ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 15:59

ANALIZA: Kriza bërthamore që po afron

ANALIZA: Kriza bërthamore që po afron
Ne po hyjmë në një periudhë të re dhe të rrezikshme. Konkurrenca apo edhe përdorimi i armëve bërthamore mund të bëhen përsëri kërcënimi më i madh për stabilitetin global. Më pak e sigurt është nëse liderët e sotëm janë ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 14:06
Ne po hyjmë në një periudhë të re dhe të rrezikshme. Konkurrenca apo edhe përdorimi i armëve bërthamore mund të bëhen përsëri kërcënimi më i madh për stabilitetin global. Më pak e sigurt është nëse liderët e sotëm janë ...

Kriza bërthamore që po afron
Ne po hyjmë në një periudhë të re dhe të rrezikshme. Konkurrenca apo edhe përdorimi i armëve bërthamore mund të bëhen përsëri kërcënimi më i madh për stabilitetin global. Më pak e sigurt është nëse liderët e sotëm janë ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 15:36
Ne po hyjmë në një periudhë të re dhe të rrezikshme. Konkurrenca apo edhe përdorimi i armëve bërthamore mund të bëhen përsëri kërcënimi më i madh për stabilitetin global. Më pak e sigurt është nëse liderët e sotëm janë ...

Kriza bërthamore që po afron
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Ne po hyjmë në një periudhë të re dhe të rrezikshme. Konkurrenca apo edhe përdorimi i armëve bërthamore mund të bëhen ...
Reporter | 19-Nov-2019 12:13
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Ne po hyjmë në një periudhë të re dhe të rrezikshme. Konkurrenca apo edhe përdorimi i armëve bërthamore mund të bëhen ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved