ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 14:14

Kosova U-19 nuk kualifikohet në ‘Elite Round’

Kosova U-19 nuk kualifikohet në ‘Elite Round’
Përfaqësuesja e Kosovës U-19 nuk ka arritur të kualifikohet në “Elite Round” për Evropianin 2020. Dardanët e rinj të drejtuar nga Ramiz Krasniqi në ndeshjen e tretë dhe vendimtare të fazës së parë kualifikuese kanë ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 18:36
Përfaqësuesja e Kosovës U-19 nuk ka arritur të kualifikohet në “Elite Round” për Evropianin 2020. Dardanët e rinj të drejtuar nga Ramiz Krasniqi në ndeshjen e tretë dhe vendimtare të fazës së parë kualifikuese kanë ...

Maqedonia U19 kualifikohet në fazën elite për Europian
Përfaqësuesja U19 e Maqedonisë ka siguruar kualifikimin për fazën elite të eliminatoreve për Kampionatin Europian. Maqedonia triumfoi sot në ndeshjen e fundit përballë Luksemburgut, duke fituar me rezultat 3:0, ndërsa ...
Shenja | 19-Nov-2019 16:26
Përfaqësuesja U19 e Maqedonisë ka siguruar kualifikimin për fazën elite të eliminatoreve për Kampionatin Europian. Maqedonia triumfoi sot në ndeshjen e fundit përballë Luksemburgut, duke fituar me rezultat 3:0, ndërsa ...

Sonte nga ora 20:45, Maqedonia e Veriut përballet me Izraelin në Shkup
Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut sonte luan ndeshjen e fundit të eliminatoreve të Kampionatit Europian 2020, ndërsa në Shkup pret përfaqësuesen e Izraelit. Në situatë kur të përzgjedhurit e seleksionuesit Igor ...
InfoSport.mk | 19-Nov-2019 16:24
Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut sonte luan ndeshjen e fundit të eliminatoreve të Kampionatit Europian 2020, ndërsa në Shkup pret përfaqësuesen e Izraelit. Në situatë kur të përzgjedhurit e seleksionuesit Igor ...

Maqedonia siguron kualifikimin në fazën elite të eliminatoreve për Europian
Përfaqësuesja U19 e Maqedonisë ka siguruar kualifikimin për fazën elite të eliminatoreve për Kampionatin Europian. Maqedonia triumfoi sot në ndeshjen e fundit përballë Luksemburgut, duke fituar me rezultat 3:0, ndërsa ...
InfoSport.mk | 19-Nov-2019 16:15
Përfaqësuesja U19 e Maqedonisë ka siguruar kualifikimin për fazën elite të eliminatoreve për Kampionatin Europian. Maqedonia triumfoi sot në ndeshjen e fundit përballë Luksemburgut, duke fituar me rezultat 3:0, ndërsa ...

Maqedonia sonte përballet me Izraelin
Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut sonte luan ndeshjen e fundit të eliminatoreve të Kampionatit Europian 2020, ndërsa në Shkup pret përfaqësuesen e Izraelit. Në situatë kur të përzgjedhurit e seleksionuesit Igor ...
Shenja | 19-Nov-2019 15:45
Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut sonte luan ndeshjen e fundit të eliminatoreve të Kampionatit Europian 2020, ndërsa në Shkup pret përfaqësuesen e Izraelit. Në situatë kur të përzgjedhurit e seleksionuesit Igor ...

Maqedonia U19, siguron raundin kryesor për EURO 2020
Përfaqësuesja e Maqedonisë për moshat e reja, deri më 19 vjeç, do të jetë pjesë e eliminatoreve në fazën elitare , pasi që sot, me ndihmën e Anglisë dhe fitoren 3-0 ndaj Luksemburgut, siguroi kualfikimin në raundin ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 15:44
Përfaqësuesja e Maqedonisë për moshat e reja, deri më 19 vjeç, do të jetë pjesë e eliminatoreve në fazën elitare , pasi që sot, me ndihmën e Anglisë dhe fitoren 3-0 ndaj Luksemburgut, siguroi kualfikimin në raundin ...

Kosovë - Uells, rezultat i papritur pas 45 minutash
Përfaqësuesja e Kosovës U-19 është duke humbur nga Uellsi U-19 në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian e të rinjve. Në ndeshjen që po zhvillohet në Uells, pas 45 minutash, Kosova është në disavantazh 0:1, ...
Zeri | 19-Nov-2019 15:09
Përfaqësuesja e Kosovës U-19 është duke humbur nga Uellsi U-19 në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian e të rinjve. Në ndeshjen që po zhvillohet në Uells, pas 45 minutash, Kosova është në disavantazh 0:1, ...

Kosovë - Uells, ndeshjen drejtpërdrejtë mund ta shikoni këtu
Përfaqësuesja e Kosovës U-19 është duke u përballur me Uellsin U-19 në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian e të rinjve. Në ndeshjen që po zhvillohet në Uells, tashmë kanë kaluar rreth 20 minuta lojë,......
Zeri | 19-Nov-2019 14:25
Përfaqësuesja e Kosovës U-19 është duke u përballur me Uellsin U-19 në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian e të rinjve. Në ndeshjen që po zhvillohet në Uells, tashmë kanë kaluar rreth 20 minuta lojë,......

Pandev: Të mbyllim eliminatoret 2020 me fitore ndaj Izraelit
Seleksionuesi i përfaqësueses A të Maqedonisë, Igor Angellovski dhe kapiteni Goran Pandev në konferencën për shtyp i shprehen pritjet e tyre për duelin e nesërm kundër Izraelit në kuadër të eliminatoreve për EURO 2020. ...
InfoSport.mk | 18-Nov-2019 17:04
Seleksionuesi i përfaqësueses A të Maqedonisë, Igor Angellovski dhe kapiteni Goran Pandev në konferencën për shtyp i shprehen pritjet e tyre për duelin e nesërm kundër Izraelit në kuadër të eliminatoreve për EURO 2020. ...

Angelovski: Kërkojmë vetëm fitore ndaj Izraelit
Përfaqësuesja e Maqedonisë, të martën do të zhvilojë ndeshjen e fundit të eliminatoreve për EURO 2020, kur përballet me Izraelin në Shkup. Trajneri Igor Angelovski dhe kapiteni Goran Pandev, besojnë në rezultat pozitiv ...
Alsat-M | 18-Nov-2019 15:54
Përfaqësuesja e Maqedonisë, të martën do të zhvilojë ndeshjen e fundit të eliminatoreve për EURO 2020, kur përballet me Izraelin në Shkup. Trajneri Igor Angelovski dhe kapiteni Goran Pandev, besojnë në rezultat pozitiv ...

Punë e vështirë për Përfaqësuesen U-19 në futboll
Përfaqësuesja U-19 e Kosovës në futboll ka gjasa fare të vogla për të kaluar në raundin elitë të eliminatoreve për Evropianin e vitit tjetër. Kosova U-19 më 13 nëntor barazoi 1:1 me Rusinë, ndërsa të shtunën pësoi ...
Koha.net | 17-Nov-2019 22:23
Përfaqësuesja U-19 e Kosovës në futboll ka gjasa fare të vogla për të kaluar në raundin elitë të eliminatoreve për Evropianin e vitit tjetër. Kosova U-19 më 13 nëntor barazoi 1:1 me Rusinë, ndërsa të shtunën pësoi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved