ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 18:01

Hazard: Benzema është sulmuesi më i mirë në botë

Hazard: Benzema është sulmuesi më i mirë në botë
Eden Hazard ka thënë se Karim benzema është aktualisht sulmuesi më i mirë në botë. Belgu që luan së bashku me sulmuesin francez te Real Madridi, ka thënë se bashkëlojtari i tij është një 9-sh i kompletuar. “Pasi kam ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 15:21
Eden Hazard ka thënë se Karim benzema është aktualisht sulmuesi më i mirë në botë. Belgu që luan së bashku me sulmuesin francez te Real Madridi, ka thënë se bashkëlojtari i tij është një 9-sh i kompletuar. “Pasi kam ...

Hazard e zgjedh këtë sulmues si më të mirin në botë
Të dy kanë filluar të bëjnë një partneritet premtues në La Liga, dhe të kombinuar me efekt shkatërrues në fitoren e tyre 4-0 ndaj Eibar para pushimit ndërkombëtar. Benzema shënoi dy herë në atë ndeshje, ndërsa belgu ...
Lajminet | 19-Nov-2019 17:04
Të dy kanë filluar të bëjnë një partneritet premtues në La Liga, dhe të kombinuar me efekt shkatërrues në fitoren e tyre 4-0 ndaj Eibar para pushimit ndërkombëtar. Benzema shënoi dy herë në atë ndeshje, ndërsa belgu ...

Hazard: Benzema është sulmuesi më i mirë në botë
Eden Hazard ka thënë se Karim benzema është aktualisht sulmuesi më i mirë në botë. Belgu që luan së bashku me sulmuesin francez te Real Madridi, ka thënë se bashkëlojtari i tij është një 9-sh i kompletuar. “Pasi kam ...
E Dua Sportin | 19-Nov-2019 16:59
Eden Hazard ka thënë se Karim benzema është aktualisht sulmuesi më i mirë në botë. Belgu që luan së bashku me sulmuesin francez te Real Madridi, ka thënë se bashkëlojtari i tij është një 9-sh i kompletuar. “Pasi kam ...

Hazard: Benzema është sulmuesi më i mirë në botë
Eden Hazard ka thënë se Karim benzema është aktualisht sulmuesi më i mirë në botë. Belgu që luan së bashku me sulmuesin francez te Real Madridi, ka thënë se bashkëlojtari i tij është një 9-sh i kompletuar. “Pasi kam ...
EkonomiaOnline | 19-Nov-2019 15:27
Eden Hazard ka thënë se Karim benzema është aktualisht sulmuesi më i mirë në botë. Belgu që luan së bashku me sulmuesin francez te Real Madridi, ka thënë se bashkëlojtari i tij është një 9-sh i kompletuar. “Pasi kam ...

Ky është rregulli i FIFA-s që ia mundëson Benzemas ndërrimin e kombëtares
A mund të luajë më të vërtetë Karim Benzema për një vend tjetër? Duket se ekziston një mënyrë, por 31 vjeçari duhet fillimisht të heq dorë nga nënshtetësia franceze dhe potencialisht të ndërmarrë veprime ligjore. Duke ...
EkonomiaOnline | 19-Nov-2019 14:45
A mund të luajë më të vërtetë Karim Benzema për një vend tjetër? Duket se ekziston një mënyrë, por 31 vjeçari duhet fillimisht të heq dorë nga nënshtetësia franceze dhe potencialisht të ndërmarrë veprime ligjore. Duke ...

Hazardi lavdëron Benzemën: Ai është sulmuesi më i mirë në botë
Pasi e ka ndarë në zhveshtore me Karim Benzemën për katër muajt e fundit, Eden Hazardi është i bindur se francezi i Real Madridi është sulmuesi më i mirë në botë për momentin. Eden Hazard e ka lavdëruar bashkëlojtarin e ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 14:37
Pasi e ka ndarë në zhveshtore me Karim Benzemën për katër muajt e fundit, Eden Hazardi është i bindur se francezi i Real Madridi është sulmuesi më i mirë në botë për momentin. Eden Hazard e ka lavdëruar bashkëlojtarin e ...

Ky është rregulli i FIFA-s që ia mundëson Benzemas ndërrimin e kombëtares
Duke iu përgjigjur komenteve të bëra nga presidenti i federatës së futbollit të Francës, Noel La Graet, i cili tha se aventura e tij me Francën ka përfunduar, Benzema vazhdon të këmbëngul se veti ai vendos se kurrë ...
Lajminet | 19-Nov-2019 14:32
Duke iu përgjigjur komenteve të bëra nga presidenti i federatës së futbollit të Francës, Noel La Graet, i cili tha se aventura e tij me Francën ka përfunduar, Benzema vazhdon të këmbëngul se veti ai vendos se kurrë ...

Hazardi lavdëron Benzemën: Ai është sulmuesi më i mirë në botë
Pasi e ka ndarë në zhveshtore me Karim Benzemën për katër muajt e fundit, Eden Hazardi është i bindur se francezi i Real Madridi është sulmuesi më i mirë në botë për momentin. Eden Hazard e ka lavdëruar bashkëlojtarin e ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 14:31
Pasi e ka ndarë në zhveshtore me Karim Benzemën për katër muajt e fundit, Eden Hazardi është i bindur se francezi i Real Madridi është sulmuesi më i mirë në botë për momentin. Eden Hazard e ka lavdëruar bashkëlojtarin e ...

As Messi dhe as CR7, befason Hazard: Ai është sulmuesi më i mirë në botë
Kapiteni i kombëtares së Belgjikës, Eden Hazard, tha se bashkëlojtari i tij te Real Madridi, Karim Benzema, aktualisht është sulmuesi më i mirë në botë: “Pasi kam luajtur me të për tre, ose katër muaj, unë mendoj se ...
Lexo | 19-Nov-2019 13:39
Kapiteni i kombëtares së Belgjikës, Eden Hazard, tha se bashkëlojtari i tij te Real Madridi, Karim Benzema, aktualisht është sulmuesi më i mirë në botë: “Pasi kam luajtur me të për tre, ose katër muaj, unë mendoj se ...

“Jam i lumtur me çfarë kam” – trajneri i Algjerisë ‘shmang’ Benzeman
Benzema ka acaruar edhe më shumë situatën e tij në raport me krerët e Federatës Franceze, pas deklaratave të fundit. Ylli i Real Madrid ka kërkuar që t’i jepet mundësia që të zgjedh përsëri një kombëtare tjetër, e që ...
Lajminet | 18-Nov-2019 19:32
Benzema ka acaruar edhe më shumë situatën e tij në raport me krerët e Federatës Franceze, pas deklaratave të fundit. Ylli i Real Madrid ka kërkuar që t’i jepet mundësia që të zgjedh përsëri një kombëtare tjetër, e që ...

I përjashtuar që në vitin 2015 nga “gjelat”, yllit të Francës i ndodh e pabesueshmja nga vendi i origjinës
Ai është konsideruar si një nga lojtarët kryesorë të trajnerit Zinedine Zidane tek Real Madrid, por ka vite që nuk është grumbulluar me përfaqësuesen e Francës për shkak të çështjes Valbuena. Por së fundmi 31 vjeçari i ...
Lexo | 18-Nov-2019 19:11
Ai është konsideruar si një nga lojtarët kryesorë të trajnerit Zinedine Zidane tek Real Madrid, por ka vite që nuk është grumbulluar me përfaqësuesen e Francës për shkak të çështjes Valbuena. Por së fundmi 31 vjeçari i ...

Benzema te Algjeria? Trajneri i kampionëve të Afrikës i mbyll dyert
Vështirë se Karim Benzema do të luajë një ditë me kombëtaren e Algjerisë. Futbollisti i Realit të Madridit i cili është i përjashtur prej vitesh nga përfaqësuesja e Francës për shkak të çështjes Valbuena, i ka kërkuar ...
SuperSport | 18-Nov-2019 16:53
Vështirë se Karim Benzema do të luajë një ditë me kombëtaren e Algjerisë. Futbollisti i Realit të Madridit i cili është i përjashtur prej vitesh nga përfaqësuesja e Francës për shkak të çështjes Valbuena, i ka kërkuar ...

Griezmann: E dinim që do vuanim, Shqipëria e vështirë. Duam triumfin në Euro 2020
Antoine Griezmann zhvilloi një ndeshje super kundër Shqipërisë. Sulmuesi dhuroi asistin e golit të Tolissos dhe më pas shënoi vetë për të vulosur fitoren. 28-vjeçari ka analizuar fitoren 0-2 në Tiranë në një prononcim ...
ABCNews | 18-Nov-2019 10:13
Antoine Griezmann zhvilloi një ndeshje super kundër Shqipërisë. Sulmuesi dhuroi asistin e golit të Tolissos dhe më pas shënoi vetë për të vulosur fitoren. 28-vjeçari ka analizuar fitoren 0-2 në Tiranë në një prononcim ...

Benzema, i mbijetuari i madh i epokës së “Galaktikëve” te Real Madridi
Pas një stinori katastrofal, ku ndërroi tre trajnerë, dorëzoi fronin në Ligën e Kampionëve dhe përfundoi 19 pikë prapa kampiones Barcelonës në renditje në La Liga, pritej një ndryshim te Real Madridi në verë. Skuadra ...
EkonomiaOnline | 18-Nov-2019 09:15
Pas një stinori katastrofal, ku ndërroi tre trajnerë, dorëzoi fronin në Ligën e Kampionëve dhe përfundoi 19 pikë prapa kampiones Barcelonës në renditje në La Liga, pritej një ndryshim te Real Madridi në verë. Skuadra ...

Benzema, i mbijetuari i madh i epokës së “Galaktikëve” te Real Madridi
Pas një stinori katastrofal, ku ndërroi tre trajnerë, dorëzoi fronin në Ligën e Kampionëve dhe përfundoi 19 pikë prapa kampiones Barcelonës në renditje në La Liga, pritej një ndryshim te Real Madridi në verë. Skuadra ...
Koha.net | 18-Nov-2019 09:03
Pas një stinori katastrofal, ku ndërroi tre trajnerë, dorëzoi fronin në Ligën e Kampionëve dhe përfundoi 19 pikë prapa kampiones Barcelonës në renditje në La Liga, pritej një ndryshim te Real Madridi në verë. Skuadra ...

Tjetër “shuplakë” për Benzema, nuk vlen as për Algjerinë
Karim Benzema ka shënuar 27 gola në 81 ndeshje të zhvilluara me Francën, por që prej vitit 2015 nuk zbret në fushë për kombëtaren e tij. Shantazhi që i bëri shokut të skuadrës, Mathieu Valbuena, në lidhje me një video ...
ABCNews | 17-Nov-2019 22:47
Karim Benzema ka shënuar 27 gola në 81 ndeshje të zhvilluara me Francën, por që prej vitit 2015 nuk zbret në fushë për kombëtaren e tij. Shantazhi që i bëri shokut të skuadrës, Mathieu Valbuena, në lidhje me një video ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved