ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 19:53

Fotografitë e rralla historike tregojnë një anë të pazakontë të së kaluarës

Fotografitë e rralla historike tregojnë një anë të pazakontë të së kaluarës
Nëse keni dashur që të udhëtoni me një makinë kohr, dhe të shihni se si njerëzit kanë jetuar më parë, atëherë do e kishit mbase paksa të vështirë të zgjidhni kohën në të cilën do doni të......
Zeri | 19-Nov-2019 17:46
Nëse keni dashur që të udhëtoni me një makinë kohr, dhe të shihni se si njerëzit kanë jetuar më parë, atëherë do e kishit mbase paksa të vështirë të zgjidhni kohën në të cilën do doni të......

20 foto të rralla historike, që tregojnë një pamje ndryshe të së shkuarës
Teknologjia sot vertet ka ecur shume para, po kur te shihni keto foto do e kuptoni se edhe dikur ka pasur shpikje mjaft interesante.
ikub.al | 19-Nov-2019 12:30
Teknologjia sot vertet ka ecur shume para, po kur te shihni keto foto do e kuptoni se edhe dikur ka pasur shpikje mjaft interesante.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved