ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 22:31

Emërohet drejtori i ri i Kadastrës në Durrës

Emërohet drejtori i ri i Kadastrës në Durrës
Drejtori i ri i Kadastrës së Durrësit do të jetë Artur Çobani. Ai zëvendëson në këtë institucion ish-drejtorin Liridon Pula, i cili u bë protagonist i një përplasje të madhe mes kryeministrit Edi Rama dhe prokurorit ...
Lapsi | 19-Nov-2019 18:42
Drejtori i ri i Kadastrës së Durrësit do të jetë Artur Çobani. Ai zëvendëson në këtë institucion ish-drejtorin Liridon Pula, i cili u bë protagonist i një përplasje të madhe mes kryeministrit Edi Rama dhe prokurorit ...

EMRI/ Emërohet drejtori i ri i Kadastrës së Durrësit
Emërohet drejtori i ri i Kadastrës së Durrësit. Burime bëjnë me dije se Artur Çobani do të zëvendësojë Arjan Cengu në krye të Kadastrës Durrës, i cili mori drejtimin e këtij institucioni pas shkarkimit të Liridon Pulës, ...
Lajmi i Fundit | 19-Nov-2019 18:27
Emërohet drejtori i ri i Kadastrës së Durrësit. Burime bëjnë me dije se Artur Çobani do të zëvendësojë Arjan Cengu në krye të Kadastrës Durrës, i cili mori drejtimin e këtij institucioni pas shkarkimit të Liridon Pulës, ...

Emërohet drejtori i ri i Kadastrës Durrës, Artur Çobani zëvendëson Liridon Pulën
Emërohet drejtori i ri i Kadastrës në Durrës. “BalkanWeb” mëson se kjo detyrë i është besuar Artur Çobanit, ndërsa ai do të zëvendësojë Liridon Pulën. Ky i fundit u arrestua dhe më pas u la i lirë, nën akuzën e ...
Medial | 19-Nov-2019 18:27
Emërohet drejtori i ri i Kadastrës në Durrës. “BalkanWeb” mëson se kjo detyrë i është besuar Artur Çobanit, ndërsa ai do të zëvendësojë Liridon Pulën. Ky i fundit u arrestua dhe më pas u la i lirë, nën akuzën e ...

Pas përplasjeve në Durrës, emërohet drejtori i ri i kadastrës
Drejtori i ri i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës në Durrës do të jetë Artur Çobani. Ai është emëruar pasi drejtuesi i mëparshëm, Liridon Pula u arrestua për shpërdorim detyre dhe u la në burg nga Gjykata e Shkallës së ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 17:53
Drejtori i ri i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës në Durrës do të jetë Artur Çobani. Ai është emëruar pasi drejtuesi i mëparshëm, Liridon Pula u arrestua për shpërdorim detyre dhe u la në burg nga Gjykata e Shkallës së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved