ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/12/2019 06:40

Gjobë ish sportistit shkodran për mbajtjen e flamurit shqiptar në Mal të Zi

Gjobë ish sportistit shkodran për mbajtjen e flamurit shqiptar në Mal të Zi
Sportisti Irfan Domnori nga Shqipëria u gjobit me 300 euro nga autoritetet në Tivar të Malit të Zi, si dhe u dëbua nga territori i Malit të Zi për një muaj, për shkak të ngritjes së flamurit të Shqipërisë pa leje. Sipas ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 19:07
Sportisti Irfan Domnori nga Shqipëria u gjobit me 300 euro nga autoritetet në Tivar të Malit të Zi, si dhe u dëbua nga territori i Malit të Zi për një muaj, për shkak të ngritjes së flamurit të Shqipërisë pa leje. Sipas ...

Gjobë për flamurin kuq e zi/ Po festonte në Krajë, arrestohet e dënohet nga Mali i zi
Nëntorin e vitit të kaluar, një grup i pakicave Serbo – Malazeze në Shqipëri, përfaqësues të disa forcave politike malazeze dhe historianë të shtetit fqinj, përmes një ceremonie tërësisht të fshehtë ndërtuan në varrezat ...
Top Channel | 18-Nov-2019 15:14
Nëntorin e vitit të kaluar, një grup i pakicave Serbo – Malazeze në Shqipëri, përfaqësues të disa forcave politike malazeze dhe historianë të shtetit fqinj, përmes një ceremonie tërësisht të fshehtë ndërtuan në varrezat ...

Me flamurin shqiptar në Mal të Zi, policia gjobit ish sportistin
Autoritetet në Mal të Zi gjobitën një ish sportist shqiptar, pasi ai po valëviste flamurin kuqezi. Policia ndaloi Irfan Domnorin, i cili po mbante një flamur shqiptar, ndërsa do të duhet që të paguajë edhe një gjobë ...
Politiko | 18-Nov-2019 20:48
Autoritetet në Mal të Zi gjobitën një ish sportist shqiptar, pasi ai po valëviste flamurin kuqezi. Policia ndaloi Irfan Domnorin, i cili po mbante një flamur shqiptar, ndërsa do të duhet që të paguajë edhe një gjobë ...

Mbajti Flamurin Kuq e Zi në Malin e Zi, gjobitet shkodrani
Irfan Domnori 64 vjeç është dënuar me 300 euro gjobë si dhe është dëbuar nga autoritetet e Malit të Zi për shkak se ka valëvitur flamurin shqiptar në Ditën simbolike të Gështenjës në Krajë gjatë një festimi tradicional ...
VizionPlus | 18-Nov-2019 14:18
Irfan Domnori 64 vjeç është dënuar me 300 euro gjobë si dhe është dëbuar nga autoritetet e Malit të Zi për shkak se ka valëvitur flamurin shqiptar në Ditën simbolike të Gështenjës në Krajë gjatë një festimi tradicional ...

Gjobë ish sportistit shkodran për mbajtjen e flamurit shqiptar në Mal të Zi
Sportisti Irfan Domnori nga Shqipëria u gjobit me 300 euro nga autoritetet në Tivar të Malit të Zi, si dhe u dëbua nga territori i Malit të Zi për një muaj, për shkak të ngritjes së flamurit të Shqipërisë pa leje. Sipas ...
E Dua Sportin | 18-Nov-2019 20:01
Sportisti Irfan Domnori nga Shqipëria u gjobit me 300 euro nga autoritetet në Tivar të Malit të Zi, si dhe u dëbua nga territori i Malit të Zi për një muaj, për shkak të ngritjes së flamurit të Shqipërisë pa leje. Sipas ...

Dënohet pse ngriti flamurin shqiptar, në Mal të Zi, gjobën ia paguan polici me origjinë shqiptare
Të shtunën që kaloi në Krajë, trevën shqipfolëse të Malit të Zi, një qytetar shqiptar u arrestua pasi gjatë festës tradicionale të zonës, shpalosi flamurin kuqezi. Ai është Irfan Domnori, që e konsideron absurde një gjë ...
PortaliOnline | 18-Nov-2019 17:25
Të shtunën që kaloi në Krajë, trevën shqipfolëse të Malit të Zi, një qytetar shqiptar u arrestua pasi gjatë festës tradicionale të zonës, shpalosi flamurin kuqezi. Ai është Irfan Domnori, që e konsideron absurde një gjë ...

Gjobë ish sportistit shkodran për mbajtjen e flamurit shqiptar në Mal të Zi
Sportisti Irfan Domnori nga Shqipëria u gjobit me 300 euro nga autoritetet në Tivar të Malit të Zi, si dhe u dëbua nga territori i Malit të Zi për një muaj, për shkak të ngritjes së flamurit të Shqipërisë pa leje. Sipas ...
Zeri Amerikes | 18-Nov-2019 17:22
Sportisti Irfan Domnori nga Shqipëria u gjobit me 300 euro nga autoritetet në Tivar të Malit të Zi, si dhe u dëbua nga territori i Malit të Zi për një muaj, për shkak të ngritjes së flamurit të Shqipërisë pa leje. Sipas ...

Me kostum kombëtar dhe flamur kuq e zi, Mali i Zi dëbon aktivistin shkodran
Mali i Zi dënon shkodranin e mirënjohur Irfan Domnori për shkak të përdorimit të simboleve shqiptare në një aktivitet në Tivar. Ai ka rrëfyer ngjarjen me detaje duke e konsideruar paradoksal shkakun e dënimit që do ti ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 13:30
Mali i Zi dënon shkodranin e mirënjohur Irfan Domnori për shkak të përdorimit të simboleve shqiptare në një aktivitet në Tivar. Ai ka rrëfyer ngjarjen me detaje duke e konsideruar paradoksal shkakun e dënimit që do ti ...

Vuri flamurin në festivalin bujqësor, Mali i Zi dëbon shtetasin shqiptar
Policia malazeze dëboi një shtetas shqiptar nga vendi sepse valviti flamurin shqiptar në një festival bujqësor në fshatin me shumicë shqiptare të Ostrosit në Ulqin Policia malazeze tha se një shtetas shqiptar ishte ...
Gazeta Dita | 18-Nov-2019 12:35
Policia malazeze dëboi një shtetas shqiptar nga vendi sepse valviti flamurin shqiptar në një festival bujqësor në fshatin me shumicë shqiptare të Ostrosit në Ulqin Policia malazeze tha se një shtetas shqiptar ishte ...

Mali i Zi dënon aktivistin shkodran, shpalosi simbolet shqiptare në Tivar
Mali i Zi dënon shkodranin e mirënjohur Irfan Domnori për shkak të përdorimit të simboleve shqiptare në një aktivitet në Tivar. Ai ka rrëfyer ngjarjen me detaje duke e konsideruar paradoksal shkakun e dënimit që do ti ...
ABCNews | 18-Nov-2019 11:18
Mali i Zi dënon shkodranin e mirënjohur Irfan Domnori për shkak të përdorimit të simboleve shqiptare në një aktivitet në Tivar. Ai ka rrëfyer ngjarjen me detaje duke e konsideruar paradoksal shkakun e dënimit që do ti ...

Mali i Zi dëbon shqiptarin se valviti flamurin kombëtar
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Policia malazeze dëboi një shtetas shqiptar nga vendi sepse valviti flamurin shqiptar në një festival bujqësor në fshatin me ...
Reporter | 18-Nov-2019 11:33
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Policia malazeze dëboi një shtetas shqiptar nga vendi sepse valviti flamurin shqiptar në një festival bujqësor në fshatin me ...

Për shkak të Flamurit Kuq e Zi, shtetasi shqiptar dënohet dhe dëbohet nga Mali i Zi
Nga Drejtoria e Policisë në Tivar kanë njoftuar se kanë filluar kërkesën e procedurës së kundërvajtës kundër shtetasit shqiptar I.D. (64). Shtetasi shqiptar është dënuar me gjobë prej 300 eurosh si dhe masë dëbimi nga ...
Shenja | 18-Nov-2019 11:11
Nga Drejtoria e Policisë në Tivar kanë njoftuar se kanë filluar kërkesën e procedurës së kundërvajtës kundër shtetasit shqiptar I.D. (64). Shtetasi shqiptar është dënuar me gjobë prej 300 eurosh si dhe masë dëbimi nga ...

Shpalosi në Tivar flamurin, shqiptari gjobitet dhe dëbohet nga Mali i Zi
Shqiptari me iniciale I.D. (64) shpalosi flamurin shqiptar në Tirav, që nga organet malaziase u cilësua se shkeli rendin dhe qetësinë, për pasojë u dënua me 300 euro dhe u dëbua për një muaj nga Mali i Zi, citojnë ...
Zeri | 18-Nov-2019 09:36
Shqiptari me iniciale I.D. (64) shpalosi flamurin shqiptar në Tirav, që nga organet malaziase u cilësua se shkeli rendin dhe qetësinë, për pasojë u dënua me 300 euro dhe u dëbua për një muaj nga Mali i Zi, citojnë ...

Shpalosi në Tivar flamurin shqiptar, gjobitet 300 euro dhe dëbohet nga Mali i Zi
Shqiptari me iniciale I.D. (64) shpalosi flamurin shqiptar në Tirav, që nga organet malaziase u cilësua se shkeli rendin dhe qetësinë, për pasojë u dënua me 300 euro dhe u dëbua për një muaj nga Mali i Zi, citojnë ...
Koha.net | 18-Nov-2019 08:51
Shqiptari me iniciale I.D. (64) shpalosi flamurin shqiptar në Tirav, që nga organet malaziase u cilësua se shkeli rendin dhe qetësinë, për pasojë u dënua me 300 euro dhe u dëbua për një muaj nga Mali i Zi, citojnë ...

Për shkak të Flamurit Kuq e Zi, shtetasi shqiptar dënohet dhe dëbohet nga Mali i Zi
Nga Drejtoria e Policisë në Tivar kanë njoftuar se kanë filluar kërkesën e procedurës së kundërvajtës kundër shtetasit shqiptar I.D. (64). Shtetasi shqiptar është dënuar me gjobë prej 300 eurosh si dhe masë dëbimi nga ...
Ina-Online | 18-Nov-2019 00:06
Nga Drejtoria e Policisë në Tivar kanë njoftuar se kanë filluar kërkesën e procedurës së kundërvajtës kundër shtetasit shqiptar I.D. (64). Shtetasi shqiptar është dënuar me gjobë prej 300 eurosh si dhe masë dëbimi nga ...

Shqiptari i Malit të Zi gjobitet dhe dëbohet nga vendi se festoi me flamurin shqiptar
Një shqiptar në Malin e Zi është gjobitur dhe dëbuar për një muaj pasi ka festuar me flamurin shqiptar. (Fotografia lart eshte nga festimet pas referendumit per pavaresine e Malit te Zi). Ngjarja ka ndodhur në Tivar, ku ...
Ina-Online | 18-Nov-2019 00:06
Një shqiptar në Malin e Zi është gjobitur dhe dëbuar për një muaj pasi ka festuar me flamurin shqiptar. (Fotografia lart eshte nga festimet pas referendumit per pavaresine e Malit te Zi). Ngjarja ka ndodhur në Tivar, ku ...

Valëviti flamurin shqiptar, Mali i Zi dëbon dhe gjobit 64-vjeçarin nga Shkodra
Policia në Tivar paraqiti kërkesë për fillimin e procedurave ndaj shtetasit Irfan Domnori, 64-vjeç, nga Shkodra, njofton Drejtoria e Policisë e Malit të Zi. Shtetasi nga Shqipëria është dënuar me gjobë prej 300 eurosh, ...
Telegraf | 17-Nov-2019 20:42
Policia në Tivar paraqiti kërkesë për fillimin e procedurave ndaj shtetasit Irfan Domnori, 64-vjeç, nga Shkodra, njofton Drejtoria e Policisë e Malit të Zi. Shtetasi nga Shqipëria është dënuar me gjobë prej 300 eurosh, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved