ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 00:02

Dikur piqte vetëm mish në zgarë, sot pasuria e tij arrin në 1 miliard

Dikur piqte vetëm mish në zgarë, sot pasuria e tij arrin në 1 miliard
Ai u kthye në sensacionin e internetit me videot e tij të gatimit dhe me gjestin e tij ikonik të hedhjes së kripës në gatimet e tij. Por shumë njerez ndoshta nuk e dinë që Nusret Gokçe është në fakt një kuzhinier mjaft ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 12:40
Ai u kthye në sensacionin e internetit me videot e tij të gatimit dhe me gjestin e tij ikonik të hedhjes së kripës në gatimet e tij. Por shumë njerez ndoshta nuk e dinë që Nusret Gokçe është në fakt një kuzhinier mjaft ...

FSHF i ofron kontratë 4-vjeçare, përgjigja e Reja befason të gjithë
Drejtues të FSHF-së dhe Edi Reja kanë pasur një takim ditën e sotme ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiar nuk ka asnjë ...
Albportali | 19-Nov-2019 18:00
Drejtues të FSHF-së dhe Edi Reja kanë pasur një takim ditën e sotme ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiar nuk ka asnjë ...

Demë Shehu pas katër viteve përqafon fëmijët e tij [Foto]
Demë Shehu nga Grupi i Kumanovës pas katër viteve në burgjet mawedonase ka parë fëmijët e tij. “Pas katër vite e gjysëm,sot,për herë të parë,Syla dhe Enesa e përqafuan e Babain e tyre!”, deklaroi Shehu. Gjykata ...
Albportali | 19-Nov-2019 17:57
Demë Shehu nga Grupi i Kumanovës pas katër viteve në burgjet mawedonase ka parë fëmijët e tij. “Pas katër vite e gjysëm,sot,për herë të parë,Syla dhe Enesa e përqafuan e Babain e tyre!”, deklaroi Shehu. Gjykata ...

Zëvendësministri Nuhiu pjesëmarrës në Forumin ministror BE – Ballkani Perëndimor për drejtësi dhe punë të brendshme
“Privilegj dhe përgjegjesi të jemi nikoqir i Forumit ministror BE – Ballkani Perëndimor për drejtësi dhe punë të brendshme! I gjithë rajoni flet me një gjuhë për sfidat në fushën e sigurisë dhe për standardet ...
Albportali | 19-Nov-2019 14:59
“Privilegj dhe përgjegjesi të jemi nikoqir i Forumit ministror BE – Ballkani Perëndimor për drejtësi dhe punë të brendshme! I gjithë rajoni flet me një gjuhë për sfidat në fushën e sigurisë dhe për standardet ...

Rudi Vata më Dëshpërove !
Ish futbollisti kuq e zi , ish Kapiteni ynë ti po jep shembull të keq duke mos e drejtuar djalin tënd të Kombëtarja jonë e moshave po te Irlanda ! Rudi , si mund shesesh mend dhe moral nëpër studiot tona tëlevizive kur ...
Albportali | 19-Nov-2019 14:56
Ish futbollisti kuq e zi , ish Kapiteni ynë ti po jep shembull të keq duke mos e drejtuar djalin tënd të Kombëtarja jonë e moshave po te Irlanda ! Rudi , si mund shesesh mend dhe moral nëpër studiot tona tëlevizive kur ...

Flori sot publikon këngën e re
Flori Mumajesi ka njoftuar se gjatë ditës së sotme lëshon projektin e ri. Flori ka planifikuar një rikthim të fuqishëm në muzikë pas disa muajve mungesë në skenë, sot ai publikon këngën e tij të re, shkruan lajmi.net. ...
Albportali | 19-Nov-2019 13:11
Flori Mumajesi ka njoftuar se gjatë ditës së sotme lëshon projektin e ri. Flori ka planifikuar një rikthim të fuqishëm në muzikë pas disa muajve mungesë në skenë, sot ai publikon këngën e tij të re, shkruan lajmi.net. ...

Ja si mbushen gropat me asfalt në rrugët e Tetovës (video)
Një video amatoriale e mbërritur në redaksinë tonë tregon se si punëtorët mbushin gropat me asfalt në qytetin e Tetovës. Për më shumë shihni videon e mëposhtme: Burimi: Ja si mbushen gropat me asfalt në rrugët e Tetovës ...
Albportali | 19-Nov-2019 13:11
Një video amatoriale e mbërritur në redaksinë tonë tregon se si punëtorët mbushin gropat me asfalt në qytetin e Tetovës. Për më shumë shihni videon e mëposhtme: Burimi: Ja si mbushen gropat me asfalt në rrugët e Tetovës ...

Kosovari ia kthen kuletën e humbur me 600 euro tifozit anglez
Tifozët anglezë kanë mbetur të befasuar nga pritja që iu bë në Prishtinë për përballjen që Kosova e zhvilloi ndaj Anglisë në stadiumin “Fadil Vokrri”. Steve Bruce kishte një moment të hidhur në Prishtinë, pasi kishte ...
Albportali | 19-Nov-2019 13:06
Tifozët anglezë kanë mbetur të befasuar nga pritja që iu bë në Prishtinë për përballjen që Kosova e zhvilloi ndaj Anglisë në stadiumin “Fadil Vokrri”. Steve Bruce kishte një moment të hidhur në Prishtinë, pasi kishte ...

Nusret kujton fillimet e vështira, ‘Sot vlej një miliard’
Kuzhinieri i famshëm turk ka një pasuri të madhe, dhe emri i pronarit të një zinxhiri restorantesh Nusr-Et Steakhouse, i cili tani më ka shtrirë biznesin e tij edhe në Nju Jork . E së fundmi në llogarine tij në ...
Lapsi | 19-Nov-2019 10:31
Kuzhinieri i famshëm turk ka një pasuri të madhe, dhe emri i pronarit të një zinxhiri restorantesh Nusr-Et Steakhouse, i cili tani më ka shtrirë biznesin e tij edhe në Nju Jork . E së fundmi në llogarine tij në ...

Ndërrimi i komandantit të KFOR’it, Kurti e Thaçi bashkë në ceremoni
Gjeneralmajor Michele Risi u emërua komandant i KFOR-it në Kosovë. Ndërrimi i komandës se KFOR-it ndërmjet komandantit të deritanishëm Lorenzo D’Addario te Michele Risi u bë me një ceremoni solemne. Të pranishëm në këtë ...
Albportali | 19-Nov-2019 11:58
Gjeneralmajor Michele Risi u emërua komandant i KFOR-it në Kosovë. Ndërrimi i komandës se KFOR-it ndërmjet komandantit të deritanishëm Lorenzo D’Addario te Michele Risi u bë me një ceremoni solemne. Të pranishëm në këtë ...

Ministrja Franceze për Evropë: Modeli aktual i zgjerimit nuk po funksionon
Ministrja Franceze për Evropë, Ameli de Monshallen, para fillimit të Këshillit për punë të përgjithshme të BE-së, e ka mbrojtur qëndrimin e Parizit për reforma në procesin negociues dhe ka theksuar se ai siç është tani ...
Albportali | 19-Nov-2019 11:50
Ministrja Franceze për Evropë, Ameli de Monshallen, para fillimit të Këshillit për punë të përgjithshme të BE-së, e ka mbrojtur qëndrimin e Parizit për reforma në procesin negociues dhe ka theksuar se ai siç është tani ...

Të shtunën rivarrosen heronjtë e kombit, Afrim Zhitia, Fahri Fazliu, Bahri Fazliu e Agron Rrahmani
Katër Heronjtë e Kombit, Afrim Zhitia, Fahri Fazliu, Bahri Fazliu, Agron Rrahmani do të rivarrosën më datë 23 nëntor, ditë e shtune. Prej orës 10:00 deri ne ora 11:30 bëhen homazhe në hollin e Kuvendit të Kosovës. Prej ...
Albportali | 19-Nov-2019 11:46
Katër Heronjtë e Kombit, Afrim Zhitia, Fahri Fazliu, Bahri Fazliu, Agron Rrahmani do të rivarrosën më datë 23 nëntor, ditë e shtune. Prej orës 10:00 deri ne ora 11:30 bëhen homazhe në hollin e Kuvendit të Kosovës. Prej ...

Yll Limani, publikon baladën e re: “S’ki me m’pa”
Yll Limani ka publikuar projektin e ri muzikor. Balada e re e këngëtarit mban titullin: “S’ki me m’pa” dhe është publikuar në versionin audio . “Filloi si demo e punuar nga unë për dike tjetër, u shpërnda, u pëlqye dhe ...
Albportali | 19-Nov-2019 11:41
Yll Limani ka publikuar projektin e ri muzikor. Balada e re e këngëtarit mban titullin: “S’ki me m’pa” dhe është publikuar në versionin audio . “Filloi si demo e punuar nga unë për dike tjetër, u shpërnda, u pëlqye dhe ...

Memedi thotë se të gjithë po e lusin RDK-në për koalicionim
Kryetari i RDK-së, Vesel Memedi ka thënë se të gjitha partitë politike kanë interesim të madh për të bashkëpunu dhe koalicionu me RDK-në. “Ne nuk kemi interesim për askend, ndërsa të gjitha partitë e tjera kanë ...
Albportali | 19-Nov-2019 11:31
Kryetari i RDK-së, Vesel Memedi ka thënë se të gjitha partitë politike kanë interesim të madh për të bashkëpunu dhe koalicionu me RDK-në. “Ne nuk kemi interesim për askend, ndërsa të gjitha partitë e tjera kanë ...

Memedi: Të gjithë po na lusin për koalicion
Kryetari i RDK-së, Vesel Memedi ka thënë se të gjitha partitë politike kanë interesim të madh për të bashkëpunu dhe koalicionu me RDK-në. “Ne nuk kemi interesim për askend, ndërsa të gjitha partitë e tjera kanë ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 11:22
Kryetari i RDK-së, Vesel Memedi ka thënë se të gjitha partitë politike kanë interesim të madh për të bashkëpunu dhe koalicionu me RDK-në. “Ne nuk kemi interesim për askend, ndërsa të gjitha partitë e tjera kanë ...

Nusret, djaloshi që çuditi vipat me kripën në mishin e pjekur tashmë vlen 1 miliard dollarë (FOTO)
Një djalosh si shumë të tjerë punon për të mbijetuar. Ai ka zgjedhur të punojë si pjekës mishi në skarën e një restoranti në Stamboll, sipas dëshirave të klientëve të ndryshëm. I urtë, me pak fjalë, me shumë pak vite ...
InFokusi | 19-Nov-2019 11:22
Një djalosh si shumë të tjerë punon për të mbijetuar. Ai ka zgjedhur të punojë si pjekës mishi në skarën e një restoranti në Stamboll, sipas dëshirave të klientëve të ndryshëm. I urtë, me pak fjalë, me shumë pak vite ...

Michele Risi, komandanti i ri i KFOR-it në Kosovë
KFOR-i në Kosovë e ka një komandant të ri. Sot është mbajtur ceremonia e ndërrimit të komandës në mes të Komandantit në largim të KFOR-it gjeneralmajor Lorenzo D’Addario dhe komandantit në ardhje të KFOR-it, ...
Albportali | 19-Nov-2019 11:15
KFOR-i në Kosovë e ka një komandant të ri. Sot është mbajtur ceremonia e ndërrimit të komandës në mes të Komandantit në largim të KFOR-it gjeneralmajor Lorenzo D’Addario dhe komandantit në ardhje të KFOR-it, ...

Çfarë thotë shkenca për vajzat që rriten pa babanë!?
A e dini se gratë që rriten pa babanë pranë vetes, rezultojnë të jenë më të forta dhe më inteligjente se gratë që e kanë figurën e babait përgjatë gjithë rritjes dhe jetës së tyre? Ky është një studim shkencor i kryer ...
Republika | 19-Nov-2019 11:03
A e dini se gratë që rriten pa babanë pranë vetes, rezultojnë të jenë më të forta dhe më inteligjente se gratë që e kanë figurën e babait përgjatë gjithë rritjes dhe jetës së tyre? Ky është një studim shkencor i kryer ...

Çfarë thotë shkenca për vajzat që rriten pa babanë!?
A e dini se gratë që rriten pa babanë pranë vetes, rezultojnë të jenë më të forta dhe më inteligjente se gratë që e kanë figurën e babait përgjatë gjithë rritjes dhe jetës së tyre? Ky është një studim shkencor i kryer ...
Albportali | 19-Nov-2019 11:03
A e dini se gratë që rriten pa babanë pranë vetes, rezultojnë të jenë më të forta dhe më inteligjente se gratë që e kanë figurën e babait përgjatë gjithë rritjes dhe jetës së tyre? Ky është një studim shkencor i kryer ...

2 mijë dronë ngrisin lart një kamion “Scania” [Video]
Me siguri se raste të tilla nuk keni hasur akoma, e për dikë edhe mund të duket e pabesueshme. Por pamjet tregojnë se rreth 2 mijë dronë e kanë ngritur një kamion të madh të peshës 40 tonëshe të markës “Scania” lart në ...
Albportali | 19-Nov-2019 11:03
Me siguri se raste të tilla nuk keni hasur akoma, e për dikë edhe mund të duket e pabesueshme. Por pamjet tregojnë se rreth 2 mijë dronë e kanë ngritur një kamion të madh të peshës 40 tonëshe të markës “Scania” lart në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved