ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 21:16

FOTOT/ Një tjetër vajzë akuzon Andrew: Isha 15 vjeçe, Epsteini përdorte princin për të joshur vajzat te ishulli i pedofilëve

FOTOT/ Një tjetër vajzë akuzon Andrew: Isha 15 vjeçe, Epsteini përdorte princin për të joshur vajzat te ishulli i pedofilëve
Një nga vajzat e cila thotë se është trafikuar dhe abuzuar nga Epstein kur ishte vetëm 15 vjeçe, po flet për herë të parë në publik. Ajo ka thënë se Epsteini përdorte princin britanik për të joshur vajzat te ishulli i ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 12:55
Një nga vajzat e cila thotë se është trafikuar dhe abuzuar nga Epstein kur ishte vetëm 15 vjeçe, po flet për herë të parë në publik. Ajo ka thënë se Epsteini përdorte princin britanik për të joshur vajzat te ishulli i ...

Mbretëresha Elizabet ka 100% besim te princi Andrew, edhe pas skandaleve
Mbretëresha dhe mbretër të tjerë i kanë thënë princit Andrew se e mbështesin dhe e besojnë atë 100 për qind pas intervistës për BBC. Duka i Jorkut thuhet se ka marrë mbështetjen e së ëmës gjatë intervistës në Newsnight, ...
Dritare | 18-Nov-2019 19:10
Mbretëresha dhe mbretër të tjerë i kanë thënë princit Andrew se e mbështesin dhe e besojnë atë 100 për qind pas intervistës për BBC. Duka i Jorkut thuhet se ka marrë mbështetjen e së ëmës gjatë intervistës në Newsnight, ...

Pasi tha në intervistë që nuk shfaqte afrimitet me vajza nëpër festa, dalin fotot e djalit të mbretëreshës Elizabetë
Pedofili amerikan, Xhefri Epstein, u vetëvra në burg pas skandalit seksual me vajza nën moshë. Djali i mbretëreshës, princi Endrju, është akuzuar nga një prej vajzave se ka kryer orgji me të dhe tetë vajza të tjera në ...
Lajminet | 18-Nov-2019 16:10
Pedofili amerikan, Xhefri Epstein, u vetëvra në burg pas skandalit seksual me vajza nën moshë. Djali i mbretëreshës, princi Endrju, është akuzuar nga një prej vajzave se ka kryer orgji me të dhe tetë vajza të tjera në ...

Pasi tha në intervistë që nuk shfaqte afrimitet me vajza nëpër festa, dalin fotot e djalit të mbretëreshës Elizabetë
Pedofili amerikan, Xhefri Epstein, u vetëvra në burg pas skandalit seksual me vajza nën moshë. Djali i mbretëreshës, princi Endrju, është akuzuar nga një prej vajzave se ka kryer orgji me të dhe tetë vajza të tjera në ...
Gazeta Observer | 18-Nov-2019 16:09
Pedofili amerikan, Xhefri Epstein, u vetëvra në burg pas skandalit seksual me vajza nën moshë. Djali i mbretëreshës, princi Endrju, është akuzuar nga një prej vajzave se ka kryer orgji me të dhe tetë vajza të tjera në ...

Dalin pamjet që fundosin princin/ Festa të çmendura me vajza të reja në rivierën franceze (FOTO)
Në një intervistë të dhënë për BBC, Princi Andrew foli në lidhje me marrëdhëniet e tij me miliarderin pedofil Jeffrey Epstein. Ai deklaroi se akuzat në drejtim të tij nuk janë të vërteta, duke theksuar fort se ...
InFokusi | 18-Nov-2019 10:49
Në një intervistë të dhënë për BBC, Princi Andrew foli në lidhje me marrëdhëniet e tij me miliarderin pedofil Jeffrey Epstein. Ai deklaroi se akuzat në drejtim të tij nuk janë të vërteta, duke theksuar fort se ...

Fundoset princi britanik, i dalin fotot me prostitutat në një klub nate
Skandalet për princin britanik Andrew duket se nuk kanë të sosur. Këtë herë, mediat botërore kanë shpërndarë fotot e tij, teksa feston Halloween në mënyrë të çmendur. Ai është parë në shoqërinë e modeles Heidi Klum, të ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 10:49
Skandalet për princin britanik Andrew duket se nuk kanë të sosur. Këtë herë, mediat botërore kanë shpërndarë fotot e tij, teksa feston Halloween në mënyrë të çmendur. Ai është parë në shoqërinë e modeles Heidi Klum, të ...

Pasi tha në intervistë që nuk shfaqte afrimitet me vajza nëpër festa, dalin fotot e djalit të mbretëreshës Elizabetë
Pedofili amerikan, Xhefri Epstein, u vetëvra në burg pas skandalit seksual me vajza nën moshë. Djali i mbretëreshës, princi Endrju, është akuzuar nga një prej vajzave se ka kryer orgji me të dhe tetë vajza të tjera në ...
Top Channel | 18-Nov-2019 09:44
Pedofili amerikan, Xhefri Epstein, u vetëvra në burg pas skandalit seksual me vajza nën moshë. Djali i mbretëreshës, princi Endrju, është akuzuar nga një prej vajzave se ka kryer orgji me të dhe tetë vajza të tjera në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved