ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 18:40

Organizohet protestë për bashkim kombëtar në Preshevë

Organizohet protestë për bashkim kombëtar në Preshevë
Njoftimi i plotë dhe pa ndërhyrje i OVL-UÇPMB-së: Shqiptarët janë duke bërë përpjekje shekullore për të realizuar të drejtën për bashkim kombëtarë. Këtij ideali madhor i kanë ndihmuar sakrifica të gjeneratave nga e ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 23:38
Njoftimi i plotë dhe pa ndërhyrje i OVL-UÇPMB-së: Shqiptarët janë duke bërë përpjekje shekullore për të realizuar të drejtën për bashkim kombëtarë. Këtij ideali madhor i kanë ndihmuar sakrifica të gjeneratave nga e ...

Organizohet protestë për bashkim kombëtar në Preshevë
Shqiptarët e Luginës së Preshevës do të protestojnë për bashkim kombëtar. Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë. Aty thuhet shqiptarët kanë bërë përpjekje shekullore për ...
InFokusi | 19-Nov-2019 22:48
Shqiptarët e Luginës së Preshevës do të protestojnë për bashkim kombëtar. Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë. Aty thuhet shqiptarët kanë bërë përpjekje shekullore për ...

Organizohet protestë për bashkim kombëtar në Preshevë
Shqiptarët e Luginës së Preshevës do të protestojnë për bashkim kombëtar. Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë, shkruan lajmi.net. Aty thuhet shqiptarët kanë bërë ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 22:40
Shqiptarët e Luginës së Preshevës do të protestojnë për bashkim kombëtar. Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë, shkruan lajmi.net. Aty thuhet shqiptarët kanë bërë ...

Organizohet protestë për bashkim kombëtar në Preshevë
Shqiptarët e Luginës së Preshevës do të protestojnë për bashkim kombëtar. Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë, shkruan lajmi.net. Aty thuhet shqiptarët kanë bërë ...
Gazeta Monitor | 19-Nov-2019 20:56
Shqiptarët e Luginës së Preshevës do të protestojnë për bashkim kombëtar. Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë, shkruan lajmi.net. Aty thuhet shqiptarët kanë bërë ...

Organizohet protestë për bashkim kombëtar në Preshevë
Shqiptarët e Luginës së Preshevës do të protestojnë për bashkim kombëtar. Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë. Aty thuhet shqiptarët kanë bërë përpjekje shekullore për ...
Arbresh | 19-Nov-2019 20:56
Shqiptarët e Luginës së Preshevës do të protestojnë për bashkim kombëtar. Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë. Aty thuhet shqiptarët kanë bërë përpjekje shekullore për ...

Organizohet protestë për bashkim kombëtar në Preshevë
Shqiptarët e Luginës së Preshevës do të protestojnë për bashkim kombëtar. Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë, shkruan lajmi.net. Aty thuhet shqiptarët kanë bërë ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 20:26
Shqiptarët e Luginës së Preshevës do të protestojnë për bashkim kombëtar. Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë, shkruan lajmi.net. Aty thuhet shqiptarët kanë bërë ...

Organizohet protestë për bashkim kombëtar në Preshevë
Shqiptarët e Luginës së Preshevës do të protestojnë për bashkim kombëtar. Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë, shkruan lajmi.net. Aty thuhet shqiptarët kanë bërë ...
Albportali | 19-Nov-2019 20:17
Shqiptarët e Luginës së Preshevës do të protestojnë për bashkim kombëtar. Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë, shkruan lajmi.net. Aty thuhet shqiptarët kanë bërë ...

Organizohet protestë për bashkim kombëtar në Preshevë
Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë, shkruan . Aty thuhet shqiptarët kanë bërë përpjekje shekullore për të realizuar të drejtën e tyre për bashkim kombëtar. Protesta ...
Lajminet | 19-Nov-2019 20:01
Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë, shkruan . Aty thuhet shqiptarët kanë bërë përpjekje shekullore për të realizuar të drejtën e tyre për bashkim kombëtar. Protesta ...

Organizohet protestë për bashkim kombëtar në Preshevë
Shqiptarët e Luginës së Preshevës do të protestojnë për bashkim kombëtar. Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë, shkruan lajmi.net. Aty thuhet shqiptarët kanë bërë ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 19:50
Shqiptarët e Luginës së Preshevës do të protestojnë për bashkim kombëtar. Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë, shkruan lajmi.net. Aty thuhet shqiptarët kanë bërë ...

Organizohet protestë për bashkim kombëtar në Preshevë
Shqiptarët e Luginës së Preshevës do të protestojnë për bashkim kombëtar. Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë. Aty thuhet shqiptarët kanë bërë......
Zeri | 19-Nov-2019 19:45
Shqiptarët e Luginës së Preshevës do të protestojnë për bashkim kombëtar. Kjo është konfirmuar përmes një njoftimi për media nga Zyra e OVL- UÇPMB-së në Preshevë. Aty thuhet shqiptarët kanë bërë......

Më 28 Nëntor Lugina “feston” dhe proteston
Me moton “Mjaft më Lugina do zgjidhje” nën organizimin e OVL-së dhe nën mbështetje të subjekteve politike shqiptarë dhe Këshillit të Bashkësisë Islame që veprojnë në Luginë të Preshevës, më 28 Nëntorë në ditën e ...
Ina-Online | 19-Nov-2019 00:48
Me moton “Mjaft më Lugina do zgjidhje” nën organizimin e OVL-së dhe nën mbështetje të subjekteve politike shqiptarë dhe Këshillit të Bashkësisë Islame që veprojnë në Luginë të Preshevës, më 28 Nëntorë në ditën e ...

Me moton ‘Mjaftë më’, më 28 nëntor organizohet protestë në Preshevë
Më 28 nëntor në Preshevë pritet të organizohet një protestë nën moton ‘Mjaftë më’, ku do të marrin pjesë të gjitha subjektet politikë shqiptarë të Luginës. Siç mer vesh rtvpresheva.com nga burimet e veta mbrenda partive ...
EkonomiaOnline | 18-Nov-2019 19:38
Më 28 nëntor në Preshevë pritet të organizohet një protestë nën moton ‘Mjaftë më’, ku do të marrin pjesë të gjitha subjektet politikë shqiptarë të Luginës. Siç mer vesh rtvpresheva.com nga burimet e veta mbrenda partive ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved