ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/12/2019 22:14

Gazetarja e njohur jep lajmin e mirë: Ja projekti ku do e shihni shumë shpejt!

Gazetarja e njohur jep lajmin e mirë: Ja projekti ku do e shihni shumë shpejt!
Gazetarja simpatike Jerida Sakaj, ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të folur rreth pasionit të saj më të madh, pikturimi i veshjeve.
Top Channel | 19-Nov-2019 17:30
Gazetarja simpatike Jerida Sakaj, ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të folur rreth pasionit të saj më të madh, pikturimi i veshjeve.

Anaid Kaloti flet për mardhënien me Oriola Marashin pas ndarjes
Këtë të hënë, i ftuar në ‘Ftesë në pesë’ nga Bieta Sulo ishte fituesi i ‘Big Brother 6’, Anaid Kaloti. Në studio është trajtuar tema ‘A mbetemi dot shokë me ish-partnerin?’, dhe ai ka treguar për eksperiencat e veta. ...
Lapsi | 19-Nov-2019 13:30
Këtë të hënë, i ftuar në ‘Ftesë në pesë’ nga Bieta Sulo ishte fituesi i ‘Big Brother 6’, Anaid Kaloti. Në studio është trajtuar tema ‘A mbetemi dot shokë me ish-partnerin?’, dhe ai ka treguar për eksperiencat e veta. ...

FOTOT/ Rrëfehet ish i dashuri i Oriola Marashit: U ndava sepse nuk e përballoja dot
Anaid Kaloti ishte pjesë e diskutimit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku ndër të tjera foli edhe për lidhjen e shumëpërfolur të dashurisë së disa viteve më parë me modelen Oriola Marashi. Fituesi i “Big Brother ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 11:15
Anaid Kaloti ishte pjesë e diskutimit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku ndër të tjera foli edhe për lidhjen e shumëpërfolur të dashurisë së disa viteve më parë me modelen Oriola Marashi. Fituesi i “Big Brother ...

Dikur të dashur! Anaidi trego për konfliktin pas ndarjes nga Oriola Marashi
Këtë të hënë, i ftuar në ‘Ftesë në pesë’ nga Bieta Sulo ishte fituesi i ‘Big Brother 6’, Anaid Kaloti. Në studio është trajtuar tema ‘A mbetemi dot shokë me ish-partnerin?’, dhe ai ka treguar për eksperiencat e veta. ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 12:39
Këtë të hënë, i ftuar në ‘Ftesë në pesë’ nga Bieta Sulo ishte fituesi i ‘Big Brother 6’, Anaid Kaloti. Në studio është trajtuar tema ‘A mbetemi dot shokë me ish-partnerin?’, dhe ai ka treguar për eksperiencat e veta. ...

Tregon Anaid Kaloti: Çfarë ndodhi pas ndarjes me Oriola Marashin
Anaid Kaloti foli sot në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për lidhjen e shumëpërfolur të dashurisë së disa viteve më parë me modelen Oriola Marashi. Fituesi i “Big Brother 6” ishte ftuar për të folur mbi një temë ...
Lexo | 19-Nov-2019 07:38
Anaid Kaloti foli sot në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për lidhjen e shumëpërfolur të dashurisë së disa viteve më parë me modelen Oriola Marashi. Fituesi i “Big Brother 6” ishte ftuar për të folur mbi një temë ...

Me flokë të gjatë dhe i imët, Ylli Baka nuk njihet në këtë fotografi!
Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ylli Baka, ishte i ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon për të promovuar këngën e tij më të re, dedikuar të ëmës.
Top Channel | 18-Nov-2019 20:43
Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ylli Baka, ishte i ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon për të promovuar këngën e tij më të re, dedikuar të ëmës.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved