ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 23:11

Mickoski: Pushteti manipulon, pensionet do të rriten vetëm 700 denarë

Mickoski: Pushteti manipulon, pensionet do të rriten vetëm 700 denarë
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski në konferencën e sotme për shtyp theksoi se pensionistët manipulohen nga pushteti për arsye se Qeveria në fillim të këtij viti e ndryshoi metodologjinë e përllogaritjes së ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 16:31
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski në konferencën e sotme për shtyp theksoi se pensionistët manipulohen nga pushteti për arsye se Qeveria në fillim të këtij viti e ndryshoi metodologjinë e përllogaritjes së ...

Mickoski: Pushteti manipulon, pensionet do të rriten vetëm 700 denarë
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski në konferencën e sotme për shtyp theksoi se pensionistët manipulohen nga pushteti për arsye se Qeveria në fillim të këtij viti e ndryshoi metodologjinë e përllogaritjes së ...
Arbresh | 19-Nov-2019 17:04
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski në konferencën e sotme për shtyp theksoi se pensionistët manipulohen nga pushteti për arsye se Qeveria në fillim të këtij viti e ndryshoi metodologjinë e përllogaritjes së ...

Rroga mesatare në shtator ka qenë 25.435 denarë
Rroga mesatare neto e paguar për punëtorë, në shtator të vitit 2019 ka qenë 25.435 denarë, kanë bërë të ditur nga Enti Shtetëror për Statistika. Krahasuar me periudhën e njëjtë të vitit të kaluar kjo paraqet rritje prej ...
Shenja | 19-Nov-2019 15:04
Rroga mesatare neto e paguar për punëtorë, në shtator të vitit 2019 ka qenë 25.435 denarë, kanë bërë të ditur nga Enti Shtetëror për Statistika. Krahasuar me periudhën e njëjtë të vitit të kaluar kjo paraqet rritje prej ...

Mickoski: Rritja e pensioneve, “mashtrimi” i radhës i LSDM-së
Kreu i opozitës Hristijan Mickoski deklaroi sot se Qeveria e LSDM-së dhe Zoran Zaevit, kanë gënjyer dhe manipuluar pensionistët me paralajmërimin për rritje të pensioneve. Sipas tij jo që nuk ka rritje të pensioneve, ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 14:46
Kreu i opozitës Hristijan Mickoski deklaroi sot se Qeveria e LSDM-së dhe Zoran Zaevit, kanë gënjyer dhe manipuluar pensionistët me paralajmërimin për rritje të pensioneve. Sipas tij jo që nuk ka rritje të pensioneve, ...

Publikohet paga mesatare për muajin shtator në Maqedoni
Paga mesatare neto për muajin shtator 2019 ka arritur shumën e 25.435 denarë dhe sipas të dhënave të Entit Shtetëror për Statistika është vërejtur rritje për 4.4 përqind në krahasim me muajin shtator të vitit të kaluar. ...
Arbresh | 19-Nov-2019 14:40
Paga mesatare neto për muajin shtator 2019 ka arritur shumën e 25.435 denarë dhe sipas të dhënave të Entit Shtetëror për Statistika është vërejtur rritje për 4.4 përqind në krahasim me muajin shtator të vitit të kaluar. ...

Publikohet paga mesatare për muajin shtator në Maqedoni
Paga mesatare neto për muajin shtator 2019 ka arritur shumën e 25.435 denarë dhe sipas të dhënave të Entit Shtetëror për Statistika është vërejtur rritje për 4.4 përqind në krahasim me muajin shtator të vitit të kaluar. ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 14:20
Paga mesatare neto për muajin shtator 2019 ka arritur shumën e 25.435 denarë dhe sipas të dhënave të Entit Shtetëror për Statistika është vërejtur rritje për 4.4 përqind në krahasim me muajin shtator të vitit të kaluar. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved