ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 01:20

Gjatë shfaqjes teatrale në Brazil shembet skena, lëndohen gjashtë persona

Gjatë shfaqjes teatrale në Brazil shembet skena, lëndohen gjashtë persona
Një grup i valltarëve entuziast kanë pësuar lëndime trupore, kurse u shemb skena dhe masa përfundoi nën dërrasa. Ngjarja ka ndodhur gjatë një shfaqje në teatrin Municipal në Campinas të Brazilit, transmeton Telegrafi. ...
Shenja | 19-Nov-2019 14:46
Një grup i valltarëve entuziast kanë pësuar lëndime trupore, kurse u shemb skena dhe masa përfundoi nën dërrasa. Ngjarja ka ndodhur gjatë një shfaqje në teatrin Municipal në Campinas të Brazilit, transmeton Telegrafi. ...

VIDEO tronditëse: Shembet skena teksa po kërcenin balerinët
Ky është momenti kur njeh grup balerinën bien nga skena. Kjo për arsyen se skena ku ata po kërcenin u shemb papritur. Fatmirësisht nuk pati viktima. Ngjarja ndodhi në teatrin Americana në qytetin Campinas, Brazil, më 8 ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 12:21
Ky është momenti kur njeh grup balerinën bien nga skena. Kjo për arsyen se skena ku ata po kërcenin u shemb papritur. Fatmirësisht nuk pati viktima. Ngjarja ndodhi në teatrin Americana në qytetin Campinas, Brazil, më 8 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved