ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/12/2019 23:39

“Mbreti” italian i Kashmirit: Paratë nuk të japin qetësinë shpirtërore

“Mbreti” italian i Kashmirit: Paratë nuk të japin qetësinë shpirtërore
Brunello Cucinelli, ‘mbreti’ i Kashmirit, sipërmarrësi “humanist” dhe njeriu i 24-të më i pasur në Itali sipas Forbes, u shpreh për një radio italiane se: “Unë ndër më të pasurit në Itali? Diçka fort e bukur. Kur isha i ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 12:50
Brunello Cucinelli, ‘mbreti’ i Kashmirit, sipërmarrësi “humanist” dhe njeriu i 24-të më i pasur në Itali sipas Forbes, u shpreh për një radio italiane se: “Unë ndër më të pasurit në Itali? Diçka fort e bukur. Kur isha i ...

‘Mbreti’ italian i Kashmirit: Paratë nuk të japin qetësinë shpirtërore
Brunello Cucinelli, ‘mbreti’ i Kashmirit, sipërmarrësi “humanist” dhe njeriu i 24-të më i pasur në Itali sipas Forbes, u shpreh për një radio italiane se: “Unë ndër më të pasurit në Itali? Diçka fort e bukur. Kur isha i ...
ScanTv | 19-Nov-2019 11:36
Brunello Cucinelli, ‘mbreti’ i Kashmirit, sipërmarrësi “humanist” dhe njeriu i 24-të më i pasur në Itali sipas Forbes, u shpreh për një radio italiane se: “Unë ndër më të pasurit në Itali? Diçka fort e bukur. Kur isha i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved