ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/12/2019 01:13

Pa çati nga moti i keq, familja nga Elbasani kërkon ndihmë

Pa çati nga moti i keq, familja nga Elbasani kërkon ndihmë
Çatia e improvizuar me teneqe u shkatërrua nga një rrebesh i shoqëruar me erë të fortë në fillim të shtatorit. Prej atëherë banesa dhe 4 familjarët, jetojnë mes shiut. Familja Shuli jeton me kempin e dy fëmijëve, të dy ...
Lajminet | 19-Nov-2019 13:02
Çatia e improvizuar me teneqe u shkatërrua nga një rrebesh i shoqëruar me erë të fortë në fillim të shtatorit. Prej atëherë banesa dhe 4 familjarët, jetojnë mes shiut. Familja Shuli jeton me kempin e dy fëmijëve, të dy ...

Elbasan/ Pa çati prej motit të keq, familja Shuli kërkon ndihmë
Prej dy muajsh, Zyber Shyli së bashku me bashkëshorten dhe dy fëmijët, në fshatin Balëz të Elbasanit, jetojnë në qiell të hapur. Çatia e improvizuar me teneqe u shkatërrua nga një rrebesh i shoqëruar me erë të fortë në ...
Top Channel | 19-Nov-2019 12:39
Prej dy muajsh, Zyber Shyli së bashku me bashkëshorten dhe dy fëmijët, në fshatin Balëz të Elbasanit, jetojnë në qiell të hapur. Çatia e improvizuar me teneqe u shkatërrua nga një rrebesh i shoqëruar me erë të fortë në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved