ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/12/2019 05:49

Rusia sjell ambasador në Shqipëri kreun e sigurisë së informacionit

Rusia sjell ambasador në Shqipëri kreun e sigurisë së informacionit
Rusia ka emëruar si ambasadorin e saj në Shqipëri drejtuesin e sigurisë së informacionit. Mihail Yurevich Afanasjev do të zërë vendin e Aleksandër Karpushin. Tre ditë më parë Ilir Meta priti në një takim ambasadorin e ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 17:44
Rusia ka emëruar si ambasadorin e saj në Shqipëri drejtuesin e sigurisë së informacionit. Mihail Yurevich Afanasjev do të zërë vendin e Aleksandër Karpushin. Tre ditë më parë Ilir Meta priti në një takim ambasadorin e ...

Drejtuesi rus i ‘Sigurisë së Informacionit’ vjen si ambasador në Shqipëri
Mihail Yurevich Afanasjev do të jetë ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai ka dorëzuar më 16 nëntor letrat kredenciale te presidenti Ilir Meta.
Top Channel | 19-Nov-2019 14:59
Mihail Yurevich Afanasjev do të jetë ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai ka dorëzuar më 16 nëntor letrat kredenciale te presidenti Ilir Meta.

Rusia sjell ambasador në Tiranë shefin e Sigurisë së Informacionit
mapo.al Ka marrë detyrën ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai është Mihail Yurevich Afanasjev, i cili ka dorëzuar letrat kredenciale tek Presidenti Meta më 16 Nëntor. Lajmi u bë i ditur nga ambasada përmes një postimi ...
Mapo | 19-Nov-2019 14:51
mapo.al Ka marrë detyrën ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai është Mihail Yurevich Afanasjev, i cili ka dorëzuar letrat kredenciale tek Presidenti Meta më 16 Nëntor. Lajmi u bë i ditur nga ambasada përmes një postimi ...

Drejtuesi rus i ‘Sigurisë së Informacionit’ vjen si ambasador në Shqipëri
Mihail Yurevich Afanasjev do të jetë ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai ka dorëzuar më 16 nëntor letrat kredenciale te presidenti Ilir Meta. Mbërritja e ambasadorit të ri është pasqyruar edhe në faqen e Ambasadës së ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 16:01
Mihail Yurevich Afanasjev do të jetë ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai ka dorëzuar më 16 nëntor letrat kredenciale te presidenti Ilir Meta. Mbërritja e ambasadorit të ri është pasqyruar edhe në faqen e Ambasadës së ...

Rusia sjell ambasador në Tiranë shefin e Sigurisë së Informacionit
Ka marrë detyrën ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai është Mihail Yurevich Afanasjev, i cili ka dorëzuar letrat kredenciale tek Presidenti Meta më 16 Nëntor. Lajmi u bë i ditur nga ambasada përmes një postimi në ...
Lapsi | 19-Nov-2019 16:36
Ka marrë detyrën ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai është Mihail Yurevich Afanasjev, i cili ka dorëzuar letrat kredenciale tek Presidenti Meta më 16 Nëntor. Lajmi u bë i ditur nga ambasada përmes një postimi në ...

Puna, shëndeti dhe ndjenjat, horoskopi për sot
mapo.al Ky është horoskopi për ditën e martë 19 nëntor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Venusi do të jetë ...
Mapo | 19-Nov-2019 08:10
mapo.al Ky është horoskopi për ditën e martë 19 nëntor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Venusi do të jetë ...

Personaliteti juaj në tre fjalë të vetme sipas Horoskopit
A ndikon shenja jonë zodiakale në mënyrën se si e prezantojmë veten para të tjerëve? Astrologët besojnë se ka modele të sjelljes që ndikojnë në çdo shenjë zodiakale. Ja tre fjalë që shkruajnë çdo shenjë horoskopi. Luani ...
Lexo | 19-Nov-2019 17:51
A ndikon shenja jonë zodiakale në mënyrën se si e prezantojmë veten para të tjerëve? Astrologët besojnë se ka modele të sjelljes që ndikojnë në çdo shenjë zodiakale. Ja tre fjalë që shkruajnë çdo shenjë horoskopi. Luani ...

Drejtuesi rus i ‘Sigurisë së Informacionit’ vjen ambasador në Shqipëri
Mihail Yurevich Afanasjev do të jetë ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai ka dorëzuar më 16 nëntor letrat kredenciale te presidenti Ilir Meta. Mbërritja e ambasadorit të ri është pasqyruar edhe në faqen e Ambasadës së ...
Zeri | 19-Nov-2019 15:23
Mihail Yurevich Afanasjev do të jetë ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai ka dorëzuar më 16 nëntor letrat kredenciale te presidenti Ilir Meta. Mbërritja e ambasadorit të ri është pasqyruar edhe në faqen e Ambasadës së ...

Drejtuesi rus i ‘Sigurisë së Informacionit’ vjen ambasador në Shqipëri
Mihail Yurevich Afanasjev do të jetë ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai ka dorëzuar më 16 nëntor letrat kredenciale te presidenti Ilir Meta. Mbërritja e ambasadorit të ri është pasqyruar edhe në faqen e Ambasadës së ...
EkonomiaOnline | 19-Nov-2019 15:06
Mihail Yurevich Afanasjev do të jetë ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai ka dorëzuar më 16 nëntor letrat kredenciale te presidenti Ilir Meta. Mbërritja e ambasadorit të ri është pasqyruar edhe në faqen e Ambasadës së ...

Drejtuesi rus i ‘Sigurisë së Informacionit’ vjen si ambasador në Shqipëri
Mihail Yurevich Afanasjev do të jetë ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai ka dorëzuar më 16 nëntor letrat kredenciale te presidenti Ilir Meta. Mbërritja e ambasadorit të ri është pasqyruar edhe në faqen e Ambasadës së ...
Gazeta Dita | 19-Nov-2019 15:06
Mihail Yurevich Afanasjev do të jetë ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai ka dorëzuar më 16 nëntor letrat kredenciale te presidenti Ilir Meta. Mbërritja e ambasadorit të ri është pasqyruar edhe në faqen e Ambasadës së ...

Ish-drejtuesi i “Sigurisë së Informacionit” në Rusi vjen si ambasador në Shqipëri
Mihail Yurevich Afanasjev do të jetë ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Afanasjev i ka dorëzur letrat kredenciale tek presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, më 16 nëntor. Arritja në Tiranë e tij është pasqyruar edhe në ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 15:03
Mihail Yurevich Afanasjev do të jetë ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Afanasjev i ka dorëzur letrat kredenciale tek presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, më 16 nëntor. Arritja në Tiranë e tij është pasqyruar edhe në ...

Horoskopi për ditën e martë, 19 nëntor 2019!
Dashi Mos u shqetësoni nëse e gjeni veten me shpatulla pas muri ditët në vijim, ju jeni një ndër ata lloje personash që u pëlqen të sfidohen. Zhytuni në depozitat e guximit dhe vetëbesimit e gjeni mënyrat për të ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 06:48
Dashi Mos u shqetësoni nëse e gjeni veten me shpatulla pas muri ditët në vijim, ju jeni një ndër ata lloje personash që u pëlqen të sfidohen. Zhytuni në depozitat e guximit dhe vetëbesimit e gjeni mënyrat për të ...

Drejtuesi rus i ‘Sigurisë së Informacionit’ vjen ambasador në Shqipëri
Mihail Yurevich Afanasjev do të jetë ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai ka dorëzuar më 16 nëntor letrat kredenciale te presidenti Ilir Meta. Mbërritja e ambasadorit të ri është pasqyruar edhe në faqen e Ambasadës së ...
Koha.net | 19-Nov-2019 15:03
Mihail Yurevich Afanasjev do të jetë ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai ka dorëzuar më 16 nëntor letrat kredenciale te presidenti Ilir Meta. Mbërritja e ambasadorit të ri është pasqyruar edhe në faqen e Ambasadës së ...

Vjen si ambasador ne Tirane drejtuesi rus i “Sigurise se Informacionit”
Mihail Yurevich Afanasjev do të jetë ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai ka dorëzuar më 16 nëntor letrat kredenciale te presidenti Ilir Meta. Mbërritja e ambasadorit të ri është pasqyruar edhe në faqen e Ambasadës së ...
Lajmi i Fundit | 19-Nov-2019 14:40
Mihail Yurevich Afanasjev do të jetë ambasadori i ri i Rusisë në Tiranë. Ai ka dorëzuar më 16 nëntor letrat kredenciale te presidenti Ilir Meta. Mbërritja e ambasadorit të ri është pasqyruar edhe në faqen e Ambasadës së ...

Personaliteti juaj në tre fjalë të vetme sipas shenjës suaj së Horoskopit
A ndikon shenja jonë zodiakale në mënyrën se si e prezantojmë veten para të tjerëve? Astrologët besojnë se ka modele të sjelljes që ndikojnë në çdo shenjë zodiakale. Ja tre fjalë që shkruajnë çdo shenjë horoskopi. Luani ...
Telegraf | 18-Nov-2019 23:10
A ndikon shenja jonë zodiakale në mënyrën se si e prezantojmë veten para të tjerëve? Astrologët besojnë se ka modele të sjelljes që ndikojnë në çdo shenjë zodiakale. Ja tre fjalë që shkruajnë çdo shenjë horoskopi. Luani ...

Meri parashikon ç’do u ndodhë 12 shenjave të horoskopit gjatë ditëve të fundit të nëntorit; Ja kush duhet të ketë KUJDES
Dashi Kjo javë e re duket se fillon me një problem për shenjën e Dashit. Të lindurit nën këtë shenjë do të hasin vështirësi në një raport bashkëpunimi apo një marrëdhënie personale. Do u duhet të ndajnë mendjen në një ...
Lexo | 19-Nov-2019 14:10
Dashi Kjo javë e re duket se fillon me një problem për shenjën e Dashit. Të lindurit nën këtë shenjë do të hasin vështirësi në një raport bashkëpunimi apo një marrëdhënie personale. Do u duhet të ndajnë mendjen në një ...

Horoskopi ditor, e mërkurë 20 nëntor 2019
Dashi Ambient mjaft i ngrohte sot për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni me afër se kurrë me partnerin tuaj dhe do kuptoheni edhe pa folur. Për beqaret klima do jete e kontrastuar kështu qe me mire te qëndrojnë edhe ...
Portalb | 19-Nov-2019 13:28
Dashi Ambient mjaft i ngrohte sot për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni me afër se kurrë me partnerin tuaj dhe do kuptoheni edhe pa folur. Për beqaret klima do jete e kontrastuar kështu qe me mire te qëndrojnë edhe ...

Horoskopi i Krishtlindjeve 2019 është këtu, lexoni çfarë thonë yjet për ju
Festat e fundvitit janë në prag! Kush tjetër përveç nesh është i ekzaltuar për të shijuar dhe festuar më së miri ditët e mezipritura që i japin të tjera ngjyrime jetës suaj? Por, përpara se të mbërrijmë tek festat, le ...
IliriaNews | 19-Nov-2019 09:49
Festat e fundvitit janë në prag! Kush tjetër përveç nesh është i ekzaltuar për të shijuar dhe festuar më së miri ditët e mezipritura që i japin të tjera ngjyrime jetës suaj? Por, përpara se të mbërrijmë tek festat, le ...

Zbuloni personalitetit tuaj sipas Horoskopit
A ndikon shenja jonë zodiakale në mënyrën se si e prezantojmë veten para të tjerëve? Astrologët besojnë se ka modele të sjelljes që ndikojnë në çdo shenjë zodiakale. Ja tre fjalë që shkruajnë çdo shenjë horoskopi. Luani ...
VizionPlus | 18-Nov-2019 22:00
A ndikon shenja jonë zodiakale në mënyrën se si e prezantojmë veten para të tjerëve? Astrologët besojnë se ka modele të sjelljes që ndikojnë në çdo shenjë zodiakale. Ja tre fjalë që shkruajnë çdo shenjë horoskopi. Luani ...

Personaliteti juaj në tre fjalë të vetme sipas Horoskopit
Astrologët besojnë se ka modele të sjelljes që ndikojnë në çdo shenjë zodiakale. Ja tre fjalë që shkruajnë çdo shenjë horoskopi. Luani Atraktivitet, ndershmëri, auto-didakt Virgjëresha Kuriozitet, humor i luhatur, ...
Lajminet | 19-Nov-2019 09:17
Astrologët besojnë se ka modele të sjelljes që ndikojnë në çdo shenjë zodiakale. Ja tre fjalë që shkruajnë çdo shenjë horoskopi. Luani Atraktivitet, ndershmëri, auto-didakt Virgjëresha Kuriozitet, humor i luhatur, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved