ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 15:30

Gashi: Minishengeni është nismë kriminale e Ramës dhe Vuçiqit, duan ta zhdukin Kosovën

Gashi: Minishengeni është nismë kriminale e Ramës dhe Vuçiqit, duan ta zhdukin Kosovën
Ideja e Edi Ramës, Vuçiqit e Zaevit, për krijimin e një “minishengeni” ballkanik nuk po i pëlqen askujt në Kosovë. Isa Mustafa e ka quajtur si një përpjekje për krijimin e një ‘Jugosllavie të vogël’, Kurti e ka......
Zeri | 19-Nov-2019 18:39
Ideja e Edi Ramës, Vuçiqit e Zaevit, për krijimin e një “minishengeni” ballkanik nuk po i pëlqen askujt në Kosovë. Isa Mustafa e ka quajtur si një përpjekje për krijimin e një ‘Jugosllavie të vogël’, Kurti e ka......

Gashi: Minishengeni është nismë kriminale e Ramës dhe Vuçiqit, duan ta zhdukin Kosovën
Ideja e Edi Ramës, Vuçiqit e Zaevit, për krijimin e një “minishengeni” ballkanik nuk po i pëlqen askujt në Kosovë. Isa Mustafa e ka quajtur si një përpjekje për krijimin e një ‘Jugosllavie të vogël’, Kurti e ka cilësuar ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 18:36
Ideja e Edi Ramës, Vuçiqit e Zaevit, për krijimin e një “minishengeni” ballkanik nuk po i pëlqen askujt në Kosovë. Isa Mustafa e ka quajtur si një përpjekje për krijimin e një ‘Jugosllavie të vogël’, Kurti e ka cilësuar ...

Weber: Minishengeni Ramës i duhet për vete, ai s’është i denjë t’i mbrojë interesat e Kosovës
Ideja për krijimin e një minishengeni ballkanik i ka vendosur Edi Ramën dhe Shqipërinë në një aleancë të përbashkët me Aleksandar Vuçiçin e Zoran Zaevin, ndërsa në një përplasje verbale me Kosovën dhe krerët politikë në ...
Lapsi | 19-Nov-2019 14:06
Ideja për krijimin e një minishengeni ballkanik i ka vendosur Edi Ramën dhe Shqipërinë në një aleancë të përbashkët me Aleksandar Vuçiçin e Zoran Zaevin, ndërsa në një përplasje verbale me Kosovën dhe krerët politikë në ...

Weber: Minishengeni Ramës i duhet për vete, ai s’është i denjë t’i mbrojë interesat e Kosovës
Ideja për krijimin e një ‘minishengeni’ ballkanik e ka vendosur Edi Ramën dhe Shqipërinë në një aleancë të përbashkët me Aleksandar Vuçiqin e Zoran Zaevin, ndërsa në një përplasje verbale me Kosovën dhe krerët politikë ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 12:30
Ideja për krijimin e një ‘minishengeni’ ballkanik e ka vendosur Edi Ramën dhe Shqipërinë në një aleancë të përbashkët me Aleksandar Vuçiqin e Zoran Zaevin, ndërsa në një përplasje verbale me Kosovën dhe krerët politikë ...

Weber: Minishengeni Ramës i duhet për vete, ai s’është i denjë t’i mbrojë interesat e Kosovës
Ideja për krijimin e një minishengeni ballkanik i ka vendosur Edi Ramën dhe Shqipërinë në një aleancë të përbashkët me Aleksandar Vuçiqin e Zoran Zaevin, ndërsa në një përplasje verbale me Kosovën dhe krerët politikë në ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 12:13
Ideja për krijimin e një minishengeni ballkanik i ka vendosur Edi Ramën dhe Shqipërinë në një aleancë të përbashkët me Aleksandar Vuçiqin e Zoran Zaevin, ndërsa në një përplasje verbale me Kosovën dhe krerët politikë në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved