ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 21:26

Lakers dhe James vazhdojnë shkëlqimin në NBA

Lakers dhe James vazhdojnë shkëlqimin në NBA
Los Angeles Lakers ka vazhduar me fitore në elitën e basketbollit amerikan NBA. Ekipi nga Kalifornia ka marrë edhe fitoren e katërt radhazi dhe të 11-tën këtë edicion. Lakers para tifozëve të vet kanë triumfuar ndaj ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 10:08
Los Angeles Lakers ka vazhduar me fitore në elitën e basketbollit amerikan NBA. Ekipi nga Kalifornia ka marrë edhe fitoren e katërt radhazi dhe të 11-tën këtë edicion. Lakers para tifozëve të vet kanë triumfuar ndaj ...

Lejkers vazhdon me fitore, Denveri mposht Memfisin
Vijon momenti i mirë në kampionat i skuadrës së Lejkersit, që shënuan fitore 122-101 ndaj Atlanta, duke kryesuar renditjen në Konferencën e Perëndimit. U dallua I zakonshmi LeBron Xhejms me 34 pikë e 12 asist. Ndërkohë ...
Alsat-M | 18-Nov-2019 09:54
Vijon momenti i mirë në kampionat i skuadrës së Lejkersit, që shënuan fitore 122-101 ndaj Atlanta, duke kryesuar renditjen në Konferencën e Perëndimit. U dallua I zakonshmi LeBron Xhejms me 34 pikë e 12 asist. Ndërkohë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved