ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 03:07

Kanadezët zbulojnë materialin që bënë ushtarët e padukshëm

Kanadezët zbulojnë materialin që bënë ushtarët e padukshëm
Një kompani kanadeze për prodhimin e uniformave ushtarake ka krijuar materiale fleksible që mund t'i bëjnë njerëzit dhe objektet të padukshme. Materiali, i prodhuar nga HyperStealth Biotechnology, me seli në Kolumbinë ...
Zeri | 19-Nov-2019 14:25
Një kompani kanadeze për prodhimin e uniformave ushtarake ka krijuar materiale fleksible që mund t'i bëjnë njerëzit dhe objektet të padukshme. Materiali, i prodhuar nga HyperStealth Biotechnology, me seli në Kolumbinë ...

Zhvillim historik, kanadaja prodhon materialin që bën njerëzit të padukshëm
Lexime: 5 Forcat armatosura të disa vendeve do të mund të kenë në përdorim një material i cili i bën njerëzit dhe objektet të padukshme. Materiali, i vetmi në llojin e tij është prodhuar nga një kompani kanadeze. ...
Medial | 19-Nov-2019 14:21
Lexime: 5 Forcat armatosura të disa vendeve do të mund të kenë në përdorim një material i cili i bën njerëzit dhe objektet të padukshme. Materiali, i vetmi në llojin e tij është prodhuar nga një kompani kanadeze. ...

Ky material ju bën plotësisht të padukshëm
Një kompani kanadeze për prodhimin e uniformave ushtarake ka krijuar materiale fleksible që mund t'i bëjnë njerëzit dhe objektet të padukshme.
Top Channel | 19-Nov-2019 13:53
Një kompani kanadeze për prodhimin e uniformave ushtarake ka krijuar materiale fleksible që mund t'i bëjnë njerëzit dhe objektet të padukshme.

Kanadezët zbulojnë materialin që bënë ushtarët e padukshme
Një kompani kanadeze për prodhimin e uniformave ushtarake ka krijuar materiale fleksible që mund t'i bëjnë njerëzit dhe objektet të padukshme. Materiali, i prodhuar nga HyperStealth Biotechnology, me seli në Kolumbinë ...
Koha.net | 19-Nov-2019 14:06
Një kompani kanadeze për prodhimin e uniformave ushtarake ka krijuar materiale fleksible që mund t'i bëjnë njerëzit dhe objektet të padukshme. Materiali, i prodhuar nga HyperStealth Biotechnology, me seli në Kolumbinë ...

Zhvillim historik, kanadaja prodhon materialin që bën njerëzit të padukshëm
Forcat armatosura të disa vendeve do të mund të kenë në përdorim një material i cili i bën njerëzit dhe objektet të padukshme. Materiali, i vetmi në llojin e tij është prodhuar nga një kompani kanadeze. Kompania ...
ABCNews | 19-Nov-2019 14:06
Forcat armatosura të disa vendeve do të mund të kenë në përdorim një material i cili i bën njerëzit dhe objektet të padukshme. Materiali, i vetmi në llojin e tij është prodhuar nga një kompani kanadeze. Kompania ...

Ky material ju bën plotësisht të padukshëm
Një kompani kanadeze për prodhimin e uniformave ushtarake ka krijuar materiale fleksible që mund t’i bëjnë njerëzit dhe objektet të padukshme. Materiali, i prodhuar nga HyperStealth Biotechnology, me seli në Kolumbinë ...
Medial | 19-Nov-2019 13:19
Një kompani kanadeze për prodhimin e uniformave ushtarake ka krijuar materiale fleksible që mund t’i bëjnë njerëzit dhe objektet të padukshme. Materiali, i prodhuar nga HyperStealth Biotechnology, me seli në Kolumbinë ...

Ky material ju bën plotësisht të padukshëm - video
Një kompani kanadeze për prodhimin e uniformave ushtarake ka krijuar materiale fleksible që mund t'i bëjnë njerëzit dhe objektet të padukshme.
Kosova Press | 19-Nov-2019 12:58
Një kompani kanadeze për prodhimin e uniformave ushtarake ka krijuar materiale fleksible që mund t'i bëjnë njerëzit dhe objektet të padukshme.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved