ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 21:26

Faktet e rëndësishme që çdo femër duhet t’i dijë për vagjinën e vet

Faktet e rëndësishme që çdo femër duhet t’i dijë për vagjinën e vet
Shumë femra kërkojnë në internet gjëra të ndryshme për vagjinën çdo ditë, por e vërteta është se shumë prej tyre kanë pak njohuri për gjenitalin femëror. Pasi që shumica e femrave kanë turp t’i diskutojnë këto çështje ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 17:11
Shumë femra kërkojnë në internet gjëra të ndryshme për vagjinën çdo ditë, por e vërteta është se shumë prej tyre kanë pak njohuri për gjenitalin femëror. Pasi që shumica e femrave kanë turp t’i diskutojnë këto çështje ...

Faktet e rëndësishme që çdo femër duhet t’i dijë për vagjinën e vet
Shumë femra kërkojnë në internet gjëra të ndryshme për vagjinën çdo ditë, por e vërteta është se shumë prej tyre kanë pak njohuri për gjenitalin femëror. Pasi që shumica e femrave kanë turp t’i diskutojnë këto çështje ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 16:50
Shumë femra kërkojnë në internet gjëra të ndryshme për vagjinën çdo ditë, por e vërteta është se shumë prej tyre kanë pak njohuri për gjenitalin femëror. Pasi që shumica e femrave kanë turp t’i diskutojnë këto çështje ...

5 mite mbi vaginën që duhen korrigjuar, ja cilat Ka shumë mite të rreme në mediat sociale për...
Ka shumë mite të rreme në mediat sociale për vaginën, dhe një grua e ka kryer misionin e saj duke I korrigjuar ato. Dr. Jen Gunter, një praktikante obstetër-gjinekolog në SHBA dhe Kanada për 25 vjet, ka publikuar një ...
Kosova Sot | 18-Nov-2019 09:03
Ka shumë mite të rreme në mediat sociale për vaginën, dhe një grua e ka kryer misionin e saj duke I korrigjuar ato. Dr. Jen Gunter, një praktikante obstetër-gjinekolog në SHBA dhe Kanada për 25 vjet, ka publikuar një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved