ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 21:47

Kylie Jenner pozon foto seksi me një fustan të kuq, por ndihet keq…

Kylie Jenner pozon foto seksi me një fustan të kuq, por ndihet keq…
Ajo poston fotot e saj seksi ne Instagram me make-upin e duhur per festa, por poshte fotove ajo shkruan se ndihet keq kete vit. Dhe tani Kylie Jenner po pergatitet per lançimin e radhes Kylie Cosmetics duke promovuar ...
ikub.al | 19-Nov-2019 15:21
Ajo poston fotot e saj seksi ne Instagram me make-upin e duhur per festa, por poshte fotove ajo shkruan se ndihet keq kete vit. Dhe tani Kylie Jenner po pergatitet per lançimin e radhes Kylie Cosmetics duke promovuar ...

Fansja më seksi e Manchester United tërheq sërish vëmendjen
“Djajte e kuq”, ndonese prej disa vitesh nuk po kalojne momente te mira, por vazhdojne te jene nga skuadrat me te dashura ne te gjithe globin. Te shumta jane edhe modelet apo femrat e “Instagram”-it qe bejne tifo per ...
ikub.al | 19-Nov-2019 10:31
“Djajte e kuq”, ndonese prej disa vitesh nuk po kalojne momente te mira, por vazhdojne te jene nga skuadrat me te dashura ne te gjithe globin. Te shumta jane edhe modelet apo femrat e “Instagram”-it qe bejne tifo per ...

FOTOT: Milionerja 22 vjeçare vjen seksi me të kuqe
Ajo është nga milionerët me të rinj në botë. Dhe tani Kylie Jenner po përgatitet për “Kylie Cosmetics” duke promovuar linjën e re me një fustan të kuq. Ylli televiziv pozoi me një veshje të shkurtër me nuancën e kuqe të ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 11:01
Ajo është nga milionerët me të rinj në botë. Dhe tani Kylie Jenner po përgatitet për “Kylie Cosmetics” duke promovuar linjën e re me një fustan të kuq. Ylli televiziv pozoi me një veshje të shkurtër me nuancën e kuqe të ...

Miss Serbia vlerëson Policinë e Kosovës, ja çfarë shkruan ajo
Ajo është miliarderja më e re e cila ka arritur këtë gjë përmes kompanisë së saj. Dhe tani Kylie Jenner, 22 vjeçare, po përgatitet për lansimin e saj të radhës Kylie Cosmetics duke promovuar linjën e re me temë festash ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 17:20
Ajo është miliarderja më e re e cila ka arritur këtë gjë përmes kompanisë së saj. Dhe tani Kylie Jenner, 22 vjeçare, po përgatitet për lansimin e saj të radhës Kylie Cosmetics duke promovuar linjën e re me temë festash ...

Kylie Jenner tregon format perfekte në fustanin e kuq, ndërsa prezanton linjën e re për festat e fundvitit
Ajo është miliarderja më e re e cila ka arritur këtë gjë përmes kompanisë së saj. Dhe tani Kylie Jenner, 22 vjeçare, po përgatitet për lansimin e saj të radhës Kylie Cosmetics duke promovuar linjën e re me temë......
Zeri | 19-Nov-2019 16:42
Ajo është miliarderja më e re e cila ka arritur këtë gjë përmes kompanisë së saj. Dhe tani Kylie Jenner, 22 vjeçare, po përgatitet për lansimin e saj të radhës Kylie Cosmetics duke promovuar linjën e re me temë......

Ylli televiziv shfaqet seksi “e kuqe flakë”, ja pozat që “çmendën” të gjithë (FOTO)
Kylie Jenner është një nga milioneret më të reja në botë. 22-vjeçarja ka zbuluar së fundmi se po përgatitet për lançimin e radhës të “Kylie Cosmetics”. Ylli televiziv ka publikuar disa fotografi në profilin e saj në ...
InFokusi | 19-Nov-2019 12:20
Kylie Jenner është një nga milioneret më të reja në botë. 22-vjeçarja ka zbuluar së fundmi se po përgatitet për lançimin e radhës të “Kylie Cosmetics”. Ylli televiziv ka publikuar disa fotografi në profilin e saj në ...

Kylie Jenner shet gjysmën e kompanisë së saj për shumën marramendëse
Kylie Jenner sapo ka shtuar edhe 600 milionë dollarë në pasurinë e saj miliardëshe. Bukuroshja Kylie Jenner ka arritur që për një kohë shumë të shkurtër ka arritur të ndërtojë një kompani që e ka bërë atë miliarderen më ...
Republika | 19-Nov-2019 11:27
Kylie Jenner sapo ka shtuar edhe 600 milionë dollarë në pasurinë e saj miliardëshe. Bukuroshja Kylie Jenner ka arritur që për një kohë shumë të shkurtër ka arritur të ndërtojë një kompani që e ka bërë atë miliarderen më ...

Kylie Jenner shet gjysmën e kompanisë së saj për shumën marramendëse
Kylie Jenner sapo ka shtuar edhe 600 milionë dollarë në pasurinë e saj miliardëshe. Bukuroshja Kylie Jenner ka arritur që për një kohë shumë të shkurtër ka arritur të ndërtojë një kompani që e ka bërë atë......
Zeri | 19-Nov-2019 11:22
Kylie Jenner sapo ka shtuar edhe 600 milionë dollarë në pasurinë e saj miliardëshe. Bukuroshja Kylie Jenner ka arritur që për një kohë shumë të shkurtër ka arritur të ndërtojë një kompani që e ka bërë atë......

Kylie Jenner shet gjysmën e kompanisë së saj për shumën marramendëse
Kylie Jenner sapo ka shtuar edhe 600 milionë dollarë në pasurinë e saj miliardëshe. Bukuroshja Kylie Jenner ka arritur që për një kohë shumë të shkurtër ka arritur të ndërtojë një kompani që e ka bërë atë miliarderen më ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 11:22
Kylie Jenner sapo ka shtuar edhe 600 milionë dollarë në pasurinë e saj miliardëshe. Bukuroshja Kylie Jenner ka arritur që për një kohë shumë të shkurtër ka arritur të ndërtojë një kompani që e ka bërë atë miliarderen më ...

Kylie Jenner shet rreth 600 milionë dollarë aksione në kompaninë e saj të kozmetikës
Kylie Jenner do të shesë pjesën më të madhe të kompanisë së saj të kozmetikës për 600 milionë dollarë apo (541 milionë euro). Marka e 22-vjeçares, përfshirë Kylie Cosmetics dhe Kylie Skin, tanimë do të kontrollohet nga ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 23:21
Kylie Jenner do të shesë pjesën më të madhe të kompanisë së saj të kozmetikës për 600 milionë dollarë apo (541 milionë euro). Marka e 22-vjeçares, përfshirë Kylie Cosmetics dhe Kylie Skin, tanimë do të kontrollohet nga ...

Kylie shet aksionet e kompanisë për 600 milionë dollarë
Kylie Jenner po shet shumicën e aksioneve të kompanisë së saj të famshme të kozmetikës për 600 milionë dollarë.
Kosova Press | 19-Nov-2019 08:15
Kylie Jenner po shet shumicën e aksioneve të kompanisë së saj të famshme të kozmetikës për 600 milionë dollarë.

Kylie Jenner shet aksionet e biznesit të saj
Kylie Jenner ka shitur 51 për qind të aksioneve të biznesit të saj të kozmetikës, me vlerë 600 milionë dollarë. Ato janë tashmë nën zotërim të “Coty”, kompania e bukurisë që kontrollon “Gucci Beauty”, “Burberry” dhe ...
Telegraf | 18-Nov-2019 18:44
Kylie Jenner ka shitur 51 për qind të aksioneve të biznesit të saj të kozmetikës, me vlerë 600 milionë dollarë. Ato janë tashmë nën zotërim të “Coty”, kompania e bukurisë që kontrollon “Gucci Beauty”, “Burberry” dhe ...

Kylie Jenner shet aksionet e kompanisë së saj për një shifër marramendëse
Marka e 22-vjeçares, përfshirë Kylie Cosmetics dhe Kylie Skin, do të kontrollohet nga gjigandi i bukurisë Coty. Kylie thotë se po ndërton një markë të re me forcë internacionale. Forbes raportoi se ajo bëri 360 milion ...
Lajminet | 18-Nov-2019 18:58
Marka e 22-vjeçares, përfshirë Kylie Cosmetics dhe Kylie Skin, do të kontrollohet nga gjigandi i bukurisë Coty. Kylie thotë se po ndërton një markë të re me forcë internacionale. Forbes raportoi se ajo bëri 360 milion ...

Kylie Jenner shet kompaninë e saj të kozmetikës për 600 milionë dollarë
Kyle Jenner ka vendosur të shesë pjesën më të madhe të kompanisë së saj të kozmetikës. Jenner ka vendosur ta shesë atë për 600 milionë dollarë. Marka e 22-vjeçares, përfshirë Kylie Cosmetics dhe Kylie Skin, do të ...
Arbresh | 18-Nov-2019 18:06
Kyle Jenner ka vendosur të shesë pjesën më të madhe të kompanisë së saj të kozmetikës. Jenner ka vendosur ta shesë atë për 600 milionë dollarë. Marka e 22-vjeçares, përfshirë Kylie Cosmetics dhe Kylie Skin, do të ...

Kylie Jenner shet kompaninë e saj të kozmetikës për 600 milionë dollarë
Kyle Jenner ka vendosur të shesë pjesën më të madhe të kompanisë së saj të kozmetikës. Jenner ka vendosur ta shesë atë për 600 milionë dollarë, njofton Klan Kosova. Marka e 22-vjeçares, përfshirë Kylie Cosmetics dhe ...
Klan Kosova | 18-Nov-2019 17:48
Kyle Jenner ka vendosur të shesë pjesën më të madhe të kompanisë së saj të kozmetikës. Jenner ka vendosur ta shesë atë për 600 milionë dollarë, njofton Klan Kosova. Marka e 22-vjeçares, përfshirë Kylie Cosmetics dhe ...

Kylie shet aksionet e biznesit të saj
Kylie Jenner ka shitur 51 për qind të aksioneve të biznesit të saj të kozmetikës, me vlerë 600 milionë dollarë. Ato janë tashmë nën zotërim të “Coty”, kompania e bukurisë që kontrollon “Gucci Beauty”, “Burberry” dhe ...
Lapsi | 18-Nov-2019 17:33
Kylie Jenner ka shitur 51 për qind të aksioneve të biznesit të saj të kozmetikës, me vlerë 600 milionë dollarë. Ato janë tashmë nën zotërim të “Coty”, kompania e bukurisë që kontrollon “Gucci Beauty”, “Burberry” dhe ...

‘E kuqe flakë’, Alesia Bami fiton vëmendjen e të gjithëve (Fotot)
Alesia Bami vijon të postojë foto të nxehta në rrjetet sociale. Së fundmi bukuroshja e ekranit ka pozuar me një fustan të kuq, ku nxjerr në paj të gjithë hiret e saj dhe format bombastike. Në një ditë kur luan edhe ...
InFokusi | 18-Nov-2019 10:08
Alesia Bami vijon të postojë foto të nxehta në rrjetet sociale. Së fundmi bukuroshja e ekranit ka pozuar me një fustan të kuq, ku nxjerr në paj të gjithë hiret e saj dhe format bombastike. Në një ditë kur luan edhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved