ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 12:09

Osmani tregon nëse qeveria e re do të investojë në autostrada të reja

Osmani tregon nëse qeveria e re do të investojë në autostrada të reja
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, deklaroi sot se Qeveria e ardhshme nuk do të investojë më fondet e buxhetit të Kosovës në autostrada të reja, por do të investojë në rritjen e punësimit të të rinjve dhe grave ...
Top Channel | 19-Nov-2019 18:30
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, deklaroi sot se Qeveria e ardhshme nuk do të investojë më fondet e buxhetit të Kosovës në autostrada të reja, por do të investojë në rritjen e punësimit të të rinjve dhe grave ...

Osmani e Guerini diskutojnë për bashkëpunimin në sektorin e sigurisë
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike e Kosovës, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i kryesisë, Anton Quni ka takuar ministrin e Mbrojtjes së Italisë, Lorenzo Guerini. Në njoftimin e bërë nga LDK thuhet se, Osmani ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 18:51
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike e Kosovës, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i kryesisë, Anton Quni ka takuar ministrin e Mbrojtjes së Italisë, Lorenzo Guerini. Në njoftimin e bërë nga LDK thuhet se, Osmani ...

Osmani takohet me përfaqësuesit e BERZH-it, diskutohet për programin e përbashkët qeverisës LDK-LVV
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët i kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku ka pritur sot në takim përfaqësuesit e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 17:13
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët i kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku ka pritur sot në takim përfaqësuesit e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim ...

Osmani takon Ministrin e Mbrojtjes së Italisë, diskutojnë bashkëpunimin në sektorin e sigurisë
Sot nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Anton Quni ka takuar Ministrin e Mbrojtjes së Italisë, Lorenzo Guerini. Nënkryetarja Osmani falënderoi Ministrin Guerini për bashkëpunimin e ...
Medial | 19-Nov-2019 18:54
Sot nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Anton Quni ka takuar Ministrin e Mbrojtjes së Italisë, Lorenzo Guerini. Nënkryetarja Osmani falënderoi Ministrin Guerini për bashkëpunimin e ...

Osmani takon Ministrin e Mbrojtjes së Italisë, diskutojnë bashkëpunimin në sektorin e sigurisë
Sot nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Anton Quni ka takuar Ministrin e Mbrojtjes së Italisë, Lorenzo Guerini. Nënkryetarja Osmani falënderoi Ministrin Guerini për bashkëpunimin e ...
Arbresh | 19-Nov-2019 18:48
Sot nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Anton Quni ka takuar Ministrin e Mbrojtjes së Italisë, Lorenzo Guerini. Nënkryetarja Osmani falënderoi Ministrin Guerini për bashkëpunimin e ...

Osmani pret në takim ambasadoren Williems, Holanda e gatshme për ta përkrahur Kosovën në proceset shtetformuese
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i kryesisë, Besian Mustafa ka pritur sot në takim ambasadoren e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga zëvendësi i ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 16:20
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i kryesisë, Besian Mustafa ka pritur sot në takim ambasadoren e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga zëvendësi i ...

Osmani- Guerini diskutojnë për bashkëpunimin në sektorin e sigurisë
Ajo po ashtu njoftoi ministrin Guerini lidhur me rrjedhën e negociatave për formimin e Qeverise si dhe për vullnetin lidhur me reforma në fusha te ndryshme, duke u fokusuar në sundimin e ligjit. Osmani prezantoi disa ...
Lajminet | 19-Nov-2019 18:46
Ajo po ashtu njoftoi ministrin Guerini lidhur me rrjedhën e negociatave për formimin e Qeverise si dhe për vullnetin lidhur me reforma në fusha te ndryshme, duke u fokusuar në sundimin e ligjit. Osmani prezantoi disa ...

Osmani- Guerini diskutojnë për bashkëpunimin në sektorin e sigurisë
Nënkryetarja e LDK-së Vjosa Osmani është takuar sot me ministrin e Mbrojtjes së Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e falënderoi për bashkëpunimin e shkëlqyeshëm deri tani dhe përkrahjen e vazhdueshme të Italisë në fusha ...
Kosova Press | 19-Nov-2019 18:42
Nënkryetarja e LDK-së Vjosa Osmani është takuar sot me ministrin e Mbrojtjes së Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e falënderoi për bashkëpunimin e shkëlqyeshëm deri tani dhe përkrahjen e vazhdueshme të Italisë në fusha ...

Osmani BERZH-it: Qeverisja VV-LDK nuk do të investojë në asfalt, por në rritjen e punësimit
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, në një takim me përfaqësues të Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim ka thënë se në programin e përbashkët qeverisës me VV-në, përqendrimi nuk do të jetë në autostrada, por në ...
Koha.net | 19-Nov-2019 16:53
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, në një takim me përfaqësues të Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim ka thënë se në programin e përbashkët qeverisës me VV-në, përqendrimi nuk do të jetë në autostrada, por në ...

Osmani në takim me zyrtarët e BERZH-it: Nuk do të investojmë më në asfalt
Lidhja Demokratike e Kosovës përmes një komunikate për media ka njoftuar se nënkryetarja Vjosa Osmani së bashku me anëtarët e kryesisë, Lumir Abdixhiku dhe Besian Mustafa sot është takuar me përfaqësuesit e Bankës ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:47
Lidhja Demokratike e Kosovës përmes një komunikate për media ka njoftuar se nënkryetarja Vjosa Osmani së bashku me anëtarët e kryesisë, Lumir Abdixhiku dhe Besian Mustafa sot është takuar me përfaqësuesit e Bankës ...

Osmani: Do të investojmë në punësimin e të rinjëve dhe grave kosovare
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës gjatë kësaj të marte ka pritur në takim përfaqsuesit e Bankës Evropiane Ekonomike për Rindërtim dhe Zhvillim. Sipas një komunikate nga LDK, Osmani i njoftoj përfaqsuesit e ...
InFokusi | 19-Nov-2019 16:47
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës gjatë kësaj të marte ka pritur në takim përfaqsuesit e Bankës Evropiane Ekonomike për Rindërtim dhe Zhvillim. Sipas një komunikate nga LDK, Osmani i njoftoj përfaqsuesit e ...

Osmani njofton BERZH-in për largimin nga investimet e reja në asfalt drejt investimeve në kapitalin njerëzor
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët i Kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku është takuar sot me përfaqësuesit e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim Mattia Romani, Drejtor ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 16:47
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët i Kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku është takuar sot me përfaqësuesit e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim Mattia Romani, Drejtor ...

Osmani takohet me ambasadoren holandeze, flasin rreth zhvillimeve të fundit
Nënkryetarja e LDK-së Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë Besian Mustafa ka pritur sot në takim Ambasadoren e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga Zëvëndësi i i Misionit Peter van der Bloemen ...
Medial | 19-Nov-2019 16:42
Nënkryetarja e LDK-së Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë Besian Mustafa ka pritur sot në takim Ambasadoren e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga Zëvëndësi i i Misionit Peter van der Bloemen ...

Osmani tregon nëse qeveria e re do të investojë në autostrada të reja
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, deklaroi sot se Qeveria e ardhshme nuk do të investojë më fondet e buxhetit të Kosovës në autostrada të reja, por do të investojë në rritjen e punësimit të të rinjve dhe grave ...
Kosova Press | 19-Nov-2019 16:42
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, deklaroi sot se Qeveria e ardhshme nuk do të investojë më fondet e buxhetit të Kosovës në autostrada të reja, por do të investojë në rritjen e punësimit të të rinjve dhe grave ...

Osmani njofton BERZH-in për largimin nga investimet e reja në asfalt drejt investimeve në kapitalin njerëzor në Kosovë
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët i Kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku ka pritur sot në takim përfaqësuesit e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim Mattia Romani, Drejtor ...
Medial | 19-Nov-2019 16:42
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët i Kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku ka pritur sot në takim përfaqësuesit e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim Mattia Romani, Drejtor ...

Osmani takohet me ambasadoren holandeze, flasin rreth zhvillimeve të fundit
Nënkryetarja e LDK-së Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë Besian Mustafa ka pritur sot në takim Ambasadoren e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga Zëvëndësi i i Misionit Peter van der Bloemen ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 16:36
Nënkryetarja e LDK-së Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë Besian Mustafa ka pritur sot në takim Ambasadoren e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga Zëvëndësi i i Misionit Peter van der Bloemen ...

Osmani njofton BERZH-in për largimin nga investimet e reja në asfalt drejt investimeve në kapitalin njerëzor në Kosovë
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët i Kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku ka pritur sot në takim përfaqësuesit e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim Mattia Romani, Drejtor ...
Arbresh | 19-Nov-2019 16:36
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët i Kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku ka pritur sot në takim përfaqësuesit e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim Mattia Romani, Drejtor ...

Nënkryetarja Osmani diskuton prioritetet e rendit dhe ligjit me ambasadoren holandeze, Willems
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Besian Mustafa ka pritur sot në takim Ambasadoren e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga Zëvendësi i i Misionit, Peter van der ...
Arbresh | 19-Nov-2019 16:25
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Besian Mustafa ka pritur sot në takim Ambasadoren e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga Zëvendësi i i Misionit, Peter van der ...

Osmani takohet me zyrtarë të lartë të Holandës: I njoftoi për prioritetet e LDK-së
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa R. Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Besian Mustafa sot është takuar me Ambasadorën e Holandës në Kosovë, Gerrie Ëillems e shoqëruar nga Zëvëndësi i i Misionit, Peter van der ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 16:20
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa R. Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Besian Mustafa sot është takuar me Ambasadorën e Holandës në Kosovë, Gerrie Ëillems e shoqëruar nga Zëvëndësi i i Misionit, Peter van der ...

Osmani diskuton prioritetet e rendit dhe ligjit me Ambasadoren holandeze, Willems
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Besian Mustafa ka pritur sot në takim Ambasadorën e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga Zëvëndësi i i Misionit, Peter van der ...
EkonomiaOnline | 19-Nov-2019 16:11
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Besian Mustafa ka pritur sot në takim Ambasadorën e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga Zëvëndësi i i Misionit, Peter van der ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved