ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 18:11

Atmosferë e gëzueshme në kryeqytet, Veliaj ndiz dritat e festave te Pazari i Ri: Veliaj: Tirana kryeqyteti i dashurisë dhe i solidaritetit, mbarojmë shtëpitë e dëmtuara nga tërmeti para Vitit të Ri

Atmosferë e gëzueshme në kryeqytet, Veliaj ndiz dritat e festave te Pazari i Ri: Veliaj: Tirana kryeqyteti i dashurisë dhe i solidaritetit, mbarojmë shtëpitë e dëmtuara nga tërmeti para Vitit të Ri
Festat e fundvitit po trokasin në kryeqytet. Siç është bërë traditë tashmë, Pazari i Ri, i shndërruar në një nga hapësirat më të bukura dhe të frekuentuara në Tiranë, ndezi dje mbrëma dritat e festave. Nën ritmet e ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 13:58
Festat e fundvitit po trokasin në kryeqytet. Siç është bërë traditë tashmë, Pazari i Ri, i shndërruar në një nga hapësirat më të bukura dhe të frekuentuara në Tiranë, ndezi dje mbrëma dritat e festave. Nën ritmet e ...

Foto/ Në Tiranë mbërrijnë festat, ndizen dritat e pemës te Pazari i Ri
Na ndajnë vetëm pak nga festat e fundvitit. Të gjithë po i presim me entuziazëm Krishtlindjet dhe Vitin e Ri. Ndërsa afrojnë festat që bëjnë bashkë familje e miq, nisin edhe përgatitjet. Te Pazari i Ri në Tiranë është ...
Dritare | 19-Nov-2019 17:50
Na ndajnë vetëm pak nga festat e fundvitit. Të gjithë po i presim me entuziazëm Krishtlindjet dhe Vitin e Ri. Ndërsa afrojnë festat që bëjnë bashkë familje e miq, nisin edhe përgatitjet. Te Pazari i Ri në Tiranë është ...

Atmosferë festash në Tiranë, ndizen dritat e pemës së Krishtlindjeve te Pazari i Ri
Ndërsa po trokasin festat e fundvitit, siç është bërë traditë, Pazari i Ri është shndërruar në një nga hapësirat më të bukura dhe të frekuentuara në Tiranë. Mbrëmë u ndezën dritat e festave dhe nën ritmet e muzikës së ...
Politiko | 19-Nov-2019 12:30
Ndërsa po trokasin festat e fundvitit, siç është bërë traditë, Pazari i Ri është shndërruar në një nga hapësirat më të bukura dhe të frekuentuara në Tiranë. Mbrëmë u ndezën dritat e festave dhe nën ritmet e muzikës së ...

Pazari i Ri, atmosfera festave të fundvitit, Veliaj ndez dritat pemës së Vitit të Ri
Atmosfera festave të fundvitit ka filluar të ndjehet në Tiranë. Mes këngëve dhe valleve popullore tradicionale, janë ndezur dritat e pemës së Vitit të Ri te Pazari i Ri në kryeqytet. Në fjalën e tij hapëse, kreu i ...
Medial | 18-Nov-2019 19:31
Atmosfera festave të fundvitit ka filluar të ndjehet në Tiranë. Mes këngëve dhe valleve popullore tradicionale, janë ndezur dritat e pemës së Vitit të Ri te Pazari i Ri në kryeqytet. Në fjalën e tij hapëse, kreu i ...

Pazari i Ri, atmosfera festave të fundvitit, Veliaj ndez dritat pemës së Vitit të Ri
Atmosfera festave të fundvitit ka filluar të ndjehet në Tiranë. Mes këngëve dhe valleve popullore tradicionale, janë ndezur dritat e pemës së Vitit të Ri te Pazari i Ri në kryeqytet. Në fjalën e tij hapëse, kreu i ...
RTSH | 18-Nov-2019 19:31
Atmosfera festave të fundvitit ka filluar të ndjehet në Tiranë. Mes këngëve dhe valleve popullore tradicionale, janë ndezur dritat e pemës së Vitit të Ri te Pazari i Ri në kryeqytet. Në fjalën e tij hapëse, kreu i ...

Kryebashkiaku Erion Veliaj/ E keqja e vendit ka ardhur nga shqiptarët. Opozita pengon punët e mira, po saboton Shqipërinë
Kryebashkiaku Erion Veliaj akuza opozitës: Pengoni punët e mira, po sabotoni Shqipërinë Kryebashkiaku i Tiranës Erion Velaj në fjalën e tij në ceremoninë e 75-vjetorit të Çlirimit të Tiranës tha, se e keqja vendit më ...
Telegraf | 18-Nov-2019 10:05
Kryebashkiaku Erion Veliaj akuza opozitës: Pengoni punët e mira, po sabotoni Shqipërinë Kryebashkiaku i Tiranës Erion Velaj në fjalën e tij në ceremoninë e 75-vjetorit të Çlirimit të Tiranës tha, se e keqja vendit më ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved