ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 12:40

Këshilli i Etikës së UP-së nuk e zbaton Kodin e Etikës dhe e arsyeton plagjiaturën

Këshilli i Etikës së UP-së nuk e zbaton Kodin e Etikës dhe e arsyeton plagjiaturën
Më 21 shtator 2018, ADMOVERE publikoi raportin «STAFI AKADEMIK I UP-SË – studimet, angazhimet tjera, plagjiaturat, vlerësimet dhe përpjesa staf-studentë». Një prej qëllimeve të këtij raporti ishte edhe radhitja e të ...
Arbresh | 19-Nov-2019 11:50
Më 21 shtator 2018, ADMOVERE publikoi raportin «STAFI AKADEMIK I UP-SË – studimet, angazhimet tjera, plagjiaturat, vlerësimet dhe përpjesa staf-studentë». Një prej qëllimeve të këtij raporti ishte edhe radhitja e të ...

Admovere: Këshilli i Etikës së UP-së nuk zbaton Kodin e Etikës, arsyeton plagjiaturën
Organizata Admovere, ka reaguar ndaj vendimeve të Këshillit të Etikës të UP-së lidhur me rastin prof.dr. Mejdi Bektashi dhe prof.dr.Arsim Morina. Në një reagim të gjatë, thotë se përmes vendimeve të tyre, Këshilli i ...
Koha.net | 19-Nov-2019 11:41
Organizata Admovere, ka reaguar ndaj vendimeve të Këshillit të Etikës të UP-së lidhur me rastin prof.dr. Mejdi Bektashi dhe prof.dr.Arsim Morina. Në një reagim të gjatë, thotë se përmes vendimeve të tyre, Këshilli i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved