ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 21:16

Fjalët e para të Shaqirit pas rikthimit nga lëndimi i gjatë

Fjalët e para të Shaqirit pas rikthimit nga lëndimi i gjatë
Xherdan Shaqiri është shprehur shumë i lumtur që është rikthyer në fushë me bashkëlojtarët e tij te Liverpool, pas një lëndimi të gjatë. Shaqiri u rikthye sot në stërvitje me skuadrën e Liverpoolit, pas një kohe të ...
Koha.mk | 19-Nov-2019 23:06
Xherdan Shaqiri është shprehur shumë i lumtur që është rikthyer në fushë me bashkëlojtarët e tij te Liverpool, pas një lëndimi të gjatë. Shaqiri u rikthye sot në stërvitje me skuadrën e Liverpoolit, pas një kohe të ...

Shaqiri befason me fjalët për trajnerin e Liverpoolit
Futbollisti Xherdan Shaqiri tash e një kohë nuk është duke gjetur hapësirë tek skuadra e Liverpoolit.Madje, mediet e shumta angleze kanë raportuar se Shaqiri pritet të largohet nga Liverpooli gjatë afatit kalimtar ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 22:59
Futbollisti Xherdan Shaqiri tash e një kohë nuk është duke gjetur hapësirë tek skuadra e Liverpoolit.Madje, mediet e shumta angleze kanë raportuar se Shaqiri pritet të largohet nga Liverpooli gjatë afatit kalimtar ...

22:16 Fjalët e para të Shaqirit pas rikthimit nga lëndimi i gjatë Xherdan Shaqiri është shprehur...
Xherdan Shaqiri është shprehur shumë i lumtur që është rikthyer në fushë me bashkëlojtarët e tij te Liverpool, pas një lëndimi të gjatë. Shaqiri u rikthye sot në stërvitje me skuadrën e Liverpoolit, pas një kohe të ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 22:20
Xherdan Shaqiri është shprehur shumë i lumtur që është rikthyer në fushë me bashkëlojtarët e tij te Liverpool, pas një lëndimi të gjatë. Shaqiri u rikthye sot në stërvitje me skuadrën e Liverpoolit, pas një kohe të ...

Shaqiri i lumtur që u rikthye nga lëndimi i gjatë
Xherdan Shaqiri është shprehur shumë i lumtur që është rikthyer në fushë me bashkëlojtarët e tij te Liverpool, pas një lëndimi të gjatë. Shaqiri u rikthye sot në stërvitje me skuadrën e Liverpoolit, pas një kohe të ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 22:00
Xherdan Shaqiri është shprehur shumë i lumtur që është rikthyer në fushë me bashkëlojtarët e tij te Liverpool, pas një lëndimi të gjatë. Shaqiri u rikthye sot në stërvitje me skuadrën e Liverpoolit, pas një kohe të ...

Lajme të mira për Shaqirin
Shaqiri shpreson se do të mundë të gjejë hapësirë në skuadrën e Jurgen Klopp, pasi është riaftësuar plotësisht nga lëndimi. Ish-lojtari i Stoke City mbeti jashtë fushës prej muajt shtator, për shkak të dëmtimit të ...
Lajminet | 19-Nov-2019 21:53
Shaqiri shpreson se do të mundë të gjejë hapësirë në skuadrën e Jurgen Klopp, pasi është riaftësuar plotësisht nga lëndimi. Ish-lojtari i Stoke City mbeti jashtë fushës prej muajt shtator, për shkak të dëmtimit të ...

Më në fund rikthehet Xherdan Shaqiri
Xherdan Shaqiri është rikthyer sot në stërvitje me skuadrën e Liverpoolit, pas një kohe të gjatë jashtë fushës për shkak të lëndimit. Anësori nga Kosova i Kombëtares së Zvicrës shpreson se do të mundë të gjejë hapësirë ...
InFokusi | 19-Nov-2019 20:26
Xherdan Shaqiri është rikthyer sot në stërvitje me skuadrën e Liverpoolit, pas një kohe të gjatë jashtë fushës për shkak të lëndimit. Anësori nga Kosova i Kombëtares së Zvicrës shpreson se do të mundë të gjejë hapësirë ...

Xherdan Shaqiri rikthehet në stërvitje
Shqiptari nga Zhegra e Gjilanit, Xherdan Shaqiri është rikthyer sot në stërvitje me skuadrën e tij, Liverpoolit.
Kosova Press | 19-Nov-2019 20:23
Shqiptari nga Zhegra e Gjilanit, Xherdan Shaqiri është rikthyer sot në stërvitje me skuadrën e tij, Liverpoolit.

Shaqiri larg Liverpoolit, shqiptari sqaron gjithçka
Xherdan Shaqiri po vuan shumë te Liverpooli, pasi nuk po merr minuta. Ai është “kalbur” në stol me trajnerin Jurgen Klopp që ka humbur besimin tek ai që nga gjysma e dytë e sezonit të kaluar. Shqiptari i Zvicrës ka ...
Politiko | 19-Nov-2019 20:20
Xherdan Shaqiri po vuan shumë te Liverpooli, pasi nuk po merr minuta. Ai është “kalbur” në stol me trajnerin Jurgen Klopp që ka humbur besimin tek ai që nga gjysma e dytë e sezonit të kaluar. Shqiptari i Zvicrës ka ...

Ndeshje që vlen një vend për evropian, ja formacionet e takimit Uells Hungari
Jurgen Klopp ka zbuluar se kush është stadiumi që ai urren më së shumti të luajë. Në fakt, trajneri i Liverpool u pyet se kush është stadiumi më i mirë për të luajtur, por përgjigja e tij ishte krejtësisht tjetër. “Nuk ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 19:57
Jurgen Klopp ka zbuluar se kush është stadiumi që ai urren më së shumti të luajë. Në fakt, trajneri i Liverpool u pyet se kush është stadiumi më i mirë për të luajtur, por përgjigja e tij ishte krejtësisht tjetër. “Nuk ...

Më në fund rikthehet Xherdan Shaqiri
Xherdan Shaqiri është rikthyer sot në stërvitje me skuadrën e Liverpoolit, pas një kohe të gjatë jashtë fushës për shkak të lëndimit. Anësori nga Kosova i Kombëtares së Zvicrës shpreson se do të mundë të gjejë hapësirë ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 19:47
Xherdan Shaqiri është rikthyer sot në stërvitje me skuadrën e Liverpoolit, pas një kohe të gjatë jashtë fushës për shkak të lëndimit. Anësori nga Kosova i Kombëtares së Zvicrës shpreson se do të mundë të gjejë hapësirë ...

Zërat e largojnë nga Liverpool, Shaqiri: Fitoj titullin këtu!
Sulmuesi me origjinë shqiptare i Liverpool, Xherdan Shaqiri, ka folur për mediet britanike, ku ka thënë se ëndrra më e madhe e tij është të fitojë titullin kampion me të kuqtë e Jurgen Klopp. Edhe pse flitej për një ...
ABCNews | 19-Nov-2019 18:42
Sulmuesi me origjinë shqiptare i Liverpool, Xherdan Shaqiri, ka folur për mediet britanike, ku ka thënë se ëndrra më e madhe e tij është të fitojë titullin kampion me të kuqtë e Jurgen Klopp. Edhe pse flitej për një ...

Klopp zbulon makthin e tij: E urrej të luaj në këtë stadium!
Futbollisti i njohur shqiptar, Xherdan Shaqiri ka përfunduar fazën e rikuperimit dhe tashmë është i gatshëm për t’u aktivizuar. Xherdan Shaqiri kishte pësuar një lëndim dhe ka më shumë se një muaj që ka mbetur jashtë ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 19:31
Futbollisti i njohur shqiptar, Xherdan Shaqiri ka përfunduar fazën e rikuperimit dhe tashmë është i gatshëm për t’u aktivizuar. Xherdan Shaqiri kishte pësuar një lëndim dhe ka më shumë se një muaj që ka mbetur jashtë ...

Klopp zbulon makthin e tij: E urrej të luaj në këtë stadium!
Jurgen Klopp ka zbuluar se kush është stadiumi që ai urren më së shumti të luajë. Në fakt, trajneri i Liverpool u pyet se kush është stadiumi më i mirë për të luajtur, por përgjigja e tij ishte krejtësisht tjetër. “Nuk ...
Lexo | 19-Nov-2019 19:29
Jurgen Klopp ka zbuluar se kush është stadiumi që ai urren më së shumti të luajë. Në fakt, trajneri i Liverpool u pyet se kush është stadiumi më i mirë për të luajtur, por përgjigja e tij ishte krejtësisht tjetër. “Nuk ...

Vjen një super lajm nga Shaqiri
Futbollisti i njohur shqiptar, Xherdan Shaqiri ka përfunduar fazën e rikuperimit dhe tashmë është i gatshëm për t’u aktivizuar. Xherdan Shaqiri kishte pësuar një lëndim dhe ka më shumë se një muaj që ka mbetur jashtë ...
Koha.mk | 19-Nov-2019 19:15
Futbollisti i njohur shqiptar, Xherdan Shaqiri ka përfunduar fazën e rikuperimit dhe tashmë është i gatshëm për t’u aktivizuar. Xherdan Shaqiri kishte pësuar një lëndim dhe ka më shumë se një muaj që ka mbetur jashtë ...

Kjo është oferta që FSHF i ka bërë Edy Rejës
Futbollisti i njohur shqiptar, Xherdan Shaqiri ka përfunduar fazën e rikuperimit dhe tashmë është i gatshëm për t’u aktivizuar. Xherdan Shaqiri kishte pësuar një lëndim dhe ka më shumë se një muaj që ka mbetur jashtë ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 19:15
Futbollisti i njohur shqiptar, Xherdan Shaqiri ka përfunduar fazën e rikuperimit dhe tashmë është i gatshëm për t’u aktivizuar. Xherdan Shaqiri kishte pësuar një lëndim dhe ka më shumë se një muaj që ka mbetur jashtë ...

Vjen një super lajm nga Xherdan Shaqiri
Futbollisti i njohur shqiptar, Xherdan Shaqiri ka përfunduar fazën e rikuperimit dhe tashmë është i gatshëm për t’u aktivizuar. Xherdan Shaqiri kishte pësuar një lëndim dhe ka më shumë se një muaj që ka mbetur jashtë ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 18:54
Futbollisti i njohur shqiptar, Xherdan Shaqiri ka përfunduar fazën e rikuperimit dhe tashmë është i gatshëm për t’u aktivizuar. Xherdan Shaqiri kishte pësuar një lëndim dhe ka më shumë se një muaj që ka mbetur jashtë ...

Shaqës i rikthehet buzëqeshja, fillon stërvitjen me Liverpoolin
Xherdan Shaqiri është rikthyer në stërvitje te Liverpooli. Ylli shqiptar ka vuajtur nga një lëndim dhe pothuajse nuk ka luajtur fare këtë sezon. Por ai lëndim duket se do të mbetet vetëm një e shkuar e hidhur. Shaqiri ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 18:54
Xherdan Shaqiri është rikthyer në stërvitje te Liverpooli. Ylli shqiptar ka vuajtur nga një lëndim dhe pothuajse nuk ka luajtur fare këtë sezon. Por ai lëndim duket se do të mbetet vetëm një e shkuar e hidhur. Shaqiri ...

Jurgen Klopp zbulon stadiumin në të cilin ai urren të luaj
Trajneri aktual i Liverpooli, Jurgen Klopp ka zbuluar stadiumin në të cilin ai urren të luaj, shkruan Gazeta inFokus. Gjermani fillimisht ishte pyetur se cili është stadiumi më i mirë për të luajtur, por përgjigja e tij ...
InFokusi | 19-Nov-2019 17:04
Trajneri aktual i Liverpooli, Jurgen Klopp ka zbuluar stadiumin në të cilin ai urren të luaj, shkruan Gazeta inFokus. Gjermani fillimisht ishte pyetur se cili është stadiumi më i mirë për të luajtur, por përgjigja e tij ...

Klopp: E urrej stadiumin e Sevillës, më shumë se çdo gjë tjetër në botën e futbollit
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka filluar punën e menaxherit para 18 vitesh. Gjatë kësaj karriere relativisht të gjatë ai ka punuar te Mainzi, Borussia e Dortmundit e te Liverpooli. Gjermani është pyetur së fundi ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 15:18
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka filluar punën e menaxherit para 18 vitesh. Gjatë kësaj karriere relativisht të gjatë ai ka punuar te Mainzi, Borussia e Dortmundit e te Liverpooli. Gjermani është pyetur së fundi ...

A është e mundur: Kosova në grup me Zvicrën në EURO 2020?
Xherdan Shaqiri do të largohet nga Liverpooli dhe do t’i bashkohet Arsenalit në fund të këtij sezoni. Në Emirates, anësori nga Kosova do t’i gjente dy shqiptarë të tjerë, bashkëlojtarin e vet te Kombëtarja e Zvicrës, ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 13:53
Xherdan Shaqiri do të largohet nga Liverpooli dhe do t’i bashkohet Arsenalit në fund të këtij sezoni. Në Emirates, anësori nga Kosova do t’i gjente dy shqiptarë të tjerë, bashkëlojtarin e vet te Kombëtarja e Zvicrës, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved