ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 07:56

Laburistët britanikë: Askush nuk duhet të jetë miliarder

Laburistët britanikë: Askush nuk duhet të jetë miliarder
Partia Laburiste e Britanisë së Madhe, e cila tash për tash ndodhet në opozitë, e ka nisur fushatën për zgjedhjet e dhjetorit me premtimin se do të bëjë ndryshime radikale në ndarjen e pasurisë, duke kërcënuar se do ...
EkonomiaOnline | 19-Nov-2019 16:08
Partia Laburiste e Britanisë së Madhe, e cila tash për tash ndodhet në opozitë, e ka nisur fushatën për zgjedhjet e dhjetorit me premtimin se do të bëjë ndryshime radikale në ndarjen e pasurisë, duke kërcënuar se do ...

Laburistët britanikë: Askush nuk duhet të jetë miliarder
Partia Laburiste e Britanisë së Madhe, e cila tash për tash ndodhet në opozitë, e ka nisur fushatën për zgjedhjet e dhjetorit me premtimin se do të bëjë ndryshime radikale në ndarjen e pasurisë, duke kërcënuar se do ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 15:55
Partia Laburiste e Britanisë së Madhe, e cila tash për tash ndodhet në opozitë, e ka nisur fushatën për zgjedhjet e dhjetorit me premtimin se do të bëjë ndryshime radikale në ndarjen e pasurisë, duke kërcënuar se do ...

Raporti i laburistëve në Britani: “Miliarderët kanë financuar konservatorët për lehtësime tatimore”
Partia laburiste e opozitës në Britani, ka akuzuar miliarderët e vendit, duke thënë se super të pasurit dhe korporatat e mëdha kanë financuar partinë konservatore, në këmbim të lehtësimeve tatimore prej rreth 130 ...
ScanTv | 19-Nov-2019 14:14
Partia laburiste e opozitës në Britani, ka akuzuar miliarderët e vendit, duke thënë se super të pasurit dhe korporatat e mëdha kanë financuar partinë konservatore, në këmbim të lehtësimeve tatimore prej rreth 130 ...

Nëse fiton zgjedhjet, Johnson premton ulje taksash për kompanitë
Nëse partia konservatore e Boris Johnosn fiton zgjedhjet në 12 Dhjetor, qeveria e drejtuar prej tij do të ulë taksat për kompanitë. Kryeministri britanik, Boris Johnson premtoi një sërë ulje taksash për kompanitë, në ...
RTSH | 19-Nov-2019 07:37
Nëse partia konservatore e Boris Johnosn fiton zgjedhjet në 12 Dhjetor, qeveria e drejtuar prej tij do të ulë taksat për kompanitë. Kryeministri britanik, Boris Johnson premtoi një sërë ulje taksash për kompanitë, në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved