ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 16:01

Kathimerini: Me marrëveshjen e Prespës është paraparë komisioni ndërkombëtarë për markën tregtare

Kathimerini: Me marrëveshjen e Prespës është paraparë komisioni ndërkombëtarë për markën tregtare
Formimi i komisionit ndërkombëtar të ekspertëve është paraparë me marrëveshjen e Prespës dhe për promovimin e markave, shkruan gazeta greke “Kathimerini”, duke u thirrur në burimet kompetente. Të njëjtat burime ...
Arbresh | 19-Nov-2019 14:45
Formimi i komisionit ndërkombëtar të ekspertëve është paraparë me marrëveshjen e Prespës dhe për promovimin e markave, shkruan gazeta greke “Kathimerini”, duke u thirrur në burimet kompetente. Të njëjtat burime ...

Kathimerini: Me marrëveshjen e Prespës është paraparë komisioni ndërkombëtar për markën tregtare
Formimi i komisionit ndërkombëtar të ekspertëve është paraparë me marrëveshjen e Prespës dhe për promovimin e markave, shkruan gazeta greke “Kathimerini”, duke u thirrur në burimet kompetente. Të njëjtat burime ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 14:40
Formimi i komisionit ndërkombëtar të ekspertëve është paraparë me marrëveshjen e Prespës dhe për promovimin e markave, shkruan gazeta greke “Kathimerini”, duke u thirrur në burimet kompetente. Të njëjtat burime ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved