ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 22:22

FOTOT: Njihuni me traktorin që arrin shpejtësinë… 217 km/h

FOTOT: Njihuni me traktorin që arrin shpejtësinë… 217 km/h
Nëse ke një tokë për të pluguar dhe dëshiron ta përfundosh në një kohë rekord, atëherë të duhet të marrëssh në telefon adhuruesin e shpejtësisë, Guy Martin. Dhe kjo sepse ish garuesi i motoçikletave dhe mekaniku tashmë ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 14:41
Nëse ke një tokë për të pluguar dhe dëshiron ta përfundosh në një kohë rekord, atëherë të duhet të marrëssh në telefon adhuruesin e shpejtësisë, Guy Martin. Dhe kjo sepse ish garuesi i motoçikletave dhe mekaniku tashmë ...

Guy Martin theu rekordin e shpejtësisë me traktor, hyn në Guiness
Ish kampioni i garave me motorë vendosi një tjetër rekord shpejtësie, këtë herë me anë të një traktori. Mjeti 5 tonësh i pajisur me një motor prej 1 mijë kuajsh fuqi arriti të kapë shpejtësinë 217 km/h në fushën e ...
Lapsi | 19-Nov-2019 16:11
Ish kampioni i garave me motorë vendosi një tjetër rekord shpejtësie, këtë herë me anë të një traktori. Mjeti 5 tonësh i pajisur me një motor prej 1 mijë kuajsh fuqi arriti të kapë shpejtësinë 217 km/h në fushën e ...

Ky është traktori që arrin shpejtësinë 217 km/h
Nëse ke një tokë për të pluguar dhe dëshiron ta përfundosh në një kohë rekord, atëherë të duhet të marrëssh në telefon adhuruesin e shpejtësisë, Guy Martin. Dhe kjo sepse ish garuesi i motoçikletave dhe mekaniku tashmë ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 15:44
Nëse ke një tokë për të pluguar dhe dëshiron ta përfundosh në një kohë rekord, atëherë të duhet të marrëssh në telefon adhuruesin e shpejtësisë, Guy Martin. Dhe kjo sepse ish garuesi i motoçikletave dhe mekaniku tashmë ...

Ish-kampioni me traktor arrin shpejtësinë 217 km/orë
Ish-kampioni i garave me motorë vendosi një tjetër rekord shpejtësie, këtë herë me anë të një traktori. Mjeti 5 tonësh i pajisur me një motor prej 1 mijë kuajsh fuqi arriti të nxjerrë 217 km/orë në fushën e aviacionit ...
Koha.net | 19-Nov-2019 11:01
Ish-kampioni i garave me motorë vendosi një tjetër rekord shpejtësie, këtë herë me anë të një traktori. Mjeti 5 tonësh i pajisur me një motor prej 1 mijë kuajsh fuqi arriti të nxjerrë 217 km/orë në fushën e aviacionit ...

Traktori qe arriti shpejtesine 217 kilometra në orë
Nëse keni mbjelle arën dhe dëshironi që punimet t’i përfundoni në afat rekord, atëherë patjetër se duhet t’i telefononi Guy Martinit. Kjo për faktin se ish-garuesi me motoçikleta dhe njëherit mekanik i traktorëve, ka ...
Lajmi i Fundit | 18-Nov-2019 21:52
Nëse keni mbjelle arën dhe dëshironi që punimet t’i përfundoni në afat rekord, atëherë patjetër se duhet t’i telefononi Guy Martinit. Kjo për faktin se ish-garuesi me motoçikleta dhe njëherit mekanik i traktorëve, ka ...

Futet në librin e rekordeve Guiness, vozit traktorin 217 kilometra në orë
Nëse keni mbjell arën dhe dëshironi që punimet t’i përfundoni në afat rekord, atëherë patjetër se duhet t’i telefononi Guy Martinit. Kjo për faktin se ish-garuesi me motoçikleta dhe njëherit mekanik i traktorëve, ka ...
Zeri | 18-Nov-2019 16:17
Nëse keni mbjell arën dhe dëshironi që punimet t’i përfundoni në afat rekord, atëherë patjetër se duhet t’i telefononi Guy Martinit. Kjo për faktin se ish-garuesi me motoçikleta dhe njëherit mekanik i traktorëve, ka ...

Futet në librin e rekordeve Guiness, vozit traktorin me 217 kilometra në orë
Nëse keni mbjell arën dhe dëshironi që punimet t’i përfundoni në afat rekord, atëherë patjetër se duhet t’i telefononi Guy Martinit. Kjo për faktin se ish-garuesi me motoçikleta dhe njëherit mekanik i traktorëve, ka ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 15:14
Nëse keni mbjell arën dhe dëshironi që punimet t’i përfundoni në afat rekord, atëherë patjetër se duhet t’i telefononi Guy Martinit. Kjo për faktin se ish-garuesi me motoçikleta dhe njëherit mekanik i traktorëve, ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved