ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 17:21

FOTOT: Njihuni me gjyshen që po “çmend” rrjetin

FOTOT: Njihuni me gjyshen që po “çmend” rrjetin
Një gjyshe kanadeze ka treguar se si stërvitja intensive me pesha i ka ndryshuar jetën. 48-vjeçarja Robin Hillis, gardiane burgu në Ontario, ka qenë një vajzë shumë elegante derisa në vitin 1989 u regjistrua në palestër ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 13:16
Një gjyshe kanadeze ka treguar se si stërvitja intensive me pesha i ka ndryshuar jetën. 48-vjeçarja Robin Hillis, gardiane burgu në Ontario, ka qenë një vajzë shumë elegante derisa në vitin 1989 u regjistrua në palestër ...

Gjyshja që fitoi vetëbesim pasi u bë muskuloze
Një gjyshe kanadeze ka treguar se si stërvitja intensive me pesha i ka ndryshuar jetën. 48-vjeçarja Robin Hillis, gardiane burgu në Ontario, ka qenë një vajzë shumë elegante derisa në vitin 1989 u regjistrua në palestër ...
Zeri | 19-Nov-2019 16:17
Një gjyshe kanadeze ka treguar se si stërvitja intensive me pesha i ka ndryshuar jetën. 48-vjeçarja Robin Hillis, gardiane burgu në Ontario, ka qenë një vajzë shumë elegante derisa në vitin 1989 u regjistrua në palestër ...

FOTOT: Njihuni me gjyshen që po “çmend” rrjetin
Një gjyshe kanadeze ka treguar se si stërvitja intensive me pesha i ka ndryshuar jetën. 48-vjeçarja Robin Hillis, gardiane burgu në Ontario, ka qenë një vajzë shumë elegante derisa në vitin 1989 u regjistrua në palestër ...
Lexo | 19-Nov-2019 14:51
Një gjyshe kanadeze ka treguar se si stërvitja intensive me pesha i ka ndryshuar jetën. 48-vjeçarja Robin Hillis, gardiane burgu në Ontario, ka qenë një vajzë shumë elegante derisa në vitin 1989 u regjistrua në palestër ...

Këto janë 10 qytetet që kanë pagat më të larta në botë
Një gjyshe e tre nipërve dhe mbesave ka zbuluar sesi bodybuilding i ka dhënë asaj një kuptim të ri për jetën e saj – si dhe një trup prej 90 kg biceps prej 43 cm. Robin Hillis, 48 vjeç, nga Ontario, Kanada, e donte ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 14:14
Një gjyshe e tre nipërve dhe mbesave ka zbuluar sesi bodybuilding i ka dhënë asaj një kuptim të ri për jetën e saj – si dhe një trup prej 90 kg biceps prej 43 cm. Robin Hillis, 48 vjeç, nga Ontario, Kanada, e donte ...

FOTO/ Merr vendin e parë në konkursin për bodybuilding, çudit me format trupore gjyshja e tre fëmijëve
Një gjyshe e tre nipërve dhe mbesave ka zbuluar sesi bodybuilding i ka dhënë asaj një kuptim të ri për jetën e saj – si dhe një trup prej 90 kg biceps prej 43 cm. Robin Hillis, 48 ??vjeç, nga Ontario, Kanada, e donte ...
Standard | 19-Nov-2019 11:22
Një gjyshe e tre nipërve dhe mbesave ka zbuluar sesi bodybuilding i ka dhënë asaj një kuptim të ri për jetën e saj – si dhe një trup prej 90 kg biceps prej 43 cm. Robin Hillis, 48 ??vjeç, nga Ontario, Kanada, e donte ...

Gjyshja më e fortë në botë-FOTO
Një gjyshe me tre nipër e mbesa, e cila punon si gardiane burgu në Ontario, Kanada, është 48-vjeçe dhe thotë se bodibilldingu i ka dhënë një jetë të re. Ajo e la shkollën që në vitin 1989 dhe u fut në një palestër për ...
InFokusi | 19-Nov-2019 10:48
Një gjyshe me tre nipër e mbesa, e cila punon si gardiane burgu në Ontario, Kanada, është 48-vjeçe dhe thotë se bodibilldingu i ka dhënë një jetë të re. Ajo e la shkollën që në vitin 1989 dhe u fut në një palestër për ...

Njihuni me gjyshen bodybuilder
Një gjyshe e tre nipërve dhe mbesave ka zbuluar sesi bodybuilding i ka dhënë asaj një kuptim të ri për jetën e saj – si dhe një trup prej 90 kg biceps prej 43 cm. Robin Hillis, 48 vjeç, nga Ontario, Kanada, e donte ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 09:33
Një gjyshe e tre nipërve dhe mbesave ka zbuluar sesi bodybuilding i ka dhënë asaj një kuptim të ri për jetën e saj – si dhe një trup prej 90 kg biceps prej 43 cm. Robin Hillis, 48 vjeç, nga Ontario, Kanada, e donte ...

Gjyshja më e fortë në botë
Një gjyshe me tre nipër e mbesa, e cila punon si gardiane burgu në Ontario, Kanada, është 48-vjeçe dhe thotë se bodibilldingu i ka dhënë një jetë të re.
Top Channel | 18-Nov-2019 19:31
Një gjyshe me tre nipër e mbesa, e cila punon si gardiane burgu në Ontario, Kanada, është 48-vjeçe dhe thotë se bodibilldingu i ka dhënë një jetë të re.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved