ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 17:09

Foto/ Grimieri shqiptar i Kim Kardashian rrëfehet mes lotësh: Jam gay. Babi të dua po aq sa mamin

Foto/ Grimieri shqiptar i Kim Kardashian rrëfehet mes lotësh: Jam gay. Babi të dua po aq sa mamin
Grimeri shqiptar Mario Dedivanovic, i cili tashmë njihet në gjithë botën, ka marrë çmimin “American Influencer Award”.
Top Channel | 19-Nov-2019 16:08
Grimeri shqiptar Mario Dedivanovic, i cili tashmë njihet në gjithë botën, ka marrë çmimin “American Influencer Award”.

Fjalimi i Marios ka prekur edhe Albërie Hadërgjonajn: Zoti na bëri ne të përsosur, ai kurrë nuk gabon
Grimeri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic, është shpërblyer së fundmi me çmimin “American Influencer Awards”. Ka qenë super ylli Kim Kardashian ajo e cila ia ka dorëzuar këtë çmim – ajo njëherësh është mikja e tij më ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 17:57
Grimeri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic, është shpërblyer së fundmi me çmimin “American Influencer Awards”. Ka qenë super ylli Kim Kardashian ajo e cila ia ka dorëzuar këtë çmim – ajo njëherësh është mikja e tij më ...

Kim Kardashian shkëlqeu në të kuqe në “American Influencer Awards 2019”
Kim Kardashian ishte në mesin e yjeve që morën pjesë në “American Influencer Awards”, shkruan . Ajo madje ia dhuroi çmimin grimerit të saj, Mario Dedivanovic si dhe kishte disa fjalë publikisht për të. Ylli televiziv ...
Lajminet | 19-Nov-2019 17:34
Kim Kardashian ishte në mesin e yjeve që morën pjesë në “American Influencer Awards”, shkruan . Ajo madje ia dhuroi çmimin grimerit të saj, Mario Dedivanovic si dhe kishte disa fjalë publikisht për të. Ylli televiziv ...

Kylie Jenner tregon format perfekte në fustanin e kuq, ndërsa prezanton linjën e re për festat e fundvitit
Albërije Hadërgjonaj ka disa fjalë për Mario Dedivanoviç pas veprimit të guximshëm. Mario Dedivanoviç me lot në sy ka deklaruar publikisht se është gej në fjalimin e mbajtur pasi mori çmimin “American Influencer Award”, ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 16:42
Albërije Hadërgjonaj ka disa fjalë për Mario Dedivanoviç pas veprimit të guximshëm. Mario Dedivanoviç me lot në sy ka deklaruar publikisht se është gej në fjalimin e mbajtur pasi mori çmimin “American Influencer Award”, ...

Albërie Hadërgjonaj preket nga fjalimi i Marios ku deklaroi se është gay, ka disa fjalë për të
Albërije Hadërgjonaj ka disa fjalë për Mario Dedivanoviç pas veprimit të guximshëm. Mario Dedivanoviç me lot në sy ka deklaruar publikisht se është gej në fjalimin e mbajtur pasi mori çmimin “American Influencer Award”, ...
Zeri | 19-Nov-2019 16:31
Albërije Hadërgjonaj ka disa fjalë për Mario Dedivanoviç pas veprimit të guximshëm. Mario Dedivanoviç me lot në sy ka deklaruar publikisht se është gej në fjalimin e mbajtur pasi mori çmimin “American Influencer Award”, ...

Pas fjalimit të Marios, Emina në përkrahje të komunitetit shqiptar të LGBTI
Në fjalimin e tij në “American Influencer Awards 2019”, Mario Dedivanovic foli për karrierën si dhe orientimin e tij seksual, shkruan . Pas fjalimit të tij, shumë fytyra publike përmes postimeve në rrjete sociale e kanë ...
Lajminet | 19-Nov-2019 16:26
Në fjalimin e tij në “American Influencer Awards 2019”, Mario Dedivanovic foli për karrierën si dhe orientimin e tij seksual, shkruan . Pas fjalimit të tij, shumë fytyra publike përmes postimeve në rrjete sociale e kanë ...

Fjalimi emocional i grimerit Mario: Sot, për herë të parë qëndroj me shumë krenari si 37-vjeçar ‘gay’
Mario Dedivanovic konsiderohet të jetë njëri prej grimerëve më të suksesshëm shqiptarë, i cili tash e një kohë punon me yje të famshme botërore, përfshirë edhe superyllin televiziv, Kim Kardashian. I njëjtë së fundmi ka ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 15:23
Mario Dedivanovic konsiderohet të jetë njëri prej grimerëve më të suksesshëm shqiptarë, i cili tash e një kohë punon me yje të famshme botërore, përfshirë edhe superyllin televiziv, Kim Kardashian. I njëjtë së fundmi ka ...

Grimeri shqiptar pranon që është gay, Albërie Hadërgjonaj: Jam shumë krenare me ty
Grimeri shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanovic ka pranuar që është gay. Ai së fundi ka pranuar çmim në “American Influencer Awards 2019” ku edhe dha një mesazh të fuqishëm dhe emocional që preku të gjithë. Gjatë ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 15:55
Grimeri shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanovic ka pranuar që është gay. Ai së fundi ka pranuar çmim në “American Influencer Awards 2019” ku edhe dha një mesazh të fuqishëm dhe emocional që preku të gjithë. Gjatë ...

Fjalimi emocional i grimerit shqiptar: Për herë të parë qëndroj me shumë krenari si 37-vjeçar gay
Mario Dedivanovic njëri prej grimerëve më të suksesshëm shqiptarë, i cili tash e një kohë punon me yje të famshme botërore, përfshirë edhe superyllin televiziv, Kim Kardashian. Mario ka fituar çmimin “American ...
Koha.net | 19-Nov-2019 15:55
Mario Dedivanovic njëri prej grimerëve më të suksesshëm shqiptarë, i cili tash e një kohë punon me yje të famshme botërore, përfshirë edhe superyllin televiziv, Kim Kardashian. Mario ka fituar çmimin “American ...

Albërije Hadërgjonaj preket nga fjalimi i Marios ku deklaroi se është gay
Albërije Hadërgjonaj ka disa fjalë për Mario Dedivanoviç pas veprimit të guximshëm. Mario Dedivanoviç me lot në sy ka deklaruar publikisht se është gej në fjalimin e mbajtur pasi mori çmimin “American Influencer Award”, ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 15:53
Albërije Hadërgjonaj ka disa fjalë për Mario Dedivanoviç pas veprimit të guximshëm. Mario Dedivanoviç me lot në sy ka deklaruar publikisht se është gej në fjalimin e mbajtur pasi mori çmimin “American Influencer Award”, ...

Grimeri shqiptar e pranon për herë të parë me lot në sy: Jam gay
Mario Dedivanovic e ka pranuar për publikun se është gej. Grimeri shqiptar i njohur për punën e tij në gjithë botën, e njëkohësisht edhe grimeri personal i Kim Kardashian, ka pranuar se është gej në një event në ...
Telegraf | 19-Nov-2019 14:36
Mario Dedivanovic e ka pranuar për publikun se është gej. Grimeri shqiptar i njohur për punën e tij në gjithë botën, e njëkohësisht edhe grimeri personal i Kim Kardashian, ka pranuar se është gej në një event në ...

Grimeri shqiptar e pranon për herë të parë me lot në sy: Jam gay
Mario Dedivanovic e ka pranuar për publikun se është gej. Grimeri shqiptar i njohur për punën e tij në gjithë botën, e njëkohësisht edhe grimeri personal i Kim Kardashian, ka pranuar se është gej në një event në......
Zeri | 19-Nov-2019 15:23
Mario Dedivanovic e ka pranuar për publikun se është gej. Grimeri shqiptar i njohur për punën e tij në gjithë botën, e njëkohësisht edhe grimeri personal i Kim Kardashian, ka pranuar se është gej në një event në......

Grimeri shqiptar e pranon për herë të parë me lot në sy: Jam gay
Mario Dedivanovic e ka pranuar për publikun se është gej. Grimeri shqiptar i njohur për punën e tij në gjithë botën, e njëkohësisht edhe grimeri personal i Kim Kardashian, ka pranuar se është gej në një event në ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 15:17
Mario Dedivanovic e ka pranuar për publikun se është gej. Grimeri shqiptar i njohur për punën e tij në gjithë botën, e njëkohësisht edhe grimeri personal i Kim Kardashian, ka pranuar se është gej në një event në ...

Fjalimi i Marios e ka prekur edhe Albërien, shkruan fjalë të mëdha për të
Mario Dedivanovic ka pranuar çmim në “American Influencer Awards 2019”, ndërsa teksa shkoi në skenë për të marrë trofeun, dha një mesazh të fuqishëm, shkruan . Duke kujtuar rrugëtimin e tij që nga fillimet e vështira ...
Lajminet | 19-Nov-2019 15:12
Mario Dedivanovic ka pranuar çmim në “American Influencer Awards 2019”, ndërsa teksa shkoi në skenë për të marrë trofeun, dha një mesazh të fuqishëm, shkruan . Duke kujtuar rrugëtimin e tij që nga fillimet e vështira ...

Grimeri shqiptar: Jam gay dhe krenar, kërkoj nga vëllezërit dhe motrat shqiptare që t’i hapin sytë, zemrën dhe shpirtin
Ai u bë i njohur në botë si grimeri i Kim Kardashian me të cilën ka raporte të mira jo vetëm profesionale, por edhe miqësore. Grimeri i njohur me prejardhje shqiptare, Mario Dedivanovic së fundi është nderuar me çmimin ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 14:46
Ai u bë i njohur në botë si grimeri i Kim Kardashian me të cilën ka raporte të mira jo vetëm profesionale, por edhe miqësore. Grimeri i njohur me prejardhje shqiptare, Mario Dedivanovic së fundi është nderuar me çmimin ...

Mario fjalim emocionues, mes lotësh e pranon: Jam gay dhe krenar
Mario Dedivanovic ka emocionuar të gjithë me fjalimin e tij kur mori çmim në “American Influencer Awards 2019”. Grimeri shqiptar Mario Dedivanovic, i cili tashmë njihet në gjithë botën, ka marrë çmimin “American ...
Arbresh | 19-Nov-2019 14:31
Mario Dedivanovic ka emocionuar të gjithë me fjalimin e tij kur mori çmim në “American Influencer Awards 2019”. Grimeri shqiptar Mario Dedivanovic, i cili tashmë njihet në gjithë botën, ka marrë çmimin “American ...

West Side Family rikthehet në “Kënga Magjike” me personin më të afërt të Dr.Florit
Mbrëmjen e kaluar, grimieri shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanovic, fitoi çmimin “American Influencer Awards 2019” në “Dolby Theatre” në Los Angeles. Ky çmim i rëndësishëm iu dorëzua nga mikesha e tij prej vitesh, ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 14:25
Mbrëmjen e kaluar, grimieri shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanovic, fitoi çmimin “American Influencer Awards 2019” në “Dolby Theatre” në Los Angeles. Ky çmim i rëndësishëm iu dorëzua nga mikesha e tij prej vitesh, ...

Grimieri shqiptar Mario Dedivanovic me lot në sy i tregon botës se është gay!
Ai është një ndër grimierët shqiptare, me shumë famë në botë dhe mbrëmjen e djeshme Mario Dedivanovic, fitoi çmimin “American Influencer Aëards 2019” në “Dolby Theatre” në Los Angeles. Ky çmim i rëndësishëm iu dorëzua ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 13:34
Ai është një ndër grimierët shqiptare, me shumë famë në botë dhe mbrëmjen e djeshme Mario Dedivanovic, fitoi çmimin “American Influencer Aëards 2019” në “Dolby Theatre” në Los Angeles. Ky çmim i rëndësishëm iu dorëzua ...

Grimeri shqiptar e pranon për herë të parë me lot në sy: Jam gay
Mario Dedivanovic e ka pranuar për publikun se është gej. Grimeri shqiptar i njohur për punën e tij në gjithë botën, e njëkohësisht edhe grimeri personal i Kim Kardashian, ka pranuar se është gej në një event në ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 14:14
Mario Dedivanovic e ka pranuar për publikun se është gej. Grimeri shqiptar i njohur për punën e tij në gjithë botën, e njëkohësisht edhe grimeri personal i Kim Kardashian, ka pranuar se është gej në një event në ...

Mario Dedivanovic në fjalimin emocionues mes lotësh pranon: Jam gay dhe krenar
Grimeri shqiptar Mario Dedivanovic, i cili tashmë njihet në gjithë botën, ka marrë çmimin “American Influencer Award”, shkruan . Para se të ngjitej në skenë, Mario pranoi një video emocionuese nga nëna, babai, vëllai ...
Lajminet | 19-Nov-2019 14:07
Grimeri shqiptar Mario Dedivanovic, i cili tashmë njihet në gjithë botën, ka marrë çmimin “American Influencer Award”, shkruan . Para se të ngjitej në skenë, Mario pranoi një video emocionuese nga nëna, babai, vëllai ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved