ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 13:31

Kush është “koka e dragoit” në takimet e Xi dhe Mitsotakis?!

Kush është “koka e dragoit” në takimet e Xi dhe Mitsotakis?!
Është një rast i rrallë kur kryeministri grek takohet me presidentin kinez dy herë brenda një jave. Kyriakos Mitsotakis i Greqisë dhe Xi Jinping i Kinës u takuan pothuajse dy javë më parë në Shanghai ndërsa i pari po ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 10:32
Është një rast i rrallë kur kryeministri grek takohet me presidentin kinez dy herë brenda një jave. Kyriakos Mitsotakis i Greqisë dhe Xi Jinping i Kinës u takuan pothuajse dy javë më parë në Shanghai ndërsa i pari po ...

Kush është ‘koka e dragoit’ në takimet e Xi dhe Mitsotakis?!
Është një rast i rrallë kur kryeministri grek takohet me presidentin kinez dy herë brenda një jave. Kyriakos Mitsotakis i Greqisë dhe Xi Jinping i Kinës u takuan pothuajse dy javë më parë në Shanghai ndërsa i pari po ...
ScanTv | 19-Nov-2019 10:21
Është një rast i rrallë kur kryeministri grek takohet me presidentin kinez dy herë brenda një jave. Kyriakos Mitsotakis i Greqisë dhe Xi Jinping i Kinës u takuan pothuajse dy javë më parë në Shanghai ndërsa i pari po ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved