ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 07:56

Nuk ndalet, Flori Mumajesi dhe Arilena Ara publikojnë këngën e re “Doja”

Nuk ndalet, Flori Mumajesi dhe Arilena Ara publikojnë këngën e re “Doja”
Flori Mumajesi dhe Arilena Ara i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor. “Doja” titullohet kënga e cila është realizuar 3 vite më parë mirëpo u lansua në Youtube para pak minutash. Ky projekt është punuar nga ...
Telegraf | 19-Nov-2019 22:43
Flori Mumajesi dhe Arilena Ara i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor. “Doja” titullohet kënga e cila është realizuar 3 vite më parë mirëpo u lansua në Youtube para pak minutash. Ky projekt është punuar nga ...

Gjuajtja me armë në Gjilan, dyshohet se cak ishin truprojat e Feros
Ka disa ditë në media që përflitet për duetin e radhës nga Flori Mumajesi dhe Arilena Ara, shkruan GazetaBlic. Pas suksesit me këngën “Nallane 2”, dyshja kanë realizuar projektin e dytë së bashku. “Doja” mban titullin ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 19:38
Ka disa ditë në media që përflitet për duetin e radhës nga Flori Mumajesi dhe Arilena Ara, shkruan GazetaBlic. Pas suksesit me këngën “Nallane 2”, dyshja kanë realizuar projektin e dytë së bashku. “Doja” mban titullin ...

Publikohet “Doja” nga Flori Mumajesi dhe Arilena Ara
Flori Mumajesi dhe Arilena Ara i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor, shkruan . “Doja” titullohet kënga e cila është realizuar 3 vite më parë mirëpo u lansua në Youtube para pak minutash. Ky projekt është ...
Lajminet | 19-Nov-2019 19:03
Flori Mumajesi dhe Arilena Ara i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor, shkruan . “Doja” titullohet kënga e cila është realizuar 3 vite më parë mirëpo u lansua në Youtube para pak minutash. Ky projekt është ...

Arilena dhe Flori kanë gati bashkëpunimin e radhës
Arilena Ara dhe Flori Mumajesi duket se kanë gati bashkëpunimin e tyre më të ri. Dyshimet kishin disa ditë që kishin nis, përmes disa fotove të njëjta të tyre. E para ishte Arilena që postoi foto bardh e zi në studion e ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 18:26
Arilena Ara dhe Flori Mumajesi duket se kanë gati bashkëpunimin e tyre më të ri. Dyshimet kishin disa ditë që kishin nis, përmes disa fotove të njëjta të tyre. E para ishte Arilena që postoi foto bardh e zi në studion e ...

Vjen ”Doja” nga Arilena dhe Flori (VIDEO)
Këngëtari dhe kantautori shqiptar, Flori Mumajesi, ka sjellë së fundi bashkëpunimin e pritur, projekti më i ri nga Arilena Ara. ”Doja”, është balada e cila erdhi bashkëpunim mes Florit dhe Arilenës, momente të këtij ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 19:02
Këngëtari dhe kantautori shqiptar, Flori Mumajesi, ka sjellë së fundi bashkëpunimin e pritur, projekti më i ri nga Arilena Ara. ”Doja”, është balada e cila erdhi bashkëpunim mes Florit dhe Arilenës, momente të këtij ...

Flori Mumajesi dhe Arilena Ara publikojnë këngën 'Doja'
Ka disa ditë në media që përflitet për duetin e radhës nga Flori Mumajesi dhe Arilena Ara, shkruan GazetaBlic. Pas suksesit me këngën “Nallane 2”, dyshja kanë realizuar projektin e dytë së bashku. “Doja” mban ...
Zeri | 19-Nov-2019 18:54
Ka disa ditë në media që përflitet për duetin e radhës nga Flori Mumajesi dhe Arilena Ara, shkruan GazetaBlic. Pas suksesit me këngën “Nallane 2”, dyshja kanë realizuar projektin e dytë së bashku. “Doja” mban ...

Arilena e Flori publikojnë “Doja”
“Doja” titullohet kënga më e re e publikuar nga Arilena Ara në bashkëpunim me Flori Mumajesin. Kjo këngë, siç ka bërë të ditur Ara, është krijuar tre vjet më parë. Për muzikën është kujdesur Darko Dimitrov, ndërsa për ...
Koha.net | 19-Nov-2019 18:51
“Doja” titullohet kënga më e re e publikuar nga Arilena Ara në bashkëpunim me Flori Mumajesin. Kjo këngë, siç ka bërë të ditur Ara, është krijuar tre vjet më parë. Për muzikën është kujdesur Darko Dimitrov, ndërsa për ...

Arilena e Flori publikojnë bashkëpunimin ‘Doja’
Arilena Ara dhe Flori Mumajesi kanë publikuar këngën më të re në bashkëpunim. Bëhet fjalë për këngën ‘Doja’ që është me muzikë të Darko Dimitrov dhe prodhuar nga po i njëjti, kurse teksti është shkruar nga Lindon ...
Arbresh | 19-Nov-2019 18:48
Arilena Ara dhe Flori Mumajesi kanë publikuar këngën më të re në bashkëpunim. Bëhet fjalë për këngën ‘Doja’ që është me muzikë të Darko Dimitrov dhe prodhuar nga po i njëjti, kurse teksti është shkruar nga Lindon ...

Del kënga ‘Doja’ nga Arilena dhe Flori Mumajesi
Arilena Ara dhe Flori Mumajesi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre ‘Doja’. Gjatë ditëve të fundit është përfolur se mund të kemi një këngë nga dyshja Flori Mumajesi e Arilena Ara. Fansat kanë shprehur gëzimin në rrjetet ...
InFokusi | 19-Nov-2019 18:39
Arilena Ara dhe Flori Mumajesi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre ‘Doja’. Gjatë ditëve të fundit është përfolur se mund të kemi një këngë nga dyshja Flori Mumajesi e Arilena Ara. Fansat kanë shprehur gëzimin në rrjetet ...

Del kënga ‘Doja’ nga Arilena dhe Flori Mumajesi
Arilena Ara dhe Flori Mumajesi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre ‘Doja’. Gjatë ditëve të fundit është përfolur se mund të kemi një këngë nga dyshja Flori Mumajesi e Arilena Ara. Fansat kanë shprehur gëzimin në rrjetet ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 18:33
Arilena Ara dhe Flori Mumajesi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre ‘Doja’. Gjatë ditëve të fundit është përfolur se mund të kemi një këngë nga dyshja Flori Mumajesi e Arilena Ara. Fansat kanë shprehur gëzimin në rrjetet ...

Kida mezi po pret të dëgjojmë këngën e saj të re
Dhjetë ditë më parë Kida publikoi projektin e saj të ri muzikor “Malli” – këngë për të cilën ka bashkëpunuar më K-Master dhe Strike Beats dhe Sekuencë Studio për videoklipin. Kurse teksti ishte punuar nga Lyrical Son, ...
Aktuale.MK | 19-Nov-2019 18:33
Dhjetë ditë më parë Kida publikoi projektin e saj të ri muzikor “Malli” – këngë për të cilën ka bashkëpunuar më K-Master dhe Strike Beats dhe Sekuencë Studio për videoklipin. Kurse teksti ishte punuar nga Lyrical Son, ...

Arilena Ara dhe Flori publikojnë këngën e re ‘Doja’
Kënga e re e Florit me Arilenën, që është paralajmëruar orë më parë nga Flori, tanimë është publikuar. Kënga pritet të jetë një nga hitet e radhës, duke marrë parasysh edhe që dyshja është mjaft e dashur për publikun, ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 18:27
Kënga e re e Florit me Arilenën, që është paralajmëruar orë më parë nga Flori, tanimë është publikuar. Kënga pritet të jetë një nga hitet e radhës, duke marrë parasysh edhe që dyshja është mjaft e dashur për publikun, ...

Një javë pas “Malli”, Kida paralajmëron këngën e re
Orhidea Latifi apo siç njihet me emrin e artit, Kida, një javë më parë solli këngën e re me titull “Malli”. Ky projekt i saj u mirëprit nga publiku dhe vetëm për pak ditë në kanalin zyrtar, YouTube, ka kaluar shifrën e ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 16:08
Orhidea Latifi apo siç njihet me emrin e artit, Kida, një javë më parë solli këngën e re me titull “Malli”. Ky projekt i saj u mirëprit nga publiku dhe vetëm për pak ditë në kanalin zyrtar, YouTube, ka kaluar shifrën e ...

Flori Mumajesi dhe Arilena Ara bëhen bashkë
Flori Mumajesi është rikthyer sërish në tregun muzikor me dy projekte, por duket se nuk do të ndalet me kaq. Pas një pauze të gjatë Flori sërish publikoi sot një lajmërim në instagram për këngën e re. Të gjithë menduan ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 18:20
Flori Mumajesi është rikthyer sërish në tregun muzikor me dy projekte, por duket se nuk do të ndalet me kaq. Pas një pauze të gjatë Flori sërish publikoi sot një lajmërim në instagram për këngën e re. Të gjithë menduan ...

Flori dhe Arilena sjellin një super këngë
Dyshja simpatike Arilena Ara dhe Flori Mumajesi sapo kanë lansuar këngën më të re të cilën e kanë titulluar ‘Doja’. E me gjasë edhe kjo këngë do të shkojë në mënyrën më të mirë sikurse bashkëpunimet e mëhershme, ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 18:20
Dyshja simpatike Arilena Ara dhe Flori Mumajesi sapo kanë lansuar këngën më të re të cilën e kanë titulluar ‘Doja’. E me gjasë edhe kjo këngë do të shkojë në mënyrën më të mirë sikurse bashkëpunimet e mëhershme, ...

Pas këngës së re, Kida zbulon një tjetër befasi për adhuruesit
Vetëm pak ditë më parë Kida publikoj këngën e re ‘Malli’ e cila tashmë ka kaluar shifrën e 2 milionë klikimeve në kanalin ‘Youtube’. Por, ky vit si duket nuk ka përfunduar ende për këngëtaren e re dhe shumë të ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 17:08
Vetëm pak ditë më parë Kida publikoj këngën e re ‘Malli’ e cila tashmë ka kaluar shifrën e 2 milionë klikimeve në kanalin ‘Youtube’. Por, ky vit si duket nuk ka përfunduar ende për këngëtaren e re dhe shumë të ...

Konfirmohen zërat, Arilena dhe Flori kanë gati bashkëpunimin e radhës
Pak ditë më parë në media qarkulloi një lajm se Arilena Ara dhe Flori Mumajesi do të sillnin shumë shpejt bashkëpunimin e dytë së bashku. Dyshimet nisën pas publikimit të fotove të njëjta të tyre. E para ishte Arilena ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:08
Pak ditë më parë në media qarkulloi një lajm se Arilena Ara dhe Flori Mumajesi do të sillnin shumë shpejt bashkëpunimin e dytë së bashku. Dyshimet nisën pas publikimit të fotove të njëjta të tyre. E para ishte Arilena ...

Albërie Hadërgjonaj preket nga fjalimi i Marios ku deklaroi se është gay, ka disa fjalë për të
Dhjetë ditë më parë Kida publikoi projektin e saj të ri muzikor “Malli” – këngë për të cilën ka bashkëpunuar më K-Master dhe Strike Beats dhe Sekuencë Studio për videoklipin. Kurse teksti ishte punuar nga Lyrical Son, ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 16:04
Dhjetë ditë më parë Kida publikoi projektin e saj të ri muzikor “Malli” – këngë për të cilën ka bashkëpunuar më K-Master dhe Strike Beats dhe Sekuencë Studio për videoklipin. Kurse teksti ishte punuar nga Lyrical Son, ...

Arilena dhe Flori bëhen bashkë, një tjetër projekt e publikojnë sot
Arilena Ara është një nga këngëtaret me zërin më unik në estradën shqiptare. Ajo njihet për baladat e mrekullueshme të cilat janë përherë të mirëpritura nga publiku shqiptar dhe më gjerë. Arilena edhe një herë ka ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 15:07
Arilena Ara është një nga këngëtaret me zërin më unik në estradën shqiptare. Ajo njihet për baladat e mrekullueshme të cilat janë përherë të mirëpritura nga publiku shqiptar dhe më gjerë. Arilena edhe një herë ka ...

Pas këngës së re, Kida zbulon një tjetër befasi për adhuruesit
Vetëm pak ditë më parë Kida publikoj këngën e re ‘Malli’ e cila tashmë ka kaluar shifrën e 2 milionë klikimeve në kanalin ‘Youtube’. Por, ky vit si duket nuk ka përfunduar ende për këngëtaren e re dhe shumë të ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 14:07
Vetëm pak ditë më parë Kida publikoj këngën e re ‘Malli’ e cila tashmë ka kaluar shifrën e 2 milionë klikimeve në kanalin ‘Youtube’. Por, ky vit si duket nuk ka përfunduar ende për këngëtaren e re dhe shumë të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved