ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 18:30

Kokainë në makinë, çfarë e ‘tradhtoi’ shqiptarin që u kap me drogë në Itali

Kokainë në makinë, çfarë e ‘tradhtoi’ shqiptarin që u kap me drogë në Itali
Një 39-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë, pasi u kap me një sasi kokaine. Mediat italiane raportojnë se shqiptari gjatë kontrollit nga policia e ‘tradhtoi’ një radio makinë. Instalimi i radios në makinë bëri ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 16:21
Një 39-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë, pasi u kap me një sasi kokaine. Mediat italiane raportojnë se shqiptari gjatë kontrollit nga policia e ‘tradhtoi’ një radio makinë. Instalimi i radios në makinë bëri ...

VIDEO/ Megaoperacioni në Greqi, sekuestrohen 840 mijë euro drogë, arrestohen 4 shqiptarë
GREQI Një operacion i madh anti drogë i forcave speciale greke EKAM dhe Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë në Elefsija dhe Korinth. Policia greke ka sekuestruar 560 kg e 620 gram marijuanë gjatë kontrolleve të një banese ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 15:31
GREQI Një operacion i madh anti drogë i forcave speciale greke EKAM dhe Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë në Elefsija dhe Korinth. Policia greke ka sekuestruar 560 kg e 620 gram marijuanë gjatë kontrolleve të një banese ...

Drogë me vlerë 840 mijë euro, kapen 4 shqiptarë në Greqi/ VIDEO
Më shumë se gjysmë ton kanabis janë sekuestruar në Greqi nga policia pas një aksioni të mirëorganizuar antidroge. Në operacionin e zhvilluar në Korinth janë angazhuar forcat special greke. Më saktësisht bëhet fjalë për ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 15:53
Më shumë se gjysmë ton kanabis janë sekuestruar në Greqi nga policia pas një aksioni të mirëorganizuar antidroge. Në operacionin e zhvilluar në Korinth janë angazhuar forcat special greke. Më saktësisht bëhet fjalë për ...

Itali/ U kapën me 8 kg kokainë të pastër, bien në pranga në dy shqiptarë
Dy shqiptarë janë arrestuar në qytetin e Parmës në Itali, nën akuzën e trafikut të drogës. Policia italiane iu ka gjetur atyre 8 kilogramë kokainë. Autoritetet në shtetin fqinj kanë kryer arrestimin e shqiptarëve Lorand ...
Telegraf | 19-Nov-2019 15:47
Dy shqiptarë janë arrestuar në qytetin e Parmës në Itali, nën akuzën e trafikut të drogës. Policia italiane iu ka gjetur atyre 8 kilogramë kokainë. Autoritetet në shtetin fqinj kanë kryer arrestimin e shqiptarëve Lorand ...

Kokainë në garazhin e picerisë, arrestohen dy shqiptarë në Itali
Dy shqiptarë janë vënë në prangat e policisë italiane pasi u kapën me kokainë. Shqiptarët e arrestuar janë M.L., dhe C.E. dhe tashmë po mbahen të izoluar në burgun e Parmesan në Via Burla. Mediat fqinje raportojnë se ...
Lapsi | 19-Nov-2019 18:12
Dy shqiptarë janë vënë në prangat e policisë italiane pasi u kapën me kokainë. Shqiptarët e arrestuar janë M.L., dhe C.E. dhe tashmë po mbahen të izoluar në burgun e Parmesan në Via Burla. Mediat fqinje raportojnë se ...

EMRAT/ U kapën me 8 kg kokainë të pastër, arrestohen dy shqiptarë në Itali
PARMA Dy shqiptarë janë arrestuar në qytetin e Parmës në Itali, nën akuzën e trafikut të drogës. Policia italiane iu ka gjetur atyre 8 kilogramë kokainë. Autoritetet në shtetin fqinj kanë kryer arrestimin e shqiptarëve ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 15:22
PARMA Dy shqiptarë janë arrestuar në qytetin e Parmës në Itali, nën akuzën e trafikut të drogës. Policia italiane iu ka gjetur atyre 8 kilogramë kokainë. Autoritetet në shtetin fqinj kanë kryer arrestimin e shqiptarëve ...

Kokainë në makinë, çfarë e ‘tradhtoi’ shqiptarin që u kap me dro.gë në Itali
Një 39-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë, pasi u kap me një sasi kokaine. Mediat italiane raportojnë se shqiptari gjatë kontrollit nga policia e ‘tradhtoi’ një radio makinë. Instalimi i radios në makinë bëri ...
Medial | 19-Nov-2019 16:28
Një 39-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë, pasi u kap me një sasi kokaine. Mediat italiane raportojnë se shqiptari gjatë kontrollit nga policia e ‘tradhtoi’ një radio makinë. Instalimi i radios në makinë bëri ...

U kapën me 8 kg kokainë të pastër, arrestohen dy shqiptarë në Itali
Dy shqiptarë janë arrestuar në qytetin e Parmës në Itali, nën akuzën e trafikut të drogës. Policia italiane iu ka gjetur atyre 8 kilogramë kokainë. Autoritetet në shtetin fqinj kanë kryer arrestimin e shqiptarëve Lorand ...
Shenja | 19-Nov-2019 15:37
Dy shqiptarë janë arrestuar në qytetin e Parmës në Itali, nën akuzën e trafikut të drogës. Policia italiane iu ka gjetur atyre 8 kilogramë kokainë. Autoritetet në shtetin fqinj kanë kryer arrestimin e shqiptarëve Lorand ...

Arrestohen 4 persona, u kapen 560 kg kanabis
Operacion i forcave speciale greke EKAM dhe Forcave te Nderhyrjes se Shpejte ne Elefsija dhe Korinth. Kontrollohet nje automjet dhe nje banese, sekuestrohen 560 kg 620 gram marijuane, 4610 euro, 9 celulare, 3 automjete. ...
Saranda Web | 19-Nov-2019 15:31
Operacion i forcave speciale greke EKAM dhe Forcave te Nderhyrjes se Shpejte ne Elefsija dhe Korinth. Kontrollohet nje automjet dhe nje banese, sekuestrohen 560 kg 620 gram marijuane, 4610 euro, 9 celulare, 3 automjete. ...

Nuk ndalet droga drejt Greqisë, sekuestrohen 107 kilogramë marijuanë
Kapen 107 kilogramë marijuanë në kufirin greko-shqiptar.Operacioni është bërë në zonën e Kallpaq, Janinë.Në një makinë që vinte nga kufiri gjelbër shqiptar janë gjetur dhe sekuestruan nga policia greke 91 pako me 106 kg ...
Telegraf | 19-Nov-2019 14:56
Kapen 107 kilogramë marijuanë në kufirin greko-shqiptar.Operacioni është bërë në zonën e Kallpaq, Janinë.Në një makinë që vinte nga kufiri gjelbër shqiptar janë gjetur dhe sekuestruan nga policia greke 91 pako me 106 kg ...

EMRAT/ U kapën me 8 kg kokainë të pastër, arrestohen dy shqiptarë në Itali
PARMA Dy shqiptarë janë arrestuar në qytetin e Parmës në Itali, nën akuzën e trafikut të drogës. Policia italiane iu ka gjetur atyre 8 kilogramë kokainë. Autoritetet në shtetin fqinj kanë kryer arrestimin e shqiptarëve ...
Medial | 19-Nov-2019 15:27
PARMA Dy shqiptarë janë arrestuar në qytetin e Parmës në Itali, nën akuzën e trafikut të drogës. Policia italiane iu ka gjetur atyre 8 kilogramë kokainë. Autoritetet në shtetin fqinj kanë kryer arrestimin e shqiptarëve ...

Policia italiane arreston me 8 kg kokainë të pastër dy shqiptarë, njëri prej tyre biznesmen (EMRAT)
Postuar: 19/11/2019 - 15:26 Dy shqiptarë janë kapur nga policia italiane në qytetin e Parmës për trafik droge. Policia italiane iu ka gjetur atyre 8 kilogramë kokainë.Autoritetet në shtetin fqinj kanë kryer arrestimin ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 15:27
Postuar: 19/11/2019 - 15:26 Dy shqiptarë janë kapur nga policia italiane në qytetin e Parmës për trafik droge. Policia italiane iu ka gjetur atyre 8 kilogramë kokainë.Autoritetet në shtetin fqinj kanë kryer arrestimin ...

Drogë në kufirin greko-shqiptar, arrestohet shqiptari
Një sasi e madhe droge është kapur në kufirin greko shqiptar ditën e sotme. Mësohet se policia ka ndaluar një automjet i cili drejtohej nga një shtetas shqiptar. Sakaq drejtuesi i makinës është arrestuar nga ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 15:09
Një sasi e madhe droge është kapur në kufirin greko shqiptar ditën e sotme. Mësohet se policia ka ndaluar një automjet i cili drejtohej nga një shtetas shqiptar. Sakaq drejtuesi i makinës është arrestuar nga ...

Me drogë dhe euro drejt Greqisë, kapet në kufi trafikanti shqiptar
Policia greke ka kapur 107 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni është zhvilluar në Kallapaq të Janinës, ndërsa mjeti me lëndën narkotike vinte nga kufiri i gjelbër. Gjatë kontrollit, autoritetet fqinje ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 14:41
Policia greke ka kapur 107 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni është zhvilluar në Kallapaq të Janinës, ndërsa mjeti me lëndën narkotike vinte nga kufiri i gjelbër. Gjatë kontrollit, autoritetet fqinje ...

Arrestohet shqiptari duke shkuar në Greqi, sa pako drogë i gjenden në makinë?
Postuar: 19/11/2019 - 15:02 Një tjetër sasi e konsiderueshme droge është kapur nga policia ditën e sotme në kufirin greko-shqiptar. Mësohet se policia ka ndaluar një automjet i cili drejtohej nga një shtetas shqiptar. ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 15:06
Postuar: 19/11/2019 - 15:02 Një tjetër sasi e konsiderueshme droge është kapur nga policia ditën e sotme në kufirin greko-shqiptar. Mësohet se policia ka ndaluar një automjet i cili drejtohej nga një shtetas shqiptar. ...

Kapen me 8 kg kokainë, arrestohen dy shqiptarë
Dy shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane e qytetit të Parmës me akuzën e trafikut të drogës. Në zotërim të tyre janë gjetur 8 kg kokainë e pastër. Autoritetet e antidrogës italiane kanë arrestuar në flagrancë ...
Gazeta Dita | 19-Nov-2019 14:56
Dy shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane e qytetit të Parmës me akuzën e trafikut të drogës. Në zotërim të tyre janë gjetur 8 kg kokainë e pastër. Autoritetet e antidrogës italiane kanë arrestuar në flagrancë ...

Me dro.gë dhe euro drejt Greqisë, kapet në kufi trafikanti shqiptar
Policia greke ka kapur 107 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni është zhvilluar në Kallapaq të Janinës, ndërsa mjeti me lëndën narkotike vinte nga kufiri i gjelbër. Gjatë kontrollit, autoritetet fqinje ...
Medial | 19-Nov-2019 14:46
Policia greke ka kapur 107 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni është zhvilluar në Kallapaq të Janinës, ndërsa mjeti me lëndën narkotike vinte nga kufiri i gjelbër. Gjatë kontrollit, autoritetet fqinje ...

Kapet me 107 kg kanabis në Kalpaq, arrestohet shqiptari
Kapen 107 kg marijuane ne kufirin greko-shqiptar. Operacioni ne Kallpaq, Janine. Ne nje mjet qe vinte nga kufiri gjelber u gjeten dhe sekuestruan nga policia greke 91 pako me 106 kg 850 gram marijuane. U sekuestruan 180 ...
Saranda Web | 19-Nov-2019 14:46
Kapen 107 kg marijuane ne kufirin greko-shqiptar. Operacioni ne Kallpaq, Janine. Ne nje mjet qe vinte nga kufiri gjelber u gjeten dhe sekuestruan nga policia greke 91 pako me 106 kg 850 gram marijuane. U sekuestruan 180 ...

Arrestohen 2 shqiptarë në Itali, si ua zbuloi policia 2 milion euro kokainë në garazhin e picerisë
Dy shqiptarë janë arrestuar në Itali, pasi janë kapur nga policia me kokainë. Në pranga kanë rënë M.L., dhe C.E. Sipas mediave italiane ata kishin fshehur tetë kilogramë kokainë në një garazh picerie në San Leonardo, ...
ABCNews | 19-Nov-2019 13:38
Dy shqiptarë janë arrestuar në Itali, pasi janë kapur nga policia me kokainë. Në pranga kanë rënë M.L., dhe C.E. Sipas mediave italiane ata kishin fshehur tetë kilogramë kokainë në një garazh picerie në San Leonardo, ...

Itali/ “Groposnin” drogën nën tokë me vazo hermetike, bien në prangat e policisë katër shqiptarë
Policia italiane ka ndërmarrë një aksion të gjerë anti-drogë, duke sekuestruar lëndë narkotike e duke arrestuar gjithsej katër shqiptarë. Shqiptarët e mbillnin drogën në vazo hermetike e më pas e groposnin atë në pyll, ...
Telegraf | 18-Nov-2019 16:02
Policia italiane ka ndërmarrë një aksion të gjerë anti-drogë, duke sekuestruar lëndë narkotike e duke arrestuar gjithsej katër shqiptarë. Shqiptarët e mbillnin drogën në vazo hermetike e më pas e groposnin atë në pyll, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved