ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 15:20

Picula: Refuzimi i Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë nuk është për shkak të mungesës së reformave

Picula: Refuzimi i Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë nuk është për shkak të mungesës së reformave
Mendoj se Bashkimi Evropian duhet të korrigjojë gabimin me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë, tha eurodeputeti kroat, Tomino Picula në intervistë për “360 gradë”. “Kjo në njëfarë mënyre tregon edhe tronditje. Pa dallim ...
Arbresh | 19-Nov-2019 11:27
Mendoj se Bashkimi Evropian duhet të korrigjojë gabimin me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë, tha eurodeputeti kroat, Tomino Picula në intervistë për “360 gradë”. “Kjo në njëfarë mënyre tregon edhe tronditje. Pa dallim ...

Picula: Refuzimi i Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë nuk është për shkak të mungesës së reformave
Mendoj se Bashkimi Evropian duhet të korrigjojë gabimin me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë, tha eurodeputeti kroat, Tomino Picula në intervistë për “360 gradë”. “Kjo në njëfarë mënyre tregon edhe tronditje. Pa dallim ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 10:16
Mendoj se Bashkimi Evropian duhet të korrigjojë gabimin me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë, tha eurodeputeti kroat, Tomino Picula në intervistë për “360 gradë”. “Kjo në njëfarë mënyre tregon edhe tronditje. Pa dallim ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved