ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 18:40

Festival golash/ Italia fiton 9-1 me Armeninë, Spanja mund 5-0 Rumaninë

Festival golash/ Italia fiton 9-1 me Armeninë, Spanja mund 5-0 Rumaninë
As Spanja dhe as Italia të kualifikuara më parë nuk kishin nevojë për pikë në sfidat eliminatore të Europianit 2020, por kjo nuk i ndali pretendentët për trofeun, që të asfaltojnë kundërshtarët e tyre në ndeshjet e ...
Top Channel | 19-Nov-2019 02:25
As Spanja dhe as Italia të kualifikuara më parë nuk kishin nevojë për pikë në sfidat eliminatore të Europianit 2020, por kjo nuk i ndali pretendentët për trofeun, që të asfaltojnë kundërshtarët e tyre në ndeshjet e ...

Italia edhe pse e kualifikuar, turpëron Armeninë
Kombëtarja e Italisë e ka mbyllur në mënyrë perfekte rrugëtimin në kualifikueset e Euro 2020. Italia shënoi dy gola të shpejtë në minutat 8’ dhe 9’, me anë të Immobile dhe Zaniolo, për të thyer kundërshtarin qysh në 10 ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 23:42
Kombëtarja e Italisë e ka mbyllur në mënyrë perfekte rrugëtimin në kualifikueset e Euro 2020. Italia shënoi dy gola të shpejtë në minutat 8’ dhe 9’, me anë të Immobile dhe Zaniolo, për të thyer kundërshtarin qysh në 10 ...

Italia shënon nëntë gola, Xhaka kompleton “pokerin” e Zvicrës!
Janë mbyllur sfidat kualifikuese të Euro 2020, të programuara për sot. Golat kanë qenë të shumtë dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Italia ka shkatërruar me rezultatin 9-1 ekipin e Armenisë. Zaniolo dhe Immobile ...
ABCNews | 18-Nov-2019 23:49
Janë mbyllur sfidat kualifikuese të Euro 2020, të programuara për sot. Golat kanë qenë të shumtë dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Italia ka shkatërruar me rezultatin 9-1 ekipin e Armenisë. Zaniolo dhe Immobile ...

Euro 2020, të gjitha kombëtaret që deri tani janë kualifikuar
19 skuadra deri më tani kanë siguruar kualfikimin në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ Mbrëm janë zhvilluar tetë ndeshje interesante në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’. Zvicra ka arritur që ta prejë biletën për ...
Shenja | 19-Nov-2019 10:17
19 skuadra deri më tani kanë siguruar kualfikimin në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ Mbrëm janë zhvilluar tetë ndeshje interesante në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’. Zvicra ka arritur që ta prejë biletën për ...

Uellsi, Hungaria apo Sllovakia?Bileta e fundit nga Grupin E
Faza eliminatore për Kampionatin e 16-të Europian është shumë pranë mbylljes e duke përfshirë edhe dy skuadrat përfaqësuese që kaluan nga Grupi D tashmë numri i ekipeve që kanë siguruar pjesëmarrjen për në fazën finale ...
InFokusi | 19-Nov-2019 09:41
Faza eliminatore për Kampionatin e 16-të Europian është shumë pranë mbylljes e duke përfshirë edhe dy skuadrat përfaqësuese që kaluan nga Grupi D tashmë numri i ekipeve që kanë siguruar pjesëmarrjen për në fazën finale ...

Italia thyen dy rekorde mahnitëse me fitoren e thellë ndaj Armenisë në Palermo
Italia ka vendosur dy rekorde dhe ishte pranë të thyejë edhe rekorde tjera me fitoren 9:1 kundër Armenisë në Palermo në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Për herë të parë, Italia kishte......
Zeri | 19-Nov-2019 09:19
Italia ka vendosur dy rekorde dhe ishte pranë të thyejë edhe rekorde tjera me fitoren 9:1 kundër Armenisë në Palermo në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Për herë të parë, Italia kishte......

Të gjitha Kombëtaret që kanë siguruar deri më tani pjesëmarrjen në ‘Euro 2020’
19 skuadra deri më tani kanë siguruar kualfikimin në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ Sonte janë zhvilluar tetë ndeshje interesante në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’. Zvicra ka arritur që ta prejë biletën për ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 23:37
19 skuadra deri më tani kanë siguruar kualfikimin në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ Sonte janë zhvilluar tetë ndeshje interesante në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’. Zvicra ka arritur që ta prejë biletën për ...

Danimarka mbijeton Dublinin dhe siguron kualifkimin
Janë mbyllur edhe sfidat e fundit të kualifikueseve të “Euro 2020” në grupet D dhe F. Danimarka dhe Zvicra janë dy ekipet që kanë siguruar kalimin për më tej në grupin D, me helvetët që triumfuan 1-6 ndaj Gjibraltarit. ...
Koha.mk | 18-Nov-2019 23:31
Janë mbyllur edhe sfidat e fundit të kualifikueseve të “Euro 2020” në grupet D dhe F. Danimarka dhe Zvicra janë dy ekipet që kanë siguruar kalimin për më tej në grupin D, me helvetët që triumfuan 1-6 ndaj Gjibraltarit. ...

Immobile: Italia mund ta fitojë Evropianin
Sulmuesi i Italisë, Ciro Immobile është optimist se kombëtarja e tij do të arrijë të triumfojë në Evropianin e vitit të ardhshëm. Italia sonte shënoi fitore të thellë me rezultat prej 9 me 1 ndaj Armenisë, derisa ...
Koha.net | 18-Nov-2019 23:26
Sulmuesi i Italisë, Ciro Immobile është optimist se kombëtarja e tij do të arrijë të triumfojë në Evropianin e vitit të ardhshëm. Italia sonte shënoi fitore të thellë me rezultat prej 9 me 1 ndaj Armenisë, derisa ...

Danimarka mbijeton Dublinin dhe siguron kualifkimin
Janë mbyllur edhe sfidat e fundit të kualifikueseve të “Euro 2020” në grupet D dhe F. Danimarka dhe Zvicra janë dy ekipet që kanë siguruar kalimin për më tej në grupin D, me helvetët që triumfuan 1-6 ndaj Gjibraltarit. ...
Alsat-M | 18-Nov-2019 23:26
Janë mbyllur edhe sfidat e fundit të kualifikueseve të “Euro 2020” në grupet D dhe F. Danimarka dhe Zvicra janë dy ekipet që kanë siguruar kalimin për më tej në grupin D, me helvetët që triumfuan 1-6 ndaj Gjibraltarit. ...

Italia e Roberto Mançinit është e çmendur!
Ekipi italian ka fituar 9-1 kundër Armenisë duke dominuar gjithçka nga fillimi në fund. Vendasit nuk kanë vënë asnjëherë në dyshim fitoren, ndërsa kanë thyer dhe disa rekorde shumë interesante. Takimi u hap nga Imobile ...
Alsat-M | 18-Nov-2019 23:21
Ekipi italian ka fituar 9-1 kundër Armenisë duke dominuar gjithçka nga fillimi në fund. Vendasit nuk kanë vënë asnjëherë në dyshim fitoren, ndërsa kanë thyer dhe disa rekorde shumë interesante. Takimi u hap nga Imobile ...

Italia e Spanja fitore me goleadë, shkojnë në Europian Zvicra dhe Danimarka
Italia e Mancinit i mbyll me një fitore me golaedë eliminatoret e Europianit, duke mbyllur në perfeksion një fushatë kualifikuese me 10 fitore në po kaq ndeshje dhe me një golaverazh të përgjithshëm 37/4. Të kaltrit ...
Shenja | 18-Nov-2019 23:15
Italia e Mancinit i mbyll me një fitore me golaedë eliminatoret e Europianit, duke mbyllur në perfeksion një fushatë kualifikuese me 10 fitore në po kaq ndeshje dhe me një golaverazh të përgjithshëm 37/4. Të kaltrit ...

Italia e Spanja fitore me goleadë, shkojnë në Europian Zvicra dhe Danimarka
Italia e Mancinit i mbyll me një fitore me golaedë eliminatoret e Europianit, duke mbyllur në perfeksion një fushatë kualifikuese me 10 fitore në po kaq ndeshje dhe me një golaverazh të përgjithshëm 37/4. Të kaltrit ...
Koha.mk | 18-Nov-2019 23:10
Italia e Mancinit i mbyll me një fitore me golaedë eliminatoret e Europianit, duke mbyllur në perfeksion një fushatë kualifikuese me 10 fitore në po kaq ndeshje dhe me një golaverazh të përgjithshëm 37/4. Të kaltrit ...

Italia e mbush me 9 gola Armeninë (VIDEO)
Italia i ka mbyllur me spektakël kualifikueset për ‘Euro 2020’ Padyshim, Italia e Roberto Mancini do të jetë skuadra për ‘u mposhtur në Kampionatin Evropian. Italianët e kanë mbyllur fushatën eliminatore me fitore të ...
TetovaSot | 18-Nov-2019 22:59
Italia i ka mbyllur me spektakël kualifikueset për ‘Euro 2020’ Padyshim, Italia e Roberto Mancini do të jetë skuadra për ‘u mposhtur në Kampionatin Evropian. Italianët e kanë mbyllur fushatën eliminatore me fitore të ...

22:56 Italia ia humb udhën n' oborr Armenisë Italia i ka mbyllur me spektakël...
Italia i ka mbyllur me spektakël kualifikueset për ‘Euro 2020’ Padyshim, Italia e Roberto Mancini do të jetë skuadra për ‘u mposhtur në Kampionatin Evropian. Italianët e kanë mbyllur fushatën eliminatore me fitore të ...
Kosova Sot | 18-Nov-2019 22:59
Italia i ka mbyllur me spektakël kualifikueset për ‘Euro 2020’ Padyshim, Italia e Roberto Mancini do të jetë skuadra për ‘u mposhtur në Kampionatin Evropian. Italianët e kanë mbyllur fushatën eliminatore me fitore të ...

E jashtëzakonshme! Italia fiton 9-1 kundër Armenisë!
Italia po rritet frikshëm! Ekipi italian sonte fitoi ndeshjen e dhjetë në po kaq ndeshje të kualifikueseve të Europianit 2020, duke shkatërruar 9-1 Armeninë. Kjo ishte një performancë më shumë se spektakolare! Goli i ...
Politiko | 18-Nov-2019 22:55
Italia po rritet frikshëm! Ekipi italian sonte fitoi ndeshjen e dhjetë në po kaq ndeshje të kualifikueseve të Europianit 2020, duke shkatërruar 9-1 Armeninë. Kjo ishte një performancë më shumë se spektakolare! Goli i ...

Italia “shkatërron” Armeninë
Italia, që tashmë ka siguruar biletën për Euro 2020, sonte ka bërë një paraqitje të jashtëzakonshme ndaj Armenisë. Azzurët shënuan fitore prej 9 me 1 në shtëpi, transmeton Koha.net. Immobile dhe Zaniolo shënuan nga dy ...
Koha.net | 18-Nov-2019 22:50
Italia, që tashmë ka siguruar biletën për Euro 2020, sonte ka bërë një paraqitje të jashtëzakonshme ndaj Armenisë. Azzurët shënuan fitore prej 9 me 1 në shtëpi, transmeton Koha.net. Immobile dhe Zaniolo shënuan nga dy ...

Italia 9-1 Armenia
Italia i ka mbyllur me spektakël kualifikueset për ‘Euro 2020’ Padyshim, Italia e Roberto Mancini do të jetë skuadra për ‘u mposhtur në Kampionatin Evropian. Italianët e kanë mbyllur fushatën eliminatore me fitore të ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 22:50
Italia i ka mbyllur me spektakël kualifikueset për ‘Euro 2020’ Padyshim, Italia e Roberto Mancini do të jetë skuadra për ‘u mposhtur në Kampionatin Evropian. Italianët e kanë mbyllur fushatën eliminatore me fitore të ...

Italia shkatërron Armeninë dhe kualifikohet në “EURO 2020”
Italia ka shkatërruar Armeninë, duk e mposhtur me rezultat të thellë 9-1, në duelin e fundit për kualifikimet e Kampionati Evropian “EURO 2020”, shkruan Gazeta inFokus. Italianët e kanë fituar Grupin J, duke arritur 10 ...
InFokusi | 18-Nov-2019 22:43
Italia ka shkatërruar Armeninë, duk e mposhtur me rezultat të thellë 9-1, në duelin e fundit për kualifikimet e Kampionati Evropian “EURO 2020”, shkruan Gazeta inFokus. Italianët e kanë fituar Grupin J, duke arritur 10 ...

Euro 2020: 9 me 1 – Italia e tepron kundër Armenisë, nuk tregon mëshirë
Italia shënoi dy gola të shpejtë në minutat 8’ dhe 9’, me anë të Immobile dhe Zaniolo, për të thyer kundërshtarin qysh në 10 minutëshin e parë, shkruan . Rezultatin në 3:0 e dërgoi Nicolo Barella, kur luhej minuta e ...
Lajminet | 18-Nov-2019 22:37
Italia shënoi dy gola të shpejtë në minutat 8’ dhe 9’, me anë të Immobile dhe Zaniolo, për të thyer kundërshtarin qysh në 10 minutëshin e parë, shkruan . Rezultatin në 3:0 e dërgoi Nicolo Barella, kur luhej minuta e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved