ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 21:37

Nafta sot, 19 Nëntor 2019 – Zhvillimet në tregjet globale dhe tregun lokal

Nafta sot, 19 Nëntor 2019 – Zhvillimet në tregjet globale dhe tregun lokal
Gjatë orëve të para të sesionit të sotëm, çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare janë regjistruar në rënie të lehtë. Në këtë rubrikë ju njohim me ndryshimin e çmimit të naftës në tregjet ndërkombëtare dhe ju tregojmë ...
ScanTv | 19-Nov-2019 13:01
Gjatë orëve të para të sesionit të sotëm, çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare janë regjistruar në rënie të lehtë. Në këtë rubrikë ju njohim me ndryshimin e çmimit të naftës në tregjet ndërkombëtare dhe ju tregojmë ...

Rriten çmimet e naftës
Çmimet e naftës u rritën afërsisht me 2 për qind mëngjesin e kësaj të hëne. Një rritje e tillë erdhi pasi shteti i Venzuelës u shpreh se si prodhuesit e vendeve të OPEC-ut ashtu edhe ata të jo-OPEC-ut ishin shumë afër ...
GazetaFjala | 19-Sep-2016 12:27
Çmimet e naftës u rritën afërsisht me 2 për qind mëngjesin e kësaj të hëne. Një rritje e tillë erdhi pasi shteti i Venzuelës u shpreh se si prodhuesit e vendeve të OPEC-ut ashtu edhe ata të jo-OPEC-ut ishin shumë afër ...

Rriten shitjet e automjeteve europiane në tetor
Shitjet e makinave evropiane u rritën në tetor, megjithëse nuk ishin të mjaftueshme për të ndryshuar një rënie që nga fillimi i vitit, ndërsa kërkesa dobësohet në tregjet kryesore. Regjistrimet u rritën me 8.6% në 1.21 ...
Monitor | 19-Nov-2019 09:42
Shitjet e makinave evropiane u rritën në tetor, megjithëse nuk ishin të mjaftueshme për të ndryshuar një rënie që nga fillimi i vitit, ndërsa kërkesa dobësohet në tregjet kryesore. Regjistrimet u rritën me 8.6% në 1.21 ...

Nafta tregtohet e qëndrueshme- Investitorët presin detaje mbi bisedimet tregtare SHBA-Kinë!
Çmimet e naftës po shfaqen të qëndrueshëm në sesionin e parë të kësaj jave, ndërkohë që investitorët po presin të tjera detaje mbi bisedimet tregtare SHBA-Kinë. Megjithatë, çmimet po gjenden nën presion për shkak të ...
ScanTv | 18-Nov-2019 15:49
Çmimet e naftës po shfaqen të qëndrueshëm në sesionin e parë të kësaj jave, ndërkohë që investitorët po presin të tjera detaje mbi bisedimet tregtare SHBA-Kinë. Megjithatë, çmimet po gjenden nën presion për shkak të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved