ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 17:41

Gjashtë vjet nga aksidenti fatal që i mori jetën, publikohet videoja e rrallë e Sokol Olldashit duke luajtur në kitarë

Gjashtë vjet nga aksidenti fatal që i mori jetën, publikohet videoja e rrallë e Sokol Olldashit duke luajtur në kitarë
Gjashtë vjet më parë, më datën 20 nëntor 2013, u nda nga jeta ish-deputeti i Partisë Demokratike, Sokol Olldashi, teksa po udhtëonte me makinën e tij nga Elbasani drejt Tiranës. Ndërkohë, miku i tij, Çim Rexha, ka ...
Telegraf | 19-Nov-2019 18:39
Gjashtë vjet më parë, më datën 20 nëntor 2013, u nda nga jeta ish-deputeti i Partisë Demokratike, Sokol Olldashi, teksa po udhtëonte me makinën e tij nga Elbasani drejt Tiranës. Ndërkohë, miku i tij, Çim Rexha, ka ...

6 vite nga vdekja e Sokol Olldashit, publikohet video e rrallë duke luajtur në kitarë
Në 20 nëntor të 2013 u nda nga jeta ish-deputeti i Partisë Demokratike, Sokol Olldashi, teksa udhëtonte me makinën e tij nga Elbasani drejt Tiranës. Ditën e nesërme shënohen plot gjashtë vite nga vdekja e tij dhe një ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:31
Në 20 nëntor të 2013 u nda nga jeta ish-deputeti i Partisë Demokratike, Sokol Olldashi, teksa udhëtonte me makinën e tij nga Elbasani drejt Tiranës. Ditën e nesërme shënohen plot gjashtë vite nga vdekja e tij dhe një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved