ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 21:07

Flori Mumajesi dhe Arilena Ara publikojnë këngën 'Doja'

Flori Mumajesi dhe Arilena Ara publikojnë këngën 'Doja'
Ka disa ditë në media që përflitet për duetin e radhës nga Flori Mumajesi dhe Arilena Ara, shkruan GazetaBlic. Pas suksesit me këngën “Nallane 2”, dyshja kanë realizuar projektin e dytë së bashku. “Doja” mban ...
Zeri | 19-Nov-2019 18:54
Ka disa ditë në media që përflitet për duetin e radhës nga Flori Mumajesi dhe Arilena Ara, shkruan GazetaBlic. Pas suksesit me këngën “Nallane 2”, dyshja kanë realizuar projektin e dytë së bashku. “Doja” mban ...

Arilena dhe Flori kanë gati bashkëpunimin e radhës
Arilena Ara dhe Flori Mumajesi duket se kanë gati bashkëpunimin e tyre më të ri. Dyshimet kishin disa ditë që kishin nis, përmes disa fotove të njëjta të tyre. E para ishte Arilena që postoi foto bardh e zi në studion e ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 18:26
Arilena Ara dhe Flori Mumajesi duket se kanë gati bashkëpunimin e tyre më të ri. Dyshimet kishin disa ditë që kishin nis, përmes disa fotove të njëjta të tyre. E para ishte Arilena që postoi foto bardh e zi në studion e ...

Arilena e Flori publikojnë “Doja”
“Doja” titullohet kënga më e re e publikuar nga Arilena Ara në bashkëpunim me Flori Mumajesin. Kjo këngë, siç ka bërë të ditur Ara, është krijuar tre vjet më parë. Për muzikën është kujdesur Darko Dimitrov, ndërsa për ...
Koha.net | 19-Nov-2019 18:51
“Doja” titullohet kënga më e re e publikuar nga Arilena Ara në bashkëpunim me Flori Mumajesin. Kjo këngë, siç ka bërë të ditur Ara, është krijuar tre vjet më parë. Për muzikën është kujdesur Darko Dimitrov, ndërsa për ...

Arilena e Flori publikojnë bashkëpunimin ‘Doja’
Arilena Ara dhe Flori Mumajesi kanë publikuar këngën më të re në bashkëpunim. Bëhet fjalë për këngën ‘Doja’ që është me muzikë të Darko Dimitrov dhe prodhuar nga po i njëjti, kurse teksti është shkruar nga Lindon ...
Arbresh | 19-Nov-2019 18:48
Arilena Ara dhe Flori Mumajesi kanë publikuar këngën më të re në bashkëpunim. Bëhet fjalë për këngën ‘Doja’ që është me muzikë të Darko Dimitrov dhe prodhuar nga po i njëjti, kurse teksti është shkruar nga Lindon ...

Del kënga ‘Doja’ nga Arilena dhe Flori Mumajesi
Arilena Ara dhe Flori Mumajesi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre ‘Doja’. Gjatë ditëve të fundit është përfolur se mund të kemi një këngë nga dyshja Flori Mumajesi e Arilena Ara. Fansat kanë shprehur gëzimin në rrjetet ...
InFokusi | 19-Nov-2019 18:39
Arilena Ara dhe Flori Mumajesi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre ‘Doja’. Gjatë ditëve të fundit është përfolur se mund të kemi një këngë nga dyshja Flori Mumajesi e Arilena Ara. Fansat kanë shprehur gëzimin në rrjetet ...

Del kënga ‘Doja’ nga Arilena dhe Flori Mumajesi
Arilena Ara dhe Flori Mumajesi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre ‘Doja’. Gjatë ditëve të fundit është përfolur se mund të kemi një këngë nga dyshja Flori Mumajesi e Arilena Ara. Fansat kanë shprehur gëzimin në rrjetet ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 18:33
Arilena Ara dhe Flori Mumajesi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre ‘Doja’. Gjatë ditëve të fundit është përfolur se mund të kemi një këngë nga dyshja Flori Mumajesi e Arilena Ara. Fansat kanë shprehur gëzimin në rrjetet ...

Arilena Ara dhe Flori publikojnë këngën e re ‘Doja’
Kënga e re e Florit me Arilenën, që është paralajmëruar orë më parë nga Flori, tanimë është publikuar. Kënga pritet të jetë një nga hitet e radhës, duke marrë parasysh edhe që dyshja është mjaft e dashur për publikun, ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 18:27
Kënga e re e Florit me Arilenën, që është paralajmëruar orë më parë nga Flori, tanimë është publikuar. Kënga pritet të jetë një nga hitet e radhës, duke marrë parasysh edhe që dyshja është mjaft e dashur për publikun, ...

Flori Mumajesi dhe Arilena Ara bëhen bashkë
Flori Mumajesi është rikthyer sërish në tregun muzikor me dy projekte, por duket se nuk do të ndalet me kaq. Pas një pauze të gjatë Flori sërish publikoi sot një lajmërim në instagram për këngën e re. Të gjithë menduan ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 18:20
Flori Mumajesi është rikthyer sërish në tregun muzikor me dy projekte, por duket se nuk do të ndalet me kaq. Pas një pauze të gjatë Flori sërish publikoi sot një lajmërim në instagram për këngën e re. Të gjithë menduan ...

Flori dhe Arilena sjellin një super këngë
Dyshja simpatike Arilena Ara dhe Flori Mumajesi sapo kanë lansuar këngën më të re të cilën e kanë titulluar ‘Doja’. E me gjasë edhe kjo këngë do të shkojë në mënyrën më të mirë sikurse bashkëpunimet e mëhershme, ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 18:20
Dyshja simpatike Arilena Ara dhe Flori Mumajesi sapo kanë lansuar këngën më të re të cilën e kanë titulluar ‘Doja’. E me gjasë edhe kjo këngë do të shkojë në mënyrën më të mirë sikurse bashkëpunimet e mëhershme, ...

Konfirmohen zërat, Arilena dhe Flori kanë gati bashkëpunimin e radhës
Pak ditë më parë në media qarkulloi një lajm se Arilena Ara dhe Flori Mumajesi do të sillnin shumë shpejt bashkëpunimin e dytë së bashku. Dyshimet nisën pas publikimit të fotove të njëjta të tyre. E para ishte Arilena ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:08
Pak ditë më parë në media qarkulloi një lajm se Arilena Ara dhe Flori Mumajesi do të sillnin shumë shpejt bashkëpunimin e dytë së bashku. Dyshimet nisën pas publikimit të fotove të njëjta të tyre. E para ishte Arilena ...

Arilena dhe Flori bëhen bashkë, një tjetër projekt e publikojnë sot
Arilena Ara është një nga këngëtaret me zërin më unik në estradën shqiptare. Ajo njihet për baladat e mrekullueshme të cilat janë përherë të mirëpritura nga publiku shqiptar dhe më gjerë. Arilena edhe një herë ka ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 15:07
Arilena Ara është një nga këngëtaret me zërin më unik në estradën shqiptare. Ajo njihet për baladat e mrekullueshme të cilat janë përherë të mirëpritura nga publiku shqiptar dhe më gjerë. Arilena edhe një herë ka ...

Flori sot publikon këngën e re
Flori Mumajesi ka njoftuar se gjatë ditës së sotme lëshon projektin e ri. Flori ka planifikuar një rikthim të fuqishëm në muzikë pas disa muajve mungesë në skenë, sot ai publikon këngën e tij të re, shkruan......
Zeri | 19-Nov-2019 12:44
Flori Mumajesi ka njoftuar se gjatë ditës së sotme lëshon projektin e ri. Flori ka planifikuar një rikthim të fuqishëm në muzikë pas disa muajve mungesë në skenë, sot ai publikon këngën e tij të re, shkruan......

Yll Limani publikon këngën “S’ki me m’pa”
Yll Limani ka publikuar këngën në llogarinë e tij zyrtare në Youtube. Gjatë gjithë javës së kaluar, kënga e radhës që këngëtari Yll Limani ka planifikuar ta publikojë, ka dalë në internet me një titull tjetër. Kështu, ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 11:55
Yll Limani ka publikuar këngën në llogarinë e tij zyrtare në Youtube. Gjatë gjithë javës së kaluar, kënga e radhës që këngëtari Yll Limani ka planifikuar ta publikojë, ka dalë në internet me një titull tjetër. Kështu, ...

Yll Limani, publikon baladën e re: “S’ki me m’pa”
Yll Limani ka lansuar projektin e ri muzikor. Balada e re e këngëtarit mban titullin ‘S’ki me m’pa’ dhe është publikuar në versionin audio . “Filloi si demo e punuar nga unë për dike tjetër, u shpërnda, u pëlqye dhe ja ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 09:05
Yll Limani ka lansuar projektin e ri muzikor. Balada e re e këngëtarit mban titullin ‘S’ki me m’pa’ dhe është publikuar në versionin audio . “Filloi si demo e punuar nga unë për dike tjetër, u shpërnda, u pëlqye dhe ja ...

Yll Limani vjen me një projekt të ri muzikor
Yll Limani para pak minutave ka publikuar këngën e tij më të re të cilën fillimisht e kishte punuar për një tjetër këngëtar, shkruan . Kënga titullohet ‘S’ki me m’pa’ dhe është punuar vetëm në versionin ‘audio’. “Filloi ...
Lajminet | 18-Nov-2019 23:11
Yll Limani para pak minutave ka publikuar këngën e tij më të re të cilën fillimisht e kishte punuar për një tjetër këngëtar, shkruan . Kënga titullohet ‘S’ki me m’pa’ dhe është punuar vetëm në versionin ‘audio’. “Filloi ...

Butrint Imeri do t’ua dridhë zemrat vajzave me këngën e re
Këngëtari i mirënjohur shqiptar Butrint Imeri, ka gati projektin më të ri muzikor. Këtë e ka bërë të ditur vetë artisti përmes një videoje të publikuar në profilin e tij në Facebook. “ Direkt prej furrës… ”, ka shkruar ...
Indeks Online | 17-Nov-2019 19:36
Këngëtari i mirënjohur shqiptar Butrint Imeri, ka gati projektin më të ri muzikor. Këtë e ka bërë të ditur vetë artisti përmes një videoje të publikuar në profilin e tij në Facebook. “ Direkt prej furrës… ”, ka shkruar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved