ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/12/2019 01:54

Osmani takohet me përfaqësuesit e BERZH-it, diskutohet për programin e përbashkët qeverisës LDK-LVV

Osmani takohet me përfaqësuesit e BERZH-it, diskutohet për programin e përbashkët qeverisës LDK-LVV
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët i kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku ka pritur sot në takim përfaqësuesit e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 17:13
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët i kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku ka pritur sot në takim përfaqësuesit e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim ...

Osmani pret në takim ambasadoren Williems, Holanda e gatshme për ta përkrahur Kosovën në proceset shtetformuese
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i kryesisë, Besian Mustafa ka pritur sot në takim ambasadoren e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga zëvendësi i ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 16:20
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i kryesisë, Besian Mustafa ka pritur sot në takim ambasadoren e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga zëvendësi i ...

Osmani BERZH-it: Qeverisja VV-LDK nuk do të investojë në asfalt, por në rritjen e punësimit
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, në një takim me përfaqësues të Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim ka thënë se në programin e përbashkët qeverisës me VV-në, përqendrimi nuk do të jetë në autostrada, por në ...
Koha.net | 19-Nov-2019 16:53
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, në një takim me përfaqësues të Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim ka thënë se në programin e përbashkët qeverisës me VV-në, përqendrimi nuk do të jetë në autostrada, por në ...

Osmani në takim me zyrtarët e BERZH-it: Nuk do të investojmë më në asfalt
Lidhja Demokratike e Kosovës përmes një komunikate për media ka njoftuar se nënkryetarja Vjosa Osmani së bashku me anëtarët e kryesisë, Lumir Abdixhiku dhe Besian Mustafa sot është takuar me përfaqësuesit e Bankës ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:47
Lidhja Demokratike e Kosovës përmes një komunikate për media ka njoftuar se nënkryetarja Vjosa Osmani së bashku me anëtarët e kryesisë, Lumir Abdixhiku dhe Besian Mustafa sot është takuar me përfaqësuesit e Bankës ...

Osmani: Do të investojmë në punësimin e të rinjëve dhe grave kosovare
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës gjatë kësaj të marte ka pritur në takim përfaqsuesit e Bankës Evropiane Ekonomike për Rindërtim dhe Zhvillim. Sipas një komunikate nga LDK, Osmani i njoftoj përfaqsuesit e ...
InFokusi | 19-Nov-2019 16:47
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës gjatë kësaj të marte ka pritur në takim përfaqsuesit e Bankës Evropiane Ekonomike për Rindërtim dhe Zhvillim. Sipas një komunikate nga LDK, Osmani i njoftoj përfaqsuesit e ...

Osmani njofton BERZH-in për largimin nga investimet e reja në asfalt drejt investimeve në kapitalin njerëzor
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët i Kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku është takuar sot me përfaqësuesit e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim Mattia Romani, Drejtor ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 16:47
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët i Kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku është takuar sot me përfaqësuesit e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim Mattia Romani, Drejtor ...

Osmani takohet me ambasadoren holandeze, flasin rreth zhvillimeve të fundit
Nënkryetarja e LDK-së Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë Besian Mustafa ka pritur sot në takim Ambasadoren e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga Zëvëndësi i i Misionit Peter van der Bloemen ...
Medial | 19-Nov-2019 16:42
Nënkryetarja e LDK-së Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë Besian Mustafa ka pritur sot në takim Ambasadoren e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga Zëvëndësi i i Misionit Peter van der Bloemen ...

Osmani tregon nëse qeveria e re do të investojë në autostrada të reja
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, deklaroi sot se Qeveria e ardhshme nuk do të investojë më fondet e buxhetit të Kosovës në autostrada të reja, por do të investojë në rritjen e punësimit të të rinjve dhe grave ...
Kosova Press | 19-Nov-2019 16:42
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, deklaroi sot se Qeveria e ardhshme nuk do të investojë më fondet e buxhetit të Kosovës në autostrada të reja, por do të investojë në rritjen e punësimit të të rinjve dhe grave ...

Osmani njofton BERZH-in për largimin nga investimet e reja në asfalt drejt investimeve në kapitalin njerëzor në Kosovë
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët i Kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku ka pritur sot në takim përfaqësuesit e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim Mattia Romani, Drejtor ...
Medial | 19-Nov-2019 16:42
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët i Kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku ka pritur sot në takim përfaqësuesit e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim Mattia Romani, Drejtor ...

Osmani takohet me ambasadoren holandeze, flasin rreth zhvillimeve të fundit
Nënkryetarja e LDK-së Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë Besian Mustafa ka pritur sot në takim Ambasadoren e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga Zëvëndësi i i Misionit Peter van der Bloemen ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 16:36
Nënkryetarja e LDK-së Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë Besian Mustafa ka pritur sot në takim Ambasadoren e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga Zëvëndësi i i Misionit Peter van der Bloemen ...

Osmani njofton BERZH-in për largimin nga investimet e reja në asfalt drejt investimeve në kapitalin njerëzor në Kosovë
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët i Kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku ka pritur sot në takim përfaqësuesit e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim Mattia Romani, Drejtor ...
Arbresh | 19-Nov-2019 16:36
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët i Kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku ka pritur sot në takim përfaqësuesit e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim Mattia Romani, Drejtor ...

Nënkryetarja Osmani diskuton prioritetet e rendit dhe ligjit me ambasadoren holandeze, Willems
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Besian Mustafa ka pritur sot në takim Ambasadoren e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga Zëvendësi i i Misionit, Peter van der ...
Arbresh | 19-Nov-2019 16:25
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Besian Mustafa ka pritur sot në takim Ambasadoren e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga Zëvendësi i i Misionit, Peter van der ...

Osmani takohet me zyrtarë të lartë të Holandës: I njoftoi për prioritetet e LDK-së
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa R. Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Besian Mustafa sot është takuar me Ambasadorën e Holandës në Kosovë, Gerrie Ëillems e shoqëruar nga Zëvëndësi i i Misionit, Peter van der ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 16:20
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa R. Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Besian Mustafa sot është takuar me Ambasadorën e Holandës në Kosovë, Gerrie Ëillems e shoqëruar nga Zëvëndësi i i Misionit, Peter van der ...

Osmani diskuton prioritetet e rendit dhe ligjit me Ambasadoren holandeze, Willems
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Besian Mustafa ka pritur sot në takim Ambasadorën e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga Zëvëndësi i i Misionit, Peter van der ...
EkonomiaOnline | 19-Nov-2019 16:11
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Besian Mustafa ka pritur sot në takim Ambasadorën e Holandës në Kosovë, Gerrie Willems e shoqëruar nga Zëvëndësi i i Misionit, Peter van der ...

Vjosa Osmani: Qeveria e ardhshme do të udhëhiqet nga njerëz të pa-korruptuar
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë së kësaj partie, Besian Mustafa ka pritur sot në takim Jens Erik Grondahl, ambasadori i Norvegjisë në Kosovë dhe Arne Sannes Bjornstad, përfaqësuesi ...
Shenja | 19-Nov-2019 15:04
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë së kësaj partie, Besian Mustafa ka pritur sot në takim Jens Erik Grondahl, ambasadori i Norvegjisë në Kosovë dhe Arne Sannes Bjornstad, përfaqësuesi ...

Osmani optimiste se së shpejti bëhet certifikimi i rezultateve – Qeveria e ardhshme me njerëz të pakorruptuar
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Besian Mustafa ka pritur sot në takim Jens Erik Grondahl, Ambasadori i Norvegjisë në Kosovë dhe Arne Sannes Bjornstad, Përfaqësuesi Special i ...
Portalb | 19-Nov-2019 14:46
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Besian Mustafa ka pritur sot në takim Jens Erik Grondahl, Ambasadori i Norvegjisë në Kosovë dhe Arne Sannes Bjornstad, Përfaqësuesi Special i ...

Osmani ndërkombëtarëve: Qeveria e ardhshme do të udhëhiqet nga njerëz të pakorruptuar
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani sot ka pritur në takim ambasadorin e Norvegjisë në Kosovë, Jens Erik Grondahl dhe Arne Sannes Bjornstad, Përfaqësuesi Special i Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor. Osmani në këtë ...
Shenja | 19-Nov-2019 14:32
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani sot ka pritur në takim ambasadorin e Norvegjisë në Kosovë, Jens Erik Grondahl dhe Arne Sannes Bjornstad, Përfaqësuesi Special i Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor. Osmani në këtë ...

Osmani takon diplomatët norvegjez: Qeveria e ardhshme do të udhëhiqet nga njerëz të pakorruptuar
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Besian Mustafa ka pritur sot në takim Jens Erik Grondahl, Ambasadori i Norvegjisë në Kosovë dhe Arne Sannes Bjornstad, Përfaqësuesi Special i ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 12:58
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë, Besian Mustafa ka pritur sot në takim Jens Erik Grondahl, Ambasadori i Norvegjisë në Kosovë dhe Arne Sannes Bjornstad, Përfaqësuesi Special i ...

Vjosa Osmani: Qeveria e ardhshme do të udhëhiqet nga njerëz të pa-korruptuar
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë së kësaj partie, Besian Mustafa ka pritur sot në takim Jens Erik Grondahl, ambasadori i Norvegjisë në Kosovë dhe Arne Sannes Bjornstad, përfaqësuesi ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 14:20
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtari i Kryesisë së kësaj partie, Besian Mustafa ka pritur sot në takim Jens Erik Grondahl, ambasadori i Norvegjisë në Kosovë dhe Arne Sannes Bjornstad, përfaqësuesi ...

Deputeti i LDK-së optimist: Mirë do bëhet veç sa të kryhet rinumërimi
Deputeti i LDK-së Haxhi Avdyli ka hedhur një foto në rrjetin social Facebook së bashku me kolegët e partisë së tij Vjosa Osmani, Doruntinë Maloku, Armend Zemaj dhe Besian Mustafa. “Mir do bëhet u thash…veq sa të kryhen ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 13:53
Deputeti i LDK-së Haxhi Avdyli ka hedhur një foto në rrjetin social Facebook së bashku me kolegët e partisë së tij Vjosa Osmani, Doruntinë Maloku, Armend Zemaj dhe Besian Mustafa. “Mir do bëhet u thash…veq sa të kryhen ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved