ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/12/2019 10:13

Mustangu mitik, në një version tërësisht elektrik

Mustangu mitik, në një version tërësisht elektrik
Ford ka prezantuar Mustangun e tij tërësisht elektrik Mach-E në një event elektrizues në Los Anxhelos, ku ishte i pranishëm edhe aktori Idris Elba.
Top Channel | 19-Nov-2019 15:09
Ford ka prezantuar Mustangun e tij tërësisht elektrik Mach-E në një event elektrizues në Los Anxhelos, ku ishte i pranishëm edhe aktori Idris Elba.

Fillon prodhimi i BMW M8 Gran Coupe, versioni më i fuqishëm kushton 176 mijë euro
Në këtë fabrikë do të prodhohen deri në 60 njësi M8 në ditë, 40 për qind nga të cilat do të jetë versioni M8 Gran Coupe, transmeton . Po ashtu, në të prodhohen edhe modelet M8 Coupe, M8 Cabrio, Series 7, 6, 5, 4 dhe 3, ...
Lajminet | 19-Nov-2019 17:39
Në këtë fabrikë do të prodhohen deri në 60 njësi M8 në ditë, 40 për qind nga të cilat do të jetë versioni M8 Gran Coupe, transmeton . Po ashtu, në të prodhohen edhe modelet M8 Coupe, M8 Cabrio, Series 7, 6, 5, 4 dhe 3, ...

Fillon prodhimi i BMW M8 Gran Coupe, versioni më i fuqishëm kushton 176 mijë euro
Prodhuesi prestigjioz gjerman i veturave, BMW, në fabrikën Dingolfing në Gjermani, zyrtarisht ka filluar prodhimin serik të modelit M8 Gran Coupe. Në këtë fabrikë do të prodhohen deri në 60 njësi M8 në ditë, 40 për qind ...
Koha.net | 19-Nov-2019 17:01
Prodhuesi prestigjioz gjerman i veturave, BMW, në fabrikën Dingolfing në Gjermani, zyrtarisht ka filluar prodhimin serik të modelit M8 Gran Coupe. Në këtë fabrikë do të prodhohen deri në 60 njësi M8 në ditë, 40 për qind ...

Ford-i sjell versionin elektrik të të famshmit Mustang, Mach-E
Për herë të parë pas 55 vjetësh, prodhuesi “Ford” ka vendosur ta zgjerojë familjen e modelit “Mustang”, duke e sjellë versionin elektrik të veturës së famshme. Ajo do të quhet “Mustang Mach-E” dhe do të jetë 100 për ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 14:45
Për herë të parë pas 55 vjetësh, prodhuesi “Ford” ka vendosur ta zgjerojë familjen e modelit “Mustang”, duke e sjellë versionin elektrik të veturës së famshme. Ajo do të quhet “Mustang Mach-E” dhe do të jetë 100 për ...

Ford-i sjell versionin elektrik të të famshmit Mustang, Mach-E
Për herë të parë pas 55 vjetësh, prodhuesi “Ford” ka vendosur ta zgjerojë familjen e modelit “Mustang”, duke e sjellë versionin elektrik të veturës së famshme. Ajo do të quhet “Mustang Mach-E” dhe do të jetë 100 për ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 09:59
Për herë të parë pas 55 vjetësh, prodhuesi “Ford” ka vendosur ta zgjerojë familjen e modelit “Mustang”, duke e sjellë versionin elektrik të veturës së famshme. Ajo do të quhet “Mustang Mach-E” dhe do të jetë 100 për ...

?Zbulohet sa “kuajfuqi” do të ketë Golfi i ri
Një punëtor i VW ka zbuluar në kushte anonime se Golf R i ri do të vijë në dy variante – me 319 dhe 333 kuaj fuqi, transmeton . Versioni standard do të etiketohet Golf R, dhe versioni më i fuqishëm ka shumë të ngjarë të ...
Lajminet | 18-Nov-2019 23:05
Një punëtor i VW ka zbuluar në kushte anonime se Golf R i ri do të vijë në dy variante – me 319 dhe 333 kuaj fuqi, transmeton . Versioni standard do të etiketohet Golf R, dhe versioni më i fuqishëm ka shumë të ngjarë të ...

Zbulohet sa “kuaj” do të ketë “Golf R” i ri
Kanë ardhur informacione nga Wolfsburg në lidhje me performancën e gjeneratës së tetë Golf R në kompaktin popullor të Volkswagen. Një punëtor i VW ka zbuluar në kushte anonime se Golf R i ri do të vijë në dy variante – ...
Alsat-M | 18-Nov-2019 19:28
Kanë ardhur informacione nga Wolfsburg në lidhje me performancën e gjeneratës së tetë Golf R në kompaktin popullor të Volkswagen. Një punëtor i VW ka zbuluar në kushte anonime se Golf R i ri do të vijë në dy variante – ...

Zbulohet sa “kuaj” do të ketë Golfi i ri
Kanë ardhur informacione nga Wolfsburg në lidhje me performancën e gjeneratës së tetë Golf R në kompaktin popullor të Volkswagen. Një punëtor i VW ka zbuluar në kushte anonime se Golf R i ri do të vijë në dy variante – ...
Medial | 18-Nov-2019 18:47
Kanë ardhur informacione nga Wolfsburg në lidhje me performancën e gjeneratës së tetë Golf R në kompaktin popullor të Volkswagen. Një punëtor i VW ka zbuluar në kushte anonime se Golf R i ri do të vijë në dy variante – ...

Zbulohet sa "kuaj" do të ketë Golfi i ri
Kanë ardhur informacione nga Wolfsburg në lidhje me performancën e gjeneratës së tetë Golf R në kompaktin popullor të Volkswagen.
Kosova Press | 18-Nov-2019 18:39
Kanë ardhur informacione nga Wolfsburg në lidhje me performancën e gjeneratës së tetë Golf R në kompaktin popullor të Volkswagen.

Debuton Mustang elektrik – foto
Prodhuesi i veturave Ford ka zbuluar zyrtarisht makinën e tij të parë elektrike - crossoverin Mustang Mach-E.
Top Channel | 18-Nov-2019 16:58
Prodhuesi i veturave Ford ka zbuluar zyrtarisht makinën e tij të parë elektrike - crossoverin Mustang Mach-E.

Debuton Mustang elektrik
Prodhuesi i veturave Ford ka zbuluar zyrtarisht makinën e tij të parë elektrike – crossoverin Mustang Mach-E. Mach-E është Mustang i parë elektrik dhe crossoveri i parë Mustang në historinë e makinës popullore që shitet ...
Alsat-M | 18-Nov-2019 17:16
Prodhuesi i veturave Ford ka zbuluar zyrtarisht makinën e tij të parë elektrike – crossoverin Mustang Mach-E. Mach-E është Mustang i parë elektrik dhe crossoveri i parë Mustang në historinë e makinës popullore që shitet ...

Debuton Mustang elektrik
Prodhuesi i veturave Ford ka zbuluar zyrtarisht makinën e tij të parë elektrike – crossoverin Mustang Mach-E. Mach-E është Mustang i parë elektrik dhe crossoveri i parë Mustang në historinë e makinës popullore që ...
Medial | 18-Nov-2019 17:06
Prodhuesi i veturave Ford ka zbuluar zyrtarisht makinën e tij të parë elektrike – crossoverin Mustang Mach-E. Mach-E është Mustang i parë elektrik dhe crossoveri i parë Mustang në historinë e makinës popullore që ...

Debuton Mustang elektrik – foto
Prodhuesi i veturave Ford ka zbuluar zyrtarisht makinën e tij të parë elektrike - crossoverin Mustang Mach-E.
Kosova Press | 18-Nov-2019 16:39
Prodhuesi i veturave Ford ka zbuluar zyrtarisht makinën e tij të parë elektrike - crossoverin Mustang Mach-E.

Fordi me vështirësi prezanton veturën e re elektrike
Vetura elektrike Mustang Mach E është prezantuar nga gjiganti amerikan Ford në Los Angeles, por për prodhuesin e veturave, modeli i ri përfaqëson më shumë se një mjet lëvizës. Modeli Mach E për disa vjet ka shërbyer si ...
Koha.net | 18-Nov-2019 14:00
Vetura elektrike Mustang Mach E është prezantuar nga gjiganti amerikan Ford në Los Angeles, por për prodhuesin e veturave, modeli i ri përfaqëson më shumë se një mjet lëvizës. Modeli Mach E për disa vjet ka shërbyer si ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved