ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 03:17

Kryetari Aliu interesohet të sjellë modelin e shkollës profesionale zvicerane në Ferizaj

Kryetari Aliu interesohet të sjellë modelin e shkollës profesionale zvicerane në Ferizaj
Me këtë rast kryetari Aliu i njoftoi mysafirët me arritjet e Ferizajt në pikëpamje të zhvillimit ekonomik si dhe nismat që ka ndërmarrë qeveria e tij për të dinamizuar këtë fushë të rëndësishme të jetës shoqërore. Theks ...
Lajminet | 19-Nov-2019 16:51
Me këtë rast kryetari Aliu i njoftoi mysafirët me arritjet e Ferizajt në pikëpamje të zhvillimit ekonomik si dhe nismat që ka ndërmarrë qeveria e tij për të dinamizuar këtë fushë të rëndësishme të jetës shoqërore. Theks ...

Kryetari Aliu interesohet të sjellë modelin e shkollës profesionale zvicerane në Ferizaj
Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu priti sot në takim drejtorin e Odës Ekonomike Zvicër-Kosovë, Stefan Sarkany bashkë me drejtues e përfaqësues të Bashkësisë Hebreje – Bet Israel Kosova.
Kosova Press | 19-Nov-2019 16:47
Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu priti sot në takim drejtorin e Odës Ekonomike Zvicër-Kosovë, Stefan Sarkany bashkë me drejtues e përfaqësues të Bashkësisë Hebreje – Bet Israel Kosova.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved