ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 12:30

Eliminohet dhe Shqipëria U17, sot mori pikën e parë ndaj Gjeorgjisë

Eliminohet dhe Shqipëria U17, sot mori pikën e parë ndaj Gjeorgjisë
Pas eliminimit të Shqipërisë U19, janë eliminuar dhe 17-vjeçarët kuqezi. Sot, Shqipëria U17 luajti përballë Gjeorgjisë, duke arritur të merrnin vetëm një pikë pas barazimit pa gola 0-0. Kuqezinjtë tanë morën pikën e ...
ABCNews | 19-Nov-2019 18:03
Pas eliminimit të Shqipërisë U19, janë eliminuar dhe 17-vjeçarët kuqezi. Sot, Shqipëria U17 luajti përballë Gjeorgjisë, duke arritur të merrnin vetëm një pikë pas barazimit pa gola 0-0. Kuqezinjtë tanë morën pikën e ...

Shqipëria U-19 e mbyll me turp, mundet edhe nga Islanda
Trajneri Nevil Dede premtoi kualifikimin, por Shqipëria e 19-vjeçarëve jo vetëm që nuk u kualifikua por u eliminua me turp nga raundi i parë eliminator i kampionatit europian të kësaj grupmoshe. Kuqezinjtë i shkuan ...
Telegraf | 19-Nov-2019 17:15
Trajneri Nevil Dede premtoi kualifikimin, por Shqipëria e 19-vjeçarëve jo vetëm që nuk u kualifikua por u eliminua me turp nga raundi i parë eliminator i kampionatit europian të kësaj grupmoshe. Kuqezinjtë i shkuan ...

Dede premtoi kualifikimin, por Shqipëria U-19 e mbyll me 3 humbje!
Trajneri Nevil Dede premtoi kualifikimin, por Shqipëria e 19-vjeçarëve jo vetëm që nuk u kualifikua por u eliminua me turp nga raundi i parë eliminator i kampionatit europian të kësaj grupmoshe. Edhe skuadra e Dedes ...
SuperSport | 19-Nov-2019 16:47
Trajneri Nevil Dede premtoi kualifikimin, por Shqipëria e 19-vjeçarëve jo vetëm që nuk u kualifikua por u eliminua me turp nga raundi i parë eliminator i kampionatit europian të kësaj grupmoshe. Edhe skuadra e Dedes ...

Shqipëria U19 eliminohet pa asnjë pikë, largohet dhe Kosova
Janë mbyllur dy sfidat kualifikuese të Euro U19, ndeshjet e Shqipërisë dhe Kosovës. Si kuqezinjtë tanë, ashtu dhe dardanët, janë mposhtur në sfidat e tyre. Shqipëria është mposhtur me rezultatin 2-4 nga Islanda. Edhe ...
ABCNews | 19-Nov-2019 16:20
Janë mbyllur dy sfidat kualifikuese të Euro U19, ndeshjet e Shqipërisë dhe Kosovës. Si kuqezinjtë tanë, ashtu dhe dardanët, janë mposhtur në sfidat e tyre. Shqipëria është mposhtur me rezultatin 2-4 nga Islanda. Edhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved