ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 21:17

Objektet e zbuluara nën det në një pavijon në Muzeun Arkeologjik

Objektet e zbuluara nën det në një pavijon në Muzeun Arkeologjik
Lajmin e ka bere te ditur drejtori i Drejtorise Rajonale te Kultures Kombetare, sipas te cilit tashme grupet e specialisteve prane Ministrise se Kultures po punojne per hartimin e platformave shkencore, ku do te ...
ikub.al | 19-Nov-2019 21:04
Lajmin e ka bere te ditur drejtori i Drejtorise Rajonale te Kultures Kombetare, sipas te cilit tashme grupet e specialisteve prane Ministrise se Kultures po punojne per hartimin e platformave shkencore, ku do te ...

Forca Detare shqiptare i koordinon përpjekjet për mbrojtjen e trashëgimisë nënujore
Hapësira detare e Shqipërisë është vendi i prehjes së dhjetëra anijeve luftarake të fundosura gjatë dy luftërave botërore, relikte që mbrohen nga konventa ndërkombëtare dhe tradita detare, ndaj nuk mund të kthehen në ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 09:33
Hapësira detare e Shqipërisë është vendi i prehjes së dhjetëra anijeve luftarake të fundosura gjatë dy luftërave botërore, relikte që mbrohen nga konventa ndërkombëtare dhe tradita detare, ndaj nuk mund të kthehen në ...

Objektet e zbuluara në ujërat detare pranë Durrësit, në një pavijon të veçantë të Muzeut Arkeologjik
Objektet e zbuluara në ujërat detare pranë Durrësit së shpejti do të vendosen së bashku në Muzeun Arkeologjik, i cili kohët e fundit ka marrë statusin e Muzeut Kombëtar. Lajmin e ka bërë të ditur për ATSH-në, drejtori i ...
Koha.net | 18-Nov-2019 12:52
Objektet e zbuluara në ujërat detare pranë Durrësit së shpejti do të vendosen së bashku në Muzeun Arkeologjik, i cili kohët e fundit ka marrë statusin e Muzeut Kombëtar. Lajmin e ka bërë të ditur për ATSH-në, drejtori i ...

Objektet e zbuluara në ujërat detare pranë Durrësit, në një pavijon të veçantë të Muzeut Arkeologjik
Objektet e zbuluara në ujërat detare pranë Durrësit së shpejti do të vendosen së bashku në Muzeun Arkeologjik, i cili kohët e fundit ka marrë statusin e Muzeut Kombëtar. Lajmin e ka bërë të ditur për ATSH-në, drejtori i ...
Lexo | 18-Nov-2019 10:36
Objektet e zbuluara në ujërat detare pranë Durrësit së shpejti do të vendosen së bashku në Muzeun Arkeologjik, i cili kohët e fundit ka marrë statusin e Muzeut Kombëtar. Lajmin e ka bërë të ditur për ATSH-në, drejtori i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved