ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/01/2020 07:55

“Rilindja ka projektuar kryetar djalin e babit që lëshoi karriken për t’u bërë drejtor i Bibliotekës”, Vokshi: Gara për kreun e AMA ka degjeneruar

“Rilindja ka projektuar kryetar djalin e babit që lëshoi karriken për t’u bërë drejtor i Bibliotekës”, Vokshi: Gara për kreun e AMA ka degjeneruar
TIRANE Ish-deputetja e PD, Albana Vokshi ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur garën për e kreun e Autoritetit të Mediave Audiovizive. “Gara për kreun e Autoritetit të Mediave Audiovizive ka degjeneruar. Ai ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 16:09
TIRANE Ish-deputetja e PD, Albana Vokshi ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur garën për e kreun e Autoritetit të Mediave Audiovizive. “Gara për kreun e Autoritetit të Mediave Audiovizive ka degjeneruar. Ai ...

Deklarata e Dukës bën bujë në Itali: Nga Napoli nuk largohet Hysaj, por Ancelotti
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, në një intervistë për Corriere dello Sport , ka folur veç të tjerash, edhe për të ardhmen e mbrojtësit kuqezi, Elseid Hysaj. Sipas kreut të FSHF-së, futbollisti shkodran ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 17:55
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, në një intervistë për Corriere dello Sport , ka folur veç të tjerash, edhe për të ardhmen e mbrojtësit kuqezi, Elseid Hysaj. Sipas kreut të FSHF-së, futbollisti shkodran ...

Gara për kreun e AMA-s, nuk përmbahet ish deputetja demokrate: “Fatosat” e partisë janë gati për të marrë shpërblimin, është projektuar të zgjidhet djali i...
Postuar: 19/11/2019 - 18:24 “Gara për kreun e Autoritetit të Mediave Audiovizive ka degjeneruar”, kështu ka shkruar ish-deputetja, Albana Vokshi në një status në Facebook. “Ai që Rilindja ka projektuar si kryetar është ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 18:25
Postuar: 19/11/2019 - 18:24 “Gara për kreun e Autoritetit të Mediave Audiovizive ka degjeneruar”, kështu ka shkruar ish-deputetja, Albana Vokshi në një status në Facebook. “Ai që Rilindja ka projektuar si kryetar është ...

Mediat italiane: Edi Reja nuk do të jetë më trajner i Shqipërisë
Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediat italiane. Bëhet fjalë për trajnerin e Kombëtares, Edi Reja! Sipas prestigjiozes italiane, “Gazzetta dello Sport”, Edi Reja nuk do të jetë më trajner i Shqipërisë. I ...
InfoSport.mk | 19-Nov-2019 18:23
Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediat italiane. Bëhet fjalë për trajnerin e Kombëtares, Edi Reja! Sipas prestigjiozes italiane, “Gazzetta dello Sport”, Edi Reja nuk do të jetë më trajner i Shqipërisë. I ...

Ekskluzive/ Reja-Duka, detaje nga takimi final por “La Gazzetta” ka një tjetër version të bujshëm
Zyrtarisht Edi Reja është një trajner i lirë, italianit i ka përfunduar kontrata me Federatën Shqiptare të Futbollit menjëherë pas përfundimit të kualifikueseve “Euro2020”. Të dy palët, si Reja ashtu dhe Armand Duka, ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 13:53
Zyrtarisht Edi Reja është një trajner i lirë, italianit i ka përfunduar kontrata me Federatën Shqiptare të Futbollit menjëherë pas përfundimit të kualifikueseve “Euro2020”. Të dy palët, si Reja ashtu dhe Armand Duka, ...

Deklarata e Dukës bën bujë në Itali: Nga Napoli nuk largohet Hysaj, por Ancelotti
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, në një intervistë për Corriere dello Sport, ka folur veç të tjerash, edhe për të ardhmen e mbrojtësit kuqezi, Elseid Hysaj. Sipas kreut të FSHF-së, futbollisti shkodran nuk ...
E Dua Sportin | 19-Nov-2019 18:00
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, në një intervistë për Corriere dello Sport, ka folur veç të tjerash, edhe për të ardhmen e mbrojtësit kuqezi, Elseid Hysaj. Sipas kreut të FSHF-së, futbollisti shkodran nuk ...

Italian Trade Agency në Kosovë rrit bashkëpunimin mes bizneseve të dy vendeve
?Bashkëpunimi i bizneseve kosovare me ato italiane vazhdon të rritet, sidomos në zhvillimin e bashkëpunimeve industriale për të krijuar premisa për investime.
Kosova Press | 19-Nov-2019 16:56
?Bashkëpunimi i bizneseve kosovare me ato italiane vazhdon të rritet, sidomos në zhvillimin e bashkëpunimeve industriale për të krijuar premisa për investime.

“Edy Reja nuk do të qëndrojë tek Shqipëria”
Ndonëse në ambjentin sportiv shqiptar dhe pranë FSHF-së ka optimizëm, në mediat italiane shkruajnë se Edy Reja nuk do të rinovojë kontratën me kuqezinjte. Gazeta e madhe italiane “La Gazzetta dello Sport”, në versionin ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 14:01
Ndonëse në ambjentin sportiv shqiptar dhe pranë FSHF-së ka optimizëm, në mediat italiane shkruajnë se Edy Reja nuk do të rinovojë kontratën me kuqezinjte. Gazeta e madhe italiane “La Gazzetta dello Sport”, në versionin ...

‘Gara per kreun e AMA-s ka degjeneruar’, Vokshi: Perulja ndaj udheheqjes…
Ish-deputetja demokrate Albana Vokshi ka reaguar ashpër ndaj situatës që po kalon Autoriteti i Mediave Audiovizive. ‘Ai që Rilindja ka projektuar si kryetar është djali i babit që lëshoi karriken në AMA për t’u bërë ...
Lajmi i Fundit | 19-Nov-2019 16:04
Ish-deputetja demokrate Albana Vokshi ka reaguar ashpër ndaj situatës që po kalon Autoriteti i Mediave Audiovizive. ‘Ai që Rilindja ka projektuar si kryetar është djali i babit që lëshoi karriken në AMA për t’u bërë ...

E BUJSHME/ Edi Reja ikën nga Shqipëria, mediat italiane e bëjnë të kryer
Edoardo Reja nuk ka më një kontratë që e lidh me Shqipërinë. Mesazhet e trajnerit italian kanë qenë të qarta, duke u shprehur se dëshiron të vazhdojë të jetë në krye të kuqezinjve, madje është shprehur se do kishte ...
ABCNews | 19-Nov-2019 14:14
Edoardo Reja nuk ka më një kontratë që e lidh me Shqipërinë. Mesazhet e trajnerit italian kanë qenë të qarta, duke u shprehur se dëshiron të vazhdojë të jetë në krye të kuqezinjve, madje është shprehur se do kishte ...

E bujshme nga “Gazzetta dello Sport”: Mirupafshim Edi Reja, divorci i pashmangshëm
Kur në Shqipëri po flitet gjithnjë e më shumë për një rinovim të kontratës së trajnerit Edi Reja, nga Italia vjen një laj i bujshëm. Prestigjiozja italiane, “Gazzetta dello Sport” raporton se kontrata e trajnerit Edi ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 13:28
Kur në Shqipëri po flitet gjithnjë e më shumë për një rinovim të kontratës së trajnerit Edi Reja, nga Italia vjen një laj i bujshëm. Prestigjiozja italiane, “Gazzetta dello Sport” raporton se kontrata e trajnerit Edi ...

E BUJSHME: “Ciao Reja”, tekniku e mbyll me Shqipërinë
Një lajm i bujshëm ka ardhur nga Italia, aty ku Gazzetta dello Sport shkruan se Edy Reja nuk ka të ardhme në krye të Shqipërisë. Italianët sqarojnë se trajnerit i ka skaduar kontrata dhe nuk ka ende një kërkesë për ...
Politiko | 19-Nov-2019 15:39
Një lajm i bujshëm ka ardhur nga Italia, aty ku Gazzetta dello Sport shkruan se Edy Reja nuk ka të ardhme në krye të Shqipërisë. Italianët sqarojnë se trajnerit i ka skaduar kontrata dhe nuk ka ende një kërkesë për ...

“Hysaj do të qëndrojë në Napoli, Ancelotti do të largohet”
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF), Armand Duka, dha një intervistë për gazetën “Corriere dello Sport”. Aty, ai foli edhe për tema që lidhen me Napolin, ku luan mbrojtësi kuqezi, Elseid Hysaj. Këtu ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 15:03
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF), Armand Duka, dha një intervistë për gazetën “Corriere dello Sport”. Aty, ai foli edhe për tema që lidhen me Napolin, ku luan mbrojtësi kuqezi, Elseid Hysaj. Këtu ...

Media italiane: Edi Reja nuk do të jetë më trajneri i Shqipërisë
Shqipëria i mbylli me humbje eliminatoret e vlefshme për Kampionatin Evropian “Euro” 2020. Së fundmi vjen lajmi i bujshëm nga Italia ku thuhet se Edoardo Reja nuk do të vazhdojë bashkëpunimin me Kombëtaren shqiptare. ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 14:56
Shqipëria i mbylli me humbje eliminatoret e vlefshme për Kampionatin Evropian “Euro” 2020. Së fundmi vjen lajmi i bujshëm nga Italia ku thuhet se Edoardo Reja nuk do të vazhdojë bashkëpunimin me Kombëtaren shqiptare. ...

Zyrtare/ Edy Reja nuk do te jete me pjese e Kombetares Shqiptare
Ndonëse në ambjentin sportiv shqiptar dhe pranë FSHF-së ka optimizëm, në mediat italiane shkruajnë se Edy Reja nuk do të rinovojë kontratën me kuqezinjte. Gazeta e madhe italiane “La Gazzetta dello Sport”, në versionin ...
Lajmi i Fundit | 19-Nov-2019 14:20
Ndonëse në ambjentin sportiv shqiptar dhe pranë FSHF-së ka optimizëm, në mediat italiane shkruajnë se Edy Reja nuk do të rinovojë kontratën me kuqezinjte. Gazeta e madhe italiane “La Gazzetta dello Sport”, në versionin ...

Në Itali hedhin 'bombën', zbulohet e ardhmja e Edi Rejës te Shqipëria
Trajneri Edi Reja nuk është më i Shqipërisë, të paktën nëse shohim letrat, pasi kontrata e tij ka përfunduar me Kombëtaren. Presidenti i FSHF-së është shprehur se do t’i ofrohet një rinovim, pavarësisht zhgënjimit......
Zeri | 19-Nov-2019 14:06
Trajneri Edi Reja nuk është më i Shqipërisë, të paktën nëse shohim letrat, pasi kontrata e tij ka përfunduar me Kombëtaren. Presidenti i FSHF-së është shprehur se do t’i ofrohet një rinovim, pavarësisht zhgënjimit......

Ekskluzive/ Reja-Duka, detaje nga takimi final por “La Gazzetta” ka një tjetër version të bujshëm
Zyrtarisht Edi Reja është një trajner i lirë, italianit i ka përfunduar kontrata me Federatën Shqiptare të Futbollit menjëherë pas përfundimit të kualifikueseve “Euro2020”. Të dy palët, si Reja ashtu dhe Armand Duka, ...
E Dua Sportin | 19-Nov-2019 14:01
Zyrtarisht Edi Reja është një trajner i lirë, italianit i ka përfunduar kontrata me Federatën Shqiptare të Futbollit menjëherë pas përfundimit të kualifikueseve “Euro2020”. Të dy palët, si Reja ashtu dhe Armand Duka, ...

Duka për “Corriere dello Sport”, flet për të ardhmen e Rejas, Hysajt dhe “shkarkon” C.Ancelottin!
Edi Reja-FSHF ishte një marrëdhënie e cila ishte e destinuar të zgjatej kohë më parë, askush nuk kishte asnjë dyshim për këtë por gjërat ndryshuan pak në dy ndeshjet e fundit. Më shumë se sa humbja përballë Francës, ajo ...
E Dua Sportin | 19-Nov-2019 14:01
Edi Reja-FSHF ishte një marrëdhënie e cila ishte e destinuar të zgjatej kohë më parë, askush nuk kishte asnjë dyshim për këtë por gjërat ndryshuan pak në dy ndeshjet e fundit. Më shumë se sa humbja përballë Francës, ajo ...

E bujshme nga “Gazzetta dello Sport”: Mirupafshim Edi Reja, divorci i pashmangshëm
Kur në Shqipëri po flitet gjithnjë e më shumë për një rinovim të kontratës së trajnerit Edi Reja, nga Italia vjen një laj i bujshëm. Prestigjiozja italiane, “Gazzetta dello Sport” raporton se kontrata e trajnerit Edi ...
Lexo | 19-Nov-2019 13:49
Kur në Shqipëri po flitet gjithnjë e më shumë për një rinovim të kontratës së trajnerit Edi Reja, nga Italia vjen një laj i bujshëm. Prestigjiozja italiane, “Gazzetta dello Sport” raporton se kontrata e trajnerit Edi ...

Çfarë do të ndodhë me postin e Rejës si trajner i Shqipërisë
Shqipëri-Francë shënoi përfundimin e kontratës së Edoardo Reja në stolin e kombëtares kuqezi. “Kontrata ime mbaroi sot, tani do të ulem të bisedoj me presidentin”. Pak fjalë, shumë kuptim! Trajneri kuqezi ka mbetur ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 13:12
Shqipëri-Francë shënoi përfundimin e kontratës së Edoardo Reja në stolin e kombëtares kuqezi. “Kontrata ime mbaroi sot, tani do të ulem të bisedoj me presidentin”. Pak fjalë, shumë kuptim! Trajneri kuqezi ka mbetur ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved