ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 11:59

Interi dhe Juventusi rivalizojnë Romën për Smallingun

Interi dhe Juventusi rivalizojnë Romën për Smallingun
Chris Smalling është duke shkëlqyer në këtë sezon te Roma. Mbrojtësi anglez kaloi te Giallorossët në formë huazimi nga Manchester United deri në fund të këtij sezoni, por me të drejt për ta blerë kartonin e tij. Sipas ...
E Dua Sportin | 19-Nov-2019 16:59
Chris Smalling është duke shkëlqyer në këtë sezon te Roma. Mbrojtësi anglez kaloi te Giallorossët në formë huazimi nga Manchester United deri në fund të këtij sezoni, por me të drejt për ta blerë kartonin e tij. Sipas ...

Interi dhe Juventusi rivalizojnë Romën për Smallingun
Chris Smalling është duke shkëlqyer në këtë sezon te Roma. Mbrojtësi anglez kaloi te Giallorossët në formë huazimi nga Manchester United deri në fund të këtij sezoni, por me të drejt për ta blerë kartonin e tij. Sipas ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 16:08
Chris Smalling është duke shkëlqyer në këtë sezon te Roma. Mbrojtësi anglez kaloi te Giallorossët në formë huazimi nga Manchester United deri në fund të këtij sezoni, por me të drejt për ta blerë kartonin e tij. Sipas ...

Interi dhe Juventusi rivalizojnë Romën për Smallingun
Chris Smalling është duke shkëlqyer në këtë sezon te Roma. Mbrojtësi anglez kaloi te Giallorossët në formë huazimi nga Manchester United deri në fund të këtij sezoni, por me të drejt për ta blerë kartonin e tij. Sipas ...
EkonomiaOnline | 19-Nov-2019 16:36
Chris Smalling është duke shkëlqyer në këtë sezon te Roma. Mbrojtësi anglez kaloi te Giallorossët në formë huazimi nga Manchester United deri në fund të këtij sezoni, por me të drejt për ta blerë kartonin e tij. Sipas ...

Juve e Interi, në garë për Smallingun
Dy gjigantët italianë do të tentojnë ta transferojnë mbrojtësin e Manchester Unitedit, i cili po shfaq formë të shkëlqyeshme tek Roma këtë sezon Juventusi dhe Interi i janë bashkuar garës për ta transferuar Chris ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:08
Dy gjigantët italianë do të tentojnë ta transferojnë mbrojtësin e Manchester Unitedit, i cili po shfaq formë të shkëlqyeshme tek Roma këtë sezon Juventusi dhe Interi i janë bashkuar garës për ta transferuar Chris ...

Juventus e Inter i bashkohen garës për Smalling
Juventus dhe Inter janë bashkuar në garën për mbrojtësin e Romës, Chris Smalling. Smalling është huazim te Roma dhe i ka impresionuar të gjithë me paraqitjet në Seria A. Për momentin anglezi po cilësohet si një ndër ...
InFokusi | 19-Nov-2019 14:50
Juventus dhe Inter janë bashkuar në garën për mbrojtësin e Romës, Chris Smalling. Smalling është huazim te Roma dhe i ka impresionuar të gjithë me paraqitjet në Seria A. Për momentin anglezi po cilësohet si një ndër ...

Juventus e Inter i bashkohen garës për Smalling
Juventus dhe Inter janë bashkuar në garën për mbrojtësin e Romës, Chris Smalling.
Kosova Press | 19-Nov-2019 14:36
Juventus dhe Inter janë bashkuar në garën për mbrojtësin e Romës, Chris Smalling.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved