ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/12/2019 07:05

Kosova bëhet së shpejti me Konsullatë të Përgjithshme edhe në Strugë

Kosova bëhet së shpejti me Konsullatë të Përgjithshme edhe në Strugë
Shkup, 19 nëntor – Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka provuar kërkesën e Qeverisë së Republikës së Kosovës për të hapur Konsullatën e Përgjithëshme në qytetin e Strugës, transmeton gazeta KOHA. Kjo ...
Koha.mk | 19-Nov-2019 18:25
Shkup, 19 nëntor – Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka provuar kërkesën e Qeverisë së Republikës së Kosovës për të hapur Konsullatën e Përgjithëshme në qytetin e Strugës, transmeton gazeta KOHA. Kjo ...

Hapet Konsullata e Kosovës në Strugë
Ambasadori i Republikës së Kosovës në Maqedoninë e Veriut, Gjergj Dedaj, përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka aprovuar kërkesën e Qeverisë së Republikës së ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:59
Ambasadori i Republikës së Kosovës në Maqedoninë e Veriut, Gjergj Dedaj, përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka aprovuar kërkesën e Qeverisë së Republikës së ...

Kosova bëhet së shpejti me Konsullatë të Përgjithshme edhe në Strugë
Kjo Konsullatë do të mbulojë edhe Ohrin, Resnjën, Manastirin, Prilepin, Krushevën, Kërçovën dhe Dibrën. Lajmin për aprovim të kësaj kërkese, ambasadorit të Republikës së Kosovës në Shkup, Gjergj Dedaj, ia ka bërë të ...
Lajminet | 19-Nov-2019 16:54
Kjo Konsullatë do të mbulojë edhe Ohrin, Resnjën, Manastirin, Prilepin, Krushevën, Kërçovën dhe Dibrën. Lajmin për aprovim të kësaj kërkese, ambasadorit të Republikës së Kosovës në Shkup, Gjergj Dedaj, ia ka bërë të ...

Kosova hapi konsullatë në Strugë
Ambasadori i Republikës së Kosovës në Maqedoninë e Veriut, Gjergj Dedaj, përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka aprovuar kërkesën e Qeverisë së Republikës së ...
Ina-Online | 19-Nov-2019 15:47
Ambasadori i Republikës së Kosovës në Maqedoninë e Veriut, Gjergj Dedaj, përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka aprovuar kërkesën e Qeverisë së Republikës së ...

Kosova hapi Konsullatën e Përgjithshme në Strugë
Ambasadori i Republikës së Kosovës në Maqedoninë e Veriut, Gjergj Dedaj, përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka aprovuar kërkesën e Qeverisë së Republikës së ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 15:18
Ambasadori i Republikës së Kosovës në Maqedoninë e Veriut, Gjergj Dedaj, përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka aprovuar kërkesën e Qeverisë së Republikës së ...

Kosova hapi Konsullatën e Përgjithshme në Strugë
Ambasadori i Republikës së Kosovës në Maqedoninë e Veriut, Gjergj Dedaj, përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka aprovuar kërkesën e Qeverisë së Republikës së ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 15:03
Ambasadori i Republikës së Kosovës në Maqedoninë e Veriut, Gjergj Dedaj, përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka aprovuar kërkesën e Qeverisë së Republikës së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved