ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 01:00

Mediat malazeze: Albin Kurti, pakt me Gjukanoviç për aleancë kundër Serbisë

Mediat malazeze: Albin Kurti, pakt me Gjukanoviç për aleancë kundër Serbisë
E përditshmja malazeze “Borba” shkruan se kandidati për kryeministër i Kosovës, Albin Kurti, i ka ofruar Podgoricës zyrtare një marrëveshje për aleancë kundër Serbisë. Gazeta shkruan se në këmbim të kësaj aleance me ...
ABCNews | 19-Nov-2019 13:58
E përditshmja malazeze “Borba” shkruan se kandidati për kryeministër i Kosovës, Albin Kurti, i ka ofruar Podgoricës zyrtare një marrëveshje për aleancë kundër Serbisë. Gazeta shkruan se në këmbim të kësaj aleance me ...

Kurti s’ka çka t’i ofrojë Malit të Zi për ta përkrahur në luftën kundër Serbisë – demarkacioni çështje e mbyllur
Mediat malazeze raportuan mbrëmë se kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti do t’u ofrojë autoriteteve të Malit të Zi të mbështesin idetë e Kosovës në luftën kundër Serbisë,ndërsa si shkëmbim ai......
Zeri | 19-Nov-2019 16:25
Mediat malazeze raportuan mbrëmë se kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti do t’u ofrojë autoriteteve të Malit të Zi të mbështesin idetë e Kosovës në luftën kundër Serbisë,ndërsa si shkëmbim ai......

Kurti s’ka çka t’i ofrojë Malit të Zi për ta përkrahur në luftën kundër Serbisë –  demarkacioni çështje e mbyllur
Portali ‘Borba’, raportoi se Kosova po e sheh Malin e Zi si aleatin e vetëm në luftën kundër Serbisë, veçanërisht pas vendimit të Shqipërisë për të mbështetur mini-shengenin. Mediumi theksoi se Kurti do t’i premtojë ...
Lajminet | 19-Nov-2019 16:21
Portali ‘Borba’, raportoi se Kosova po e sheh Malin e Zi si aleatin e vetëm në luftën kundër Serbisë, veçanërisht pas vendimit të Shqipërisë për të mbështetur mini-shengenin. Mediumi theksoi se Kurti do t’i premtojë ...

Kurti i ofroi kryeministrit malazez një pakt kundër Serbisë?
Kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti do t’u ofrojë autoriteteve të Podgoricës të mbështesin idetë e Kosovës në luftën kundër Serbisë, dhe si kthim ata nuk do të kërkojnë të diskutohet më për kufirin. ...
Aktuale.MK | 19-Nov-2019 12:20
Kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti do t’u ofrojë autoriteteve të Podgoricës të mbështesin idetë e Kosovës në luftën kundër Serbisë, dhe si kthim ata nuk do të kërkojnë të diskutohet më për kufirin. ...

Mediat malazeze: Ky është “pakti” Kurti – Gjukanoviq kundër Serbisë
Mediumi malazias “Borba” shkruan sot se kandidati i VV-së për kryeministër të Republikës së Kosovës, Albin Kurti, i ka ofruar Podgoricës zyrtare një marrëveshje për aleancë kundër Serbisë. E për një marrëveshje të tillë ...
Arbresh | 19-Nov-2019 11:31
Mediumi malazias “Borba” shkruan sot se kandidati i VV-së për kryeministër të Republikës së Kosovës, Albin Kurti, i ka ofruar Podgoricës zyrtare një marrëveshje për aleancë kundër Serbisë. E për një marrëveshje të tillë ...

Kurti i ofroi kryeministrit malazez një pakt kundër Serbisë?
Kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti do t’u ofrojë autoriteteve të Podgoricës të mbështesin idetë e Kosovës në luftën kundër Serbisë, dhe si kthim ata nuk do të kërkojnë të diskutohet më për kufirin. ...
Albportali | 19-Nov-2019 11:15
Kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti do t’u ofrojë autoriteteve të Podgoricës të mbështesin idetë e Kosovës në luftën kundër Serbisë, dhe si kthim ata nuk do të kërkojnë të diskutohet më për kufirin. ...

Mediat malazeze: Ky është “pakti” Kurti-Gjukanoviq kundër Serbisë
Mediumi malazias “Borba” shkruan sot se kandidati i VV’së për kryeministër të Republikës së Kosovës, Albin Kurti, i ka ofruar Podgoricës zyrtare një marrëveshje për aleancë kundër Serbisë. E për një marrëveshje të tillë ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 11:08
Mediumi malazias “Borba” shkruan sot se kandidati i VV’së për kryeministër të Republikës së Kosovës, Albin Kurti, i ka ofruar Podgoricës zyrtare një marrëveshje për aleancë kundër Serbisë. E për një marrëveshje të tillë ...

Mediat malazeze: Ky është “pakti” Kurti – Gjukanoviq kundër Serbisë
Mediumi malazias “Borba” shkruan sot se kandidati i VV-së për kryeministër të Republikës së Kosovës, Albin Kurti, i ka ofruar Podgoricës zyrtare një marrëveshje për aleancë kundër Serbisë. E për një marrëveshje të tillë ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 11:00
Mediumi malazias “Borba” shkruan sot se kandidati i VV-së për kryeministër të Republikës së Kosovës, Albin Kurti, i ka ofruar Podgoricës zyrtare një marrëveshje për aleancë kundër Serbisë. E për një marrëveshje të tillë ...

Kurti i ofroi kryeministrit malazez një pakt kundër Serbisë?
Kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti do t’u ofrojë autoriteteve të Podgoricës të mbështesin idetë e Kosovës në luftën kundër Serbisë, dhe si kthim ata nuk do të kërkojnë të diskutohet më për kufirin. ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 09:59
Kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti do t’u ofrojë autoriteteve të Podgoricës të mbështesin idetë e Kosovës në luftën kundër Serbisë, dhe si kthim ata nuk do të kërkojnë të diskutohet më për kufirin. ...

Kurti i ofroi kryeministrit malazez një pakt kundër Serbisë?
Kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti do t’u ofrojë autoriteteve të Podgoricës të mbështesin idetë e Kosovës në luftën kundër Serbisë, dhe si kthim ata nuk do të kërkojnë të diskutohet më......
Zeri | 19-Nov-2019 09:59
Kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti do t’u ofrojë autoriteteve të Podgoricës të mbështesin idetë e Kosovës në luftën kundër Serbisë, dhe si kthim ata nuk do të kërkojnë të diskutohet më......

Kurti i ofroi kryeministrit malazez një pakt kundër Serbisë?
Kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti do t’u ofrojë autoriteteve të Podgoricës të mbështesin idetë e Kosovës në luftën kundër Serbisë, dhe si kthim ata nuk do të kërkojnë të diskutohet më për kufirin. ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 09:54
Kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti do t’u ofrojë autoriteteve të Podgoricës të mbështesin idetë e Kosovës në luftën kundër Serbisë, dhe si kthim ata nuk do të kërkojnë të diskutohet më për kufirin. ...

Në fund të muajit aktakuza ndaj të dyshuarve për vrasjen e Ivanoviqit
Lidhur me ngritjen e aktakuzës ndaj të dyshuarve për vrasjen e politikanit serb, si dhe për deklaratat e politikanëve shqiptarë se Oliver Ivanoviqi ka qenë kriminel lufte ka reaguar partia e tij, SDP. Nëpërmes një ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 09:20
Lidhur me ngritjen e aktakuzës ndaj të dyshuarve për vrasjen e politikanit serb, si dhe për deklaratat e politikanëve shqiptarë se Oliver Ivanoviqi ka qenë kriminel lufte ka reaguar partia e tij, SDP. Nëpërmes një ...

Në fund të muajit aktakuza ndaj të dyshuarve për vrasjen e Ivanoviqit
Nëpërmes një reagimi për medie SDP-ja ka thënë se shqiptarët kanë paraqitur gënjeshtra sa i përket Ivanoviqit pa kurrfarë argumentesh. “Jemi tërësisht të indinjuar dhe të pezmatuar me të pavërtetat për kinse veprat ...
Lajminet | 19-Nov-2019 09:12
Nëpërmes një reagimi për medie SDP-ja ka thënë se shqiptarët kanë paraqitur gënjeshtra sa i përket Ivanoviqit pa kurrfarë argumentesh. “Jemi tërësisht të indinjuar dhe të pezmatuar me të pavërtetat për kinse veprat ...

Aktakuza ndaj të dyshuarve për vrasjen e Ivanoviqit ngriten në fund të muajit
Lidhur me ngritjen e aktakuzës ndaj të dyshuarve për vrasjen e politikanit serb, si dhe për deklaratat e politikanëve shqiptarë se Oliver Ivanoviqi ka qenë kriminel lufte ka reaguar partia e tij, SDP. Nëpërmes një ...
Medial | 19-Nov-2019 08:58
Lidhur me ngritjen e aktakuzës ndaj të dyshuarve për vrasjen e politikanit serb, si dhe për deklaratat e politikanëve shqiptarë se Oliver Ivanoviqi ka qenë kriminel lufte ka reaguar partia e tij, SDP. Nëpërmes një ...

Deri në fund të muajit aktakuza ndaj të dyshuarve për vrasjen e Ivanoviqit
Lidhur me ngritjen e aktakuzës ndaj të dyshuarve për vrasjen e politikanit serb, si dhe për deklaratat e politikanëve shqiptarë se Oliver Ivanoviqi ka qenë kriminel lufte ka reaguar partia e tij, SDP. Nëpërmes një ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 08:53
Lidhur me ngritjen e aktakuzës ndaj të dyshuarve për vrasjen e politikanit serb, si dhe për deklaratat e politikanëve shqiptarë se Oliver Ivanoviqi ka qenë kriminel lufte ka reaguar partia e tij, SDP. Nëpërmes një ...

Aktakuza ndaj të dyshuarve për vrasjen e Ivanoviqit ngriten në fund të muajit
Lidhur me ngritjen e aktakuzës ndaj të dyshuarve për vrasjen e politikanit serb, si dhe për deklaratat e politikanëve shqiptarë se Oliver Ivanoviqi ka qenë kriminel lufte ka reaguar partia e tij, SDP. Nëpërmes një ...
Arbresh | 19-Nov-2019 08:50
Lidhur me ngritjen e aktakuzës ndaj të dyshuarve për vrasjen e politikanit serb, si dhe për deklaratat e politikanëve shqiptarë se Oliver Ivanoviqi ka qenë kriminel lufte ka reaguar partia e tij, SDP. Nëpërmes një ...

Në fund të muajit aktakuza ndaj të dyshuarve për vrasjen e Ivanoviqit
Lidhur me ngritjen e aktakuzës ndaj të dyshuarve për vrasjen e politikanit serb, si dhe për deklaratat e politikanëve shqiptarë se Oliver Ivanoviqi ka qenë kriminel lufte ka reaguar partia e tij, SDP. Nëpërmes një ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 08:44
Lidhur me ngritjen e aktakuzës ndaj të dyshuarve për vrasjen e politikanit serb, si dhe për deklaratat e politikanëve shqiptarë se Oliver Ivanoviqi ka qenë kriminel lufte ka reaguar partia e tij, SDP. Nëpërmes një ...

Në fund të muajit aktakuza ndaj të dyshuarve për vrasjen e Ivanoviqit
Lidhur me ngritjen e aktakuzës ndaj të dyshuarve për vrasjen e politikanit serb, si dhe për deklaratat e politikanëve shqiptarë se Oliver Ivanoviqi ka qenë kriminel lufte ka reaguar partia e tij, SDP. Nëpërmes një ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 08:42
Lidhur me ngritjen e aktakuzës ndaj të dyshuarve për vrasjen e politikanit serb, si dhe për deklaratat e politikanëve shqiptarë se Oliver Ivanoviqi ka qenë kriminel lufte ka reaguar partia e tij, SDP. Nëpërmes një ...

Deri në fund të muajit aktakuza ndaj të dyshuarve për vrasjen e Ivanoviqit
Lidhur me ngritjen e aktakuzës ndaj të dyshuarve për vrasjen e politikanit serb, si dhe për deklaratat e politikanëve shqiptarë se Oliver Ivanoviqi ka qenë kriminel lufte ka reaguar partia e tij, SDP. Nëpërmes një ...
Zeri | 19-Nov-2019 08:29
Lidhur me ngritjen e aktakuzës ndaj të dyshuarve për vrasjen e politikanit serb, si dhe për deklaratat e politikanëve shqiptarë se Oliver Ivanoviqi ka qenë kriminel lufte ka reaguar partia e tij, SDP. Nëpërmes një ...

Kurti: Serbia ta ekstradojë Radoiçiqin, dihet kush e ka vrarë Ivanoviqin
Serbia duhet ta ekstradojë Millan Radoiçiqin, njërin nga të dyshuarit për vrasje të Oliver Ivanoviqit, ka thënë kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti në një intervistë për gazetën malaziase “Pobjeda”. Kurti në......
Zeri | 18-Nov-2019 14:05
Serbia duhet ta ekstradojë Millan Radoiçiqin, njërin nga të dyshuarit për vrasje të Oliver Ivanoviqit, ka thënë kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti në një intervistë për gazetën malaziase “Pobjeda”. Kurti në......

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved