ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 13:53

Hakerët dhe kriminelët po përdorin paratë virtuale në video lojëra si një treg të pastrimit të parave

Hakerët dhe kriminelët po përdorin paratë virtuale në video lojëra si një treg të pastrimit të parave
Tregu i lojërave në internet ka marr një zhvillim tepër të madh për shkak të zhvillimit të teknologjisë dhe rritjes së cilësisë. Kryesisht të gjithë të rinjtë në gjithë botën shpenzojnë mjaftueshëm kohë duke luajtur ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 12:39
Tregu i lojërave në internet ka marr një zhvillim tepër të madh për shkak të zhvillimit të teknologjisë dhe rritjes së cilësisë. Kryesisht të gjithë të rinjtë në gjithë botën shpenzojnë mjaftueshëm kohë duke luajtur ...

Hakerët dhe kriminelët po përdorin paratë virtuale në video lojëra si një treg të pastrimit të parave
Tregu i lojërave në internet ka marr një zhvillim tepër të madh për shkak të zhvillimit të teknologjisë dhe rritjes së cilësisë. Kryesisht të gjithë të rinjtë në gjithë botën shpenzojnë mjaftueshëm kohë duke luajtur ...
ScanTv | 19-Nov-2019 12:25
Tregu i lojërave në internet ka marr një zhvillim tepër të madh për shkak të zhvillimit të teknologjisë dhe rritjes së cilësisë. Kryesisht të gjithë të rinjtë në gjithë botën shpenzojnë mjaftueshëm kohë duke luajtur ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved