ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 20:17

FOTO/ Përfundon takimi Basha-Soreca, ambasadori i BE-së 60 minuta në PD

FOTO/ Përfundon takimi Basha-Soreca, ambasadori i BE-së 60 minuta në PD
TIRANË Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, në selinë e PD-së mbërriti për një tajkim pune ambasadori i Bashkimit Europian në ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 13:12
TIRANË Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, në selinë e PD-së mbërriti për një tajkim pune ambasadori i Bashkimit Europian në ...

Nisin lëvizjet! Pas Metës, kreu i PD-së do takohet edhe me ambasadorin e Bashkimit Europian
TIRANË Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, pritet që në selinë e PD-së të shkojë pas pak minutash për një takim edhe ambasadori i ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 11:59
TIRANË Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, pritet që në selinë e PD-së të shkojë pas pak minutash për një takim edhe ambasadori i ...

Përfundon takimi Basha-Soreca, ambasadori i BE-së 60 minuta në PD
Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, në selinë e PD-së mbërriti për një tajkim pune ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, ...
Lapsi | 19-Nov-2019 13:27
Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, në selinë e PD-së mbërriti për një tajkim pune ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, ...

Batutat për ambasadorin/ Gjekmarkaj: Problemi i Borchardt, gishtin s’e ka mbajtur kurrë në mes. Balla: E vetmja gjë që ka mbajtur në mes
TIRANË Ambasadori Borchard dhe deklarata e Presidentit të Republikës Ilir Meta për ta shpallur të padëshiruar në Presidencë ka qenë në fokus të debateve në emisionin “Real Story” në News24. Debate ka pasur me gazetarëve ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 21:58
TIRANË Ambasadori Borchard dhe deklarata e Presidentit të Republikës Ilir Meta për ta shpallur të padëshiruar në Presidencë ka qenë në fokus të debateve në emisionin “Real Story” në News24. Debate ka pasur me gazetarëve ...

30 minuta “kokë më kokë”: Çfarë diskutoi Basha me ambasadorin Soreca
Ka përfunduar takimi i kreut të PD, Lulzim Basha me ambasadorin e BE Luigi Soreca. Takimi u zhvillua në sëlinë blu, ndërsa ambasadori nuk ka preferuar të japë prononcime për gazetarët. Gazetari Juxhin Mustafaraj bën me ...
ABCNews | 19-Nov-2019 12:49
Ka përfunduar takimi i kreut të PD, Lulzim Basha me ambasadorin e BE Luigi Soreca. Takimi u zhvillua në sëlinë blu, ndërsa ambasadori nuk ka preferuar të japë prononcime për gazetarët. Gazetari Juxhin Mustafaraj bën me ...

30 minuta “kokë më kokë: Çfarë diskutoi Basha me ambasadorin Soreca
Ka përfunduar takimi i kreut të PD, Lulzi Basha me ambasadorin e BE Luigi Soreca. Takimi u zhvillua në sëlinë blu, ndërsa ambasadori nuk preferuar të japë prononcime për gazetarët. Gazetari Juxhin Mustafarj bën me dije ...
ABCNews | 19-Nov-2019 12:44
Ka përfunduar takimi i kreut të PD, Lulzi Basha me ambasadorin e BE Luigi Soreca. Takimi u zhvillua në sëlinë blu, ndërsa ambasadori nuk preferuar të japë prononcime për gazetarët. Gazetari Juxhin Mustafarj bën me dije ...

Pas Metës, Basha do takohet edhe me ambasadorin e BE
Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, pritet që në selinë e PD-së të shkojë pas pak minutash për një takim edhe ambasadori i Bashkimit ...
Lapsi | 19-Nov-2019 12:25
Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, pritet që në selinë e PD-së të shkojë pas pak minutash për një takim edhe ambasadori i Bashkimit ...

Jari bën listën e ambasadorëve “non grata” që do shpall Meta në vazhdim
Pas deklaratës së Metës se ka shpallur non Grata ambasadorin e OSBE në Shqipëri, duke e dënuar të mos shkel në zyrën e tij, Jari vendosi të bëj publike listën e amabsadorëve dhe të huajve që Meta ka ndërmend të shpall ...
GazetaTema | 18-Nov-2019 20:09
Pas deklaratës së Metës se ka shpallur non Grata ambasadorin e OSBE në Shqipëri, duke e dënuar të mos shkel në zyrën e tij, Jari vendosi të bëj publike listën e amabsadorëve dhe të huajve që Meta ka ndërmend të shpall ...

Pas Metës, Basha do takohet edhe me ambasadorin e Bashkimit Europian
Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, pritet që në selinë e PD-së të shkojë pas pak minutash për një takim edhe ambasadori i Bashkimit ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 13:11
Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, pritet që në selinë e PD-së të shkojë pas pak minutash për një takim edhe ambasadori i Bashkimit ...

Kreu i PD-së pret ambasadorin e Bashkimit Evropian
Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, në selinë e PD-së ka shkuar për një takim edhe ambasadori i Bashkimit Evropian në Shqipëri, ...
RTSH | 19-Nov-2019 12:58
Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, në selinë e PD-së ka shkuar për një takim edhe ambasadori i Bashkimit Evropian në Shqipëri, ...

Pas Metës, Basha takim me ambasadorin e BE
Pas takimit me Presidentin Ilir Meta, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të presë në seli ambasadorin e Bashkimit Europian në Tiranë, Luigi Soreca-n. Ende nuk dihet se për çfarë do të diskutojnë, por ...
Dritare | 19-Nov-2019 12:49
Pas takimit me Presidentin Ilir Meta, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të presë në seli ambasadorin e Bashkimit Europian në Tiranë, Luigi Soreca-n. Ende nuk dihet se për çfarë do të diskutojnë, por ...

Pas takimit me opozitën/ Borschardt: OSBE organizatë legjitime në Shqipëri, më lini të qetë
Pas takimit me partitë e opozitës ambasadori i OSBE, pyetet për vendimin e Metës: OSBE organizatë legjitime në Shqipëri, më lini të qetë.
Top Channel | 18-Nov-2019 19:34
Pas takimit me partitë e opozitës ambasadori i OSBE, pyetet për vendimin e Metës: OSBE organizatë legjitime në Shqipëri, më lini të qetë.

Delegacioni i OSBE takon Metën mungon ambasadori, Borchardt nuk komenton vendimin
Vetëm pak orë pas shpalljes “non grata”, ambasadori Borshard nuk iu bashkua delegacionit të Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, qe takoi presidentin Ilir Meta. Presidenti dhe sekretari i përgjithshëm i saj ngjit i vetëm ...
VizionPlus | 18-Nov-2019 20:06
Vetëm pak orë pas shpalljes “non grata”, ambasadori Borshard nuk iu bashkua delegacionit të Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, qe takoi presidentin Ilir Meta. Presidenti dhe sekretari i përgjithshëm i saj ngjit i vetëm ...

Vjen lëvizja e papritur/ Deklaratat e rënda për zgjedhje të parakohshme pas takimit Meta-Basha, ambasadori i BE shkon me urgjencë ne selinë blu (Çfarë po ndodh?)
Postuar: 19/11/2019 - 12:03 Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, pritet që në selinë e PD-së të shkojë pas pak minutash për një takim ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 12:05
Postuar: 19/11/2019 - 12:03 Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, pritet që në selinë e PD-së të shkojë pas pak minutash për një takim ...

Pas Metes, Basha do takohet edhe me ambasadorin e BE-se
TIRANË Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, pritet që në selinë e PD-së të shkojë pas pak minutash për një takim edhe ambasadori i ...
Lajmi i Fundit | 19-Nov-2019 12:05
TIRANË Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, pritet që në selinë e PD-së të shkojë pas pak minutash për një takim edhe ambasadori i ...

Kriza politike, SHBA-BE apel politikës: Lërini përplasjet dhe dialogoni, të mbyllet sa më shpejt reforma zgjedhore
Postuar: 19/11/2019 - 08:07 Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimi Europian u kanë bërë dje një tjetër thirrje palëve politike që t’u japin fund përplasjeve dhe të nisin dialogun. Ambasadori Soreca gjatë fjalës së ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 08:10
Postuar: 19/11/2019 - 08:07 Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimi Europian u kanë bërë dje një tjetër thirrje palëve politike që t’u japin fund përplasjeve dhe të nisin dialogun. Ambasadori Soreca gjatë fjalës së ...

“E vetmja gjë që ka mbajtur në ...”, plasin batutat në emision ‘live’ mes Sokol Ballës dhe analistit të njohur për ambasadorin e OSBE: Avancimi i tij është tek gishti!
Postuar: 18/11/2019 - 22:07 Shpallja i padëshiruar i ambasadorit Borchard ka shkaktuar jo pak debate. Analisti Agron Gjekmarkaj thotë se Shqipëria është një vend i korruptuar dhe si i tillë asnjë nuk është imun ndaj ...
Sot.Al | 18-Nov-2019 22:11
Postuar: 18/11/2019 - 22:07 Shpallja i padëshiruar i ambasadorit Borchard ka shkaktuar jo pak debate. Analisti Agron Gjekmarkaj thotë se Shqipëria është një vend i korruptuar dhe si i tillë asnjë nuk është imun ndaj ...

Batutat për ambasadorin/ Gjekmarkaj: Problemi i Borchardt, gishtin s’e ka mbajtur kurrë në mes. Balla: E vetmja gjë që ka mbajtur në mes
TIRANË Ambasadori Borchard dhe deklarata e Presidentit të Republikës Ilir Meta për ta shpallur të padëshiruar në Presidencë ka qenë në fokus të debateve në emisionin “Real Story” në News24. Debate ka pasur me gazetarëve ...
Medial | 18-Nov-2019 21:57
TIRANË Ambasadori Borchard dhe deklarata e Presidentit të Republikës Ilir Meta për ta shpallur të padëshiruar në Presidencë ka qenë në fokus të debateve në emisionin “Real Story” në News24. Debate ka pasur me gazetarëve ...

“Më lini të qetë, OSBE është organizatë legjitime”, ambasadori nuk komenton vendimin e Ilir Metës
Ambasadori i OSBE në vendin tonë Bernd Borchardt ka reaguar pas refuzimit që i bëri Presidenti Ilir Meta. “Nuk komentoj asgjë. OSBE është organizatë legjitime. Më lini të qetë.”, është shprehur ambasadori. Deklaratat ai ...
Lapsi | 18-Nov-2019 19:52
Ambasadori i OSBE në vendin tonë Bernd Borchardt ka reaguar pas refuzimit që i bëri Presidenti Ilir Meta. “Nuk komentoj asgjë. OSBE është organizatë legjitime. Më lini të qetë.”, është shprehur ambasadori. Deklaratat ai ...

Delegacioni i OSBE takon Metën mungon ambasadori, Borchardt nuk komenton vendimin
Vetëm pak orë pas shpalljes “non grata”, ambasadori Borshard nuk iu bashkua delegacionit të Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, qe takoi presidentin Ilir Meta. Presidenti dhe sekretari i përgjithshëm i saj ngjit i vetëm ...
Medial | 18-Nov-2019 20:09
Vetëm pak orë pas shpalljes “non grata”, ambasadori Borshard nuk iu bashkua delegacionit të Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, qe takoi presidentin Ilir Meta. Presidenti dhe sekretari i përgjithshëm i saj ngjit i vetëm ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved