ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/01/2020 22:25

Haradinaj: Minishengeni, zgjerim i influencës ruse në Ballkan

Haradinaj: Minishengeni, zgjerim i influencës ruse në Ballkan
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka thënë se nuk ka asnjë kuptim që të flitet për zgjedhje të reja në Kosovë, pasi duhet të implementohet rezultati i zgjedhjeve të 6 tetorit.
Top Channel | 19-Nov-2019 15:27
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka thënë se nuk ka asnjë kuptim që të flitet për zgjedhje të reja në Kosovë, pasi duhet të implementohet rezultati i zgjedhjeve të 6 tetorit.

Haradinaj: Nuk është koha për zgjedhje të reja, duhet të zbatohet ajo që vendosi sovrani
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj deklaroi se nuk është koha për zgjedhje të reja, ndërsa theksoi rëndësinë e implementimit të rezultatit që prodhuan zgjedhjet e 6 tetorit. Në një konferencë për mediat ...
Telegraf | 19-Nov-2019 15:53
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj deklaroi se nuk është koha për zgjedhje të reja, ndërsa theksoi rëndësinë e implementimit të rezultatit që prodhuan zgjedhjet e 6 tetorit. Në një konferencë për mediat ...

Haradinaj: Nuk është koha për zgjedhje të reja, duhet të zbatohet ajo që vendosi sovrani
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj deklaroi se nuk është koha për zgjedhje të reja, ndërsa theksoi rëndësinë e implementimit të rezultatit që prodhuan zgjedhjet e 6 tetorit. Në një konferencë për mediat ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 15:18
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj deklaroi se nuk është koha për zgjedhje të reja, ndërsa theksoi rëndësinë e implementimit të rezultatit që prodhuan zgjedhjet e 6 tetorit. Në një konferencë për mediat ...

Haradinaj: Duhet të zbatohet vendimi sovranit, nuk është koha për zgjedhje të reja
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj në një konferencë për mediat deklaroi se nuk është koha për zgjedhje të reja, ndërsa theksoi rëndësinë e implementimit të rezultatit që prodhuan zgjedhjet e 6 tetorit. Sipas ...
ABCNews | 19-Nov-2019 15:39
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj në një konferencë për mediat deklaroi se nuk është koha për zgjedhje të reja, ndërsa theksoi rëndësinë e implementimit të rezultatit që prodhuan zgjedhjet e 6 tetorit. Sipas ...

Haradinaj kundër zgjedhjeve të reja, kritikon idenë e mini-Shëngenit
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është shprehur kundër diskutimit për zgjedhje të reja eventuale në Kosovë, pasi sipas tij duhet të zbatohet rezultati i zgjedhje të 6 tetorit. Ai ka theksuar se mini-Shëngeni ...
Kosova Press | 19-Nov-2019 15:47
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është shprehur kundër diskutimit për zgjedhje të reja eventuale në Kosovë, pasi sipas tij duhet të zbatohet rezultati i zgjedhje të 6 tetorit. Ai ka theksuar se mini-Shëngeni ...

Haradinaj: Minishengeni – zgjerim i influencës ruse e kineze në Ballkan
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se Kosova nuk duhet ta pranojë idenë e Minishengenit Ballkanik. Ai ka deklaruar se Minishengeni është vetëm zgjerim i influencës ruse dhe kineze në Ballkan, transmeton ...
Portalb | 19-Nov-2019 15:31
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se Kosova nuk duhet ta pranojë idenë e Minishengenit Ballkanik. Ai ka deklaruar se Minishengeni është vetëm zgjerim i influencës ruse dhe kineze në Ballkan, transmeton ...

Haradinaj sërish tregon ditën se kur do të bëhet liberalizimi i vizave
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, nuk po ndalet së premtuari për liberalizim të vizave. Haradinaj premtoi me dhjetëra herë liberalizimin e vizave, në çdo konferencë dhe dalje publike ai kishte premtuar vizat dhe ...
InFokusi | 19-Nov-2019 15:30
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, nuk po ndalet së premtuari për liberalizim të vizave. Haradinaj premtoi me dhjetëra herë liberalizimin e vizave, në çdo konferencë dhe dalje publike ai kishte premtuar vizat dhe ...

Haradinaj: Mini-Shengeni, zgjerim i influencës ruse dhe kineze në Ballkan
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, si gjithmonë është shprehur shumë optimist për liberalizimin e vizave. “E di që ka plot skeptikë, ndoshta ka edhe të atillë që nuk duan ta shohin liberalizimin e vizave. Por, ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 15:30
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, si gjithmonë është shprehur shumë optimist për liberalizimin e vizave. “E di që ka plot skeptikë, ndoshta ka edhe të atillë që nuk duan ta shohin liberalizimin e vizave. Por, ...

Haradinaj: Mini-Shengeni zgjeron ndikimin rus e kinez në Kosovë dhe Ballkan
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media ka thënë se me anë të Mini-Shengenit po bëhet zgjerimi i influencës ruse dhe kineze në Ballkan. Haradinaj ka shtuar se ky organizimi nuk ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 15:12
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media ka thënë se me anë të Mini-Shengenit po bëhet zgjerimi i influencës ruse dhe kineze në Ballkan. Haradinaj ka shtuar se ky organizimi nuk ...

Haradinaj: Mini-Shengeni, zgjerim i influencës ruse dhe kineze në Ballkan
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, si gjithmonë është shprehur shumë optimist për liberalizimin e vizave. “E di që ka plot skeptikë, ndoshta ka edhe të atillë që nuk duan ta shohin liberalizimin. Por, mos harroni ...
Medial | 19-Nov-2019 15:27
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, si gjithmonë është shprehur shumë optimist për liberalizimin e vizave. “E di që ka plot skeptikë, ndoshta ka edhe të atillë që nuk duan ta shohin liberalizimin. Por, mos harroni ...

Haradinaj: Minishengeni, zgjerim i influencës ruse në Ballkan
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka thënë se nuk ka asnjë kuptim që të flitet për zgjedhje të reja në Kosovë, pasi duhet të implementohet rezultati i zgjedhjeve të 6 tetorit. Haradinaj pas takimit me ministrinë ...
Shenja | 19-Nov-2019 15:26
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka thënë se nuk ka asnjë kuptim që të flitet për zgjedhje të reja në Kosovë, pasi duhet të implementohet rezultati i zgjedhjeve të 6 tetorit. Haradinaj pas takimit me ministrinë ...

Haradinaj: Mini-Shengeni rrit ndikimin rus dhe kinez në rajon
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se nuk është në interes të Kosovës përfshirja në “Mini-Shengenin” mes vendeve të Ballkanit Perëndimor, duke i quajtur këto plane si zgjerim të ndikimit rus dhe ...
Radio Evropa e Lire | 19-Nov-2019 15:25
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se nuk është në interes të Kosovës përfshirja në “Mini-Shengenin” mes vendeve të Ballkanit Perëndimor, duke i quajtur këto plane si zgjerim të ndikimit rus dhe ...

Haradinaj e “godet” Ramën, thotë se minishengeni ka për qëllim zgjerimin e ndikimit rus e kinez
Kryeministri në detyrë i Kosoëvs, Ramush Haradinaj ka folur sot në një paraqitje para gazetarëve për minischengenin ballkanik, të cilën e ka quajtur influencë të rusve dhe kinezve me epiqendër në Beograd. Haradinaj ka ...
Zeri | 19-Nov-2019 15:12
Kryeministri në detyrë i Kosoëvs, Ramush Haradinaj ka folur sot në një paraqitje para gazetarëve për minischengenin ballkanik, të cilën e ka quajtur influencë të rusve dhe kinezve me epiqendër në Beograd. Haradinaj ka ...

Haradinaj: Nuk është koha për zgjedhje të reja, duhet të implementohet rezultati i tanishëm
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media ka komentuar mundësinë e mbajtjes së zgjedhjeve të sërishme në Kosovë. Ai ka thënë se duhet të implementohet rezultati i tanishëm. ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 14:59
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media ka komentuar mundësinë e mbajtjes së zgjedhjeve të sërishme në Kosovë. Ai ka thënë se duhet të implementohet rezultati i tanishëm. ...

Haradinaj: Minishengeni - zgjerim i influencës ruse e kineze në Ballkan
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se Kosova nuk duhet ta pranojë idenë e Minishengenit Ballkanik. Ai ka deklaruar se Minishengeni është vetëm zgjerim i influencës ruse dhe kineze në Ballkan, transmeton ...
Koha.net | 19-Nov-2019 15:12
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se Kosova nuk duhet ta pranojë idenë e Minishengenit Ballkanik. Ai ka deklaruar se Minishengeni është vetëm zgjerim i influencës ruse dhe kineze në Ballkan, transmeton ...

Haradinaj: S’ka kuptim të flasim për zgjedhje të reja tash
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se Kosova nuk duhet të shkojë drejt zgjedhjeve të reja. “Me rëndësi është që zgjedhjet janë zhvilluar në mënyrën më të mirë të mundshme dhe nuk duhet ta harrojmë këtë ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 15:09
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se Kosova nuk duhet të shkojë drejt zgjedhjeve të reja. “Me rëndësi është që zgjedhjet janë zhvilluar në mënyrën më të mirë të mundshme dhe nuk duhet ta harrojmë këtë ...

Haradinaj: Minishengeni, zgjerim i influencës ruse në Ballkan
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se nuk ka asnjë kuptim që të flitet për zgjedhje të reja në Kosovë, pasi duhet të implementohet rezultati i zgjedhjeve të 6 tetorit. Haradinaj pas takimit me ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 15:06
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se nuk ka asnjë kuptim që të flitet për zgjedhje të reja në Kosovë, pasi duhet të implementohet rezultati i zgjedhjeve të 6 tetorit. Haradinaj pas takimit me ...

Haradinaj: Mini shengeni, zgjerim i influencës ruse e kineze në Ballkan
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për medie ka folur për mini shengenin. Ai ka thënë se ky mini shengen është thjeshtë zgjerim i ndikimit rus dhe kinez në Ballkan. “Mini shengeni ...
Lajminet | 19-Nov-2019 15:00
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për medie ka folur për mini shengenin. Ai ka thënë se ky mini shengen është thjeshtë zgjerim i ndikimit rus dhe kinez në Ballkan. “Mini shengeni ...

Haradinaj flet për mundësinë e zgjedhjeve të reja
Lideri i AAK-së Ramush Haradinaj ka thënë se është herët të flitet për zgjedhje të reja në Kosovë. Ai është pajtuar që partia e tij të shkoj në opozitë. “Ne duhet të bëjmë reforme zgjedhore dhe ti shkurtojmë këto afate ...
Arbresh | 19-Nov-2019 14:59
Lideri i AAK-së Ramush Haradinaj ka thënë se është herët të flitet për zgjedhje të reja në Kosovë. Ai është pajtuar që partia e tij të shkoj në opozitë. “Ne duhet të bëjmë reforme zgjedhore dhe ti shkurtojmë këto afate ...

Haradinaj: Minishengeni, që po na fton Vuçiqi, Rama e Zaevi është vetëm zgjerim i Rusisë dhe Kinës
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka deklaruar se është e rëndësishme që zgjedhjet shin më të mirat të mundshme, por që duhet bërë reformë zgjedhore dhe duhet diskutuar këto faza ligjore për ankesa. “Pra, duhet ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 14:57
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka deklaruar se është e rëndësishme që zgjedhjet shin më të mirat të mundshme, por që duhet bërë reformë zgjedhore dhe duhet diskutuar këto faza ligjore për ankesa. “Pra, duhet ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved