ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 09:23

Akuzohet se zhvati mbi 1.5 milion euro, lirohet nga paraburgimi ish-prokurorja Speciale Katica Janeva që tronditi Maqedoninë e Veriut

Akuzohet se zhvati mbi 1.5 milion euro, lirohet nga paraburgimi ish-prokurorja Speciale Katica Janeva që tronditi Maqedoninë e Veriut
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 17:57
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...

Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
Mediat në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva, për të shkuar në arrest shtëpiak.
Top Channel | 19-Nov-2019 17:30
Mediat në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva, për të shkuar në arrest shtëpiak.

Ish-prokurorja Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
Gjykata, vendimin e ka marrë pas një garancie materiale të dhënë nga Janeva, se nuk do të ikë nga proceset gjyqësore, por edhe për shkak të rekomandimit nga mjekët për gjendjen shëndetësore. Për rastin “Reket” akuzohen ...
Lajminet | 19-Nov-2019 18:06
Gjykata, vendimin e ka marrë pas një garancie materiale të dhënë nga Janeva, se nuk do të ikë nga proceset gjyqësore, por edhe për shkak të rekomandimit nga mjekët për gjendjen shëndetësore. Për rastin “Reket” akuzohen ...

Ish-prokurorja Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
Gjykata e Apelit në Shkup e ka liruar nga paraburgimi, ish prokuroren speciale, Katica Janeva, e akuzuar për shpërdorim të detyrës në rastin e njohur si “Reket” – të zhvatjes së 1.5 milion euro nga biznesmeni, Orce ...
Albportali | 19-Nov-2019 17:53
Gjykata e Apelit në Shkup e ka liruar nga paraburgimi, ish prokuroren speciale, Katica Janeva, e akuzuar për shpërdorim të detyrës në rastin e njohur si “Reket” – të zhvatjes së 1.5 milion euro nga biznesmeni, Orce ...

Ish-prokurorja Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
Gjykata e Apelit në Shkup e ka liruar nga paraburgimi, ish prokuroren speciale, Katica Janeva, e akuzuar për shpërdorim të detyrës në rastin e njohur si “Reket” - të zhvatjes së 1.5 milion euro nga biznesmeni, Orce ...
Radio Evropa e Lire | 19-Nov-2019 17:41
Gjykata e Apelit në Shkup e ka liruar nga paraburgimi, ish prokuroren speciale, Katica Janeva, e akuzuar për shpërdorim të detyrës në rastin e njohur si “Reket” - të zhvatjes së 1.5 milion euro nga biznesmeni, Orce ...

Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak
Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak. Kështu vendosi sot Gjykata e Apelit, pas ankesës së ish-prokurores speciale. Përndryshe më herët ajo ofroi garanci tri banesa, por Gjykata Penale e refuzoi atë. Tani Janeva shkon ...
Ina-Online | 19-Nov-2019 17:28
Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak. Kështu vendosi sot Gjykata e Apelit, pas ankesës së ish-prokurores speciale. Përndryshe më herët ajo ofroi garanci tri banesa, por Gjykata Penale e refuzoi atë. Tani Janeva shkon ...

U arrestua me bujë, Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
SHKUP Mediat shqiptare në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva. Kujtojmë se Janeva është arrestuar 3 muaj më parë, nën dyshimet për korrupsion. Ajo ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 16:09
SHKUP Mediat shqiptare në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva. Kujtojmë se Janeva është arrestuar 3 muaj më parë, nën dyshimet për korrupsion. Ajo ...

Lirohet nga burgu Katica Janeva
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:53
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...

Katica Janeva në paraburgim shtëpiak
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar në burg shtëpiak nga burgu në Shuto Orizare, njofton Shenja. Janeva është në paraburgim që nga gushti, kur dhe u arrestua në shtëpinë e saj në lagjen e Shkupit, ...
Shenja | 19-Nov-2019 16:51
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar në burg shtëpiak nga burgu në Shuto Orizare, njofton Shenja. Janeva është në paraburgim që nga gushti, kur dhe u arrestua në shtëpinë e saj në lagjen e Shkupit, ...

Gjykata e Apelit vendosi – arrest shtëpiak për Katica Janevën
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Gjykata e Apelit pasdite mori vendim me të cilin e pranoi ankesën e ish-prokurores speciale Katica Janevën dhe i caktoi masë të arrestit shtëpiak. “Është ndryshuar vendimi i shkallës së ...
Medial | 19-Nov-2019 16:50
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Gjykata e Apelit pasdite mori vendim me të cilin e pranoi ankesën e ish-prokurores speciale Katica Janevën dhe i caktoi masë të arrestit shtëpiak. “Është ndryshuar vendimi i shkallës së ...

“Reketi”, Dukovski: Boki 13 në gjendje të rëndë shëndetësore
Bokit 13 nuk i funksionon veshka e majtë, urinon gjak dhe nuk mund të lëvizë. Përkeqësimin e gjendjes shëndetësore të Bojan Jovanovskit, e njoftoi avokati i tij Sashko Dukovski. Ai kërkon Boki të transferohet menjëherë ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 16:42
Bokit 13 nuk i funksionon veshka e majtë, urinon gjak dhe nuk mund të lëvizë. Përkeqësimin e gjendjes shëndetësore të Bojan Jovanovskit, e njoftoi avokati i tij Sashko Dukovski. Ai kërkon Boki të transferohet menjëherë ...

Avokati i Boki 13 kërkon që ai urgjentisht të hospitalizohet
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Mbrojtësi i Bojan Jovnovskit Boki -13 , avokati Sashko Dukoski sot në një konferencë për shtyp kërkoi që klienti i tij urgjentisht të hospitalizohet dhe të mjekohet, për shkak problemeve ...
Medial | 19-Nov-2019 16:42
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Mbrojtësi i Bojan Jovnovskit Boki -13 , avokati Sashko Dukoski sot në një konferencë për shtyp kërkoi që klienti i tij urgjentisht të hospitalizohet dhe të mjekohet, për shkak problemeve ...

Bëri bujë kur u arrestua për akuzën e zhvatjes mbi 1.5 milion euro nga biznesmeni, Gjykata lë të lirë ish-prokuroren
Postuar: 19/11/2019 - 16:35 Mediat maqedonase kanë raportuar se ish-prokurorja Speciale Katica Janeva ka dalë nga burgu i Shutkës për të shkuar në “arrest shtëpie”. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 16:42
Postuar: 19/11/2019 - 16:35 Mediat maqedonase kanë raportuar se ish-prokurorja Speciale Katica Janeva ka dalë nga burgu i Shutkës për të shkuar në “arrest shtëpie”. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh ...

(VIDEO) Avokati i Boki 13 kërkon që klienti i tij të shtrohet urgjentisht në spital
“Klienti im Bojan Jovanovski, nga 15 korriku kur është arrestuar deri tani, 30 herë është dërguar në spital, për shkak të komplikimeve të gjendjes shëndetësore”. Kështu ka deklaruar Sasho Dukovski, avokati mbrojtës i ...
Shenja | 19-Nov-2019 16:32
“Klienti im Bojan Jovanovski, nga 15 korriku kur është arrestuar deri tani, 30 herë është dërguar në spital, për shkak të komplikimeve të gjendjes shëndetësore”. Kështu ka deklaruar Sasho Dukovski, avokati mbrojtës i ...

Katica Janeva lirohet nga paraburgimi!
sh prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë e ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 16:20
sh prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë e ...

Katica Janeva lirohet nga paraburgimi!
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 16:01
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...

Janeva prej sot në burgim shtëpiak
Ish kryeprokuroja e Prokurorisë Speciale Publike, Katica Janeva prej sot shkon në burgim shtëpiak. Kështu vendosi gjykata e Apelit të Shkupit , pas ankesës së ish kryeprokurores .Ndërkaq, Janeva paraprakisht ofroi ...
Aktuale.MK | 19-Nov-2019 16:01
Ish kryeprokuroja e Prokurorisë Speciale Publike, Katica Janeva prej sot shkon në burgim shtëpiak. Kështu vendosi gjykata e Apelit të Shkupit , pas ankesës së ish kryeprokurores .Ndërkaq, Janeva paraprakisht ofroi ...

Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak
Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak. Kështu vendosi sot Gjykata e Apelit, pas ankesës së ish-prokurores speciale. Përndryshe më herët ajo ofroi garanci tri banesa, por Gjykata Penale e refuzoi atë. Tani Janeva shkon ...
Arbresh | 19-Nov-2019 16:01
Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak. Kështu vendosi sot Gjykata e Apelit, pas ankesës së ish-prokurores speciale. Përndryshe më herët ajo ofroi garanci tri banesa, por Gjykata Penale e refuzoi atë. Tani Janeva shkon ...

Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak
Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak. Kështu vendosi sot Gjykata e Apelit, pas ankesës së ish-prokurores speciale. Përndryshe më herët ajo ofroi garanci tri banesa, por Gjykata Penale e refuzoi atë. Tani Janeva shkon ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 15:53
Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak. Kështu vendosi sot Gjykata e Apelit, pas ankesës së ish-prokurores speciale. Përndryshe më herët ajo ofroi garanci tri banesa, por Gjykata Penale e refuzoi atë. Tani Janeva shkon ...

“Reketi”, Dukovski: Boki 13 në gjendje të rëndë shëndetësore
Bokit 13 nuk i funksionon veshka e majtë, urinon gjak dhe nuk mund të lëvizë. Përkeqësimin e gjendjes shëndetësore të Bojan Jovanovskit, e njoftoi avokati i tij Sashko Dukovski. Ai kërkon Boki të transferohet menjëherë ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 15:53
Bokit 13 nuk i funksionon veshka e majtë, urinon gjak dhe nuk mund të lëvizë. Përkeqësimin e gjendjes shëndetësore të Bojan Jovanovskit, e njoftoi avokati i tij Sashko Dukovski. Ai kërkon Boki të transferohet menjëherë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved